دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD آمریکا: Wonder Woman 1984 ، Monster Hunter ، Gattaca ، Defending Your Life ، Secrets & Lies و موارد دیگر

Wonder Woman 1984 – خوب ، من همیشه طرفدار تورهای بزرگ صفحه نمایش DC نبودم ، اما اولین فیلم Wonder Woman (فیلم شگفت انگیز) یکی از تلاش های بهتر آنها بود. بنابراین من حداقل کمی دنباله را هیجان زده کردم ، که البته با تاخیر COVID-19 اما سرانجام در ژانویه در سینماهای منتخب و HBO Max اکران شد. کاش می توانستم در مورد این فیلم تعریف کنم ، اما … عجیب است. قسمتهایی از فیلم وجود دارد که من آنها را دوست دارم (یک بار دیگر ، کریس پاین بهترین قسمت فیلم است) ، اما همچنین مشکلات زیادی دارد. پدرو پاسکال یک بازیگر فوق العاده است ، و من از برداشت منحصر به فرد او درباره ماکسول لرد قدردانی می کنم ، اما در یک فیلم Wonder Woman جای عجیب است. واقعیت این که فیلم بدون هیچ دلیلی که بتوانم تشخیص دهم در سال 1984 اتفاق می افتد عجیب است ، گرچه در نتیجه چند خنده وجود دارد. اما تمام لحن فیلم بی نظیر است و دو ساعت و نیم دویدن نفخ هیچ لطف نمی کند. من از این متنفر نبودم ، اما اگر بگویم ناامید نشدم دروغ می گویم. Wonder Woman 1984 از طریق DVD و Blu-ray و همچنین فرمت 4K Ultra HD به فیلم خانگی می آید و این نسخه از دیدگاه سمعی و بصری کاملاً بکر است. این فیلم برای شروع یک فیلم فوق العاده رنگارنگ است و به لطف دامنه دینامیکی بالای طیف رنگی آنها عملا از صفحه خارج می شوند. وضوح تصویر کاملاً واضح است و موسیقی متن فراگیر نیز در صورت لزوم کارآیی و ظرافت دارد. این فیلم کاملاً دیدنی و جذاب به نظر می رسد ، حتی اگر ایراداتی هم داشته باشد.

https://www.youtube.com/watch؟v=XW2E2Fnh52w

شکارچی هیولا – آنچه می توانست یک موفقیت بزرگ در گیشه باشد ، در عوض به وضعیت کلاسیک فرقه آینده منتقل می شود. کارگردان رد کردن پل دبلیو اس. اندرسون و بازیگر میلا جوویچ (آنها فیلم های رزیدنت اویل را با هم کار کردند) و اضافه کردن سوپراستار هنرهای رزمی به نام تونی جا ، این شکارچی هیولا بیشترین سرگرمی ای است که من از مدتها قبل برای تماشای یک فیلم داشته ام. این فیلم بر اساس مجموعه بازی های ویدیویی موفق جهانی به همین نام ، تیمی از سربازان را به طور تصادفی به دنیای دیگری منتقل می کند که در آن هیولاها آزادانه پرسه می زنند و بسیار کشنده هستند. از آنجا ، این یک نبرد برای بقا در برابر احتمالات غیر قابل عبور است. چه جالب این است که این فیلم بدون شک یک فیلم اکشن هیولایی عظیم است. به ندرت فرصتی برای نفس کشیدن به شما می دهد و سکانس های اکشن کاملاً جذاب کمبودی ندارند. توسعه شخصیت به اندازه کافی جالب است و پس از آن دوباره به انسان های کوچک در مقابل هیولاهای غول پیکر باز می گردد. و با شکوه است !! Monster Hunter با فیلم خانگی از طریق DVD و Blu-ray و همچنین فرمت 4K Ultra HD وارد بازار می شود و ارائه 4K بسیار دیدنی است. این فیلم با جلوه های ویژه جالبی پر شده است و آنها در اینجا می درخشند ، و موسیقی متن فیلم دارای یک پایان کم رونق و استفاده عالی از بلندگوهای ماهواره عقب است. این یکی بسیار توصیه شده است!

فیلم پیشنهادی  Van Richten's Guide to Ravenloft کتاب منبع بعدی Dungeons & Dragons است

https://www.youtube.com/watch؟v=3od-kQMTZ9M

گاتاکا (4K Ultra HD) – اولین نمایش 4K Ultra HD خود در این هفته Gattaca است ، که یکی از آن فیلم های کوچک ساکت و آرام است که احتمالاً بیشتر شما مانند آن هستید ، “اوه من از آن فیلم شنیده ام.” برای من ، گاتاکا یکی از فیلم های مورد علاقه من در همه زمان ها است. آیا این یک فیلم علمی تخیلی است؟ یک درام؟ رمز و راز قتل؟ توضیحی در مورد انگیزه انسان برای موفقیت؟ پاسخ مثبت است به همه اینها ، و خیلی بیشتر. این یک فیلم زیبا است ، با بازی های شگفت انگیز ایتان هاوک و جود لاو ، و من هر زمان که فرصتی پیدا کنم ستایش آن را می خوانم. این یکی از این شانس هاست ، بنابراین اگر هرگز گاتاکا را ندیده اید ، لطف کنید و این نسخه جدید را دنبال کنید. این دستگاه نه تنها با کیفیت 4K Ultra HD عرضه می شود ، بلکه به صورت بسته بندی شده در یک جعبه فوق العاده کتاب استیل نیز ساخته می شود و آن را به عنوان مجموعه ای مناسب برای هر مجموعه فیلم معرفی می کند. اکنون ، این فیلم در حال حاضر 20 ساله است ، بنابراین ارتقا 4 4K فوراً قابل توجه نیست. این یک فیلم نسبتاً تک رنگ است. اما ترسیم سایه و وضوح تصویر بهبود یافته واقعاً وضوح فیلم را به وجود می آورد که قبلاً آنجا نبود و من از شکل ظاهری آن خیلی خوشم می آید. این یک فیلم نسبتاً آرام است ، بنابراین بلندگوهای فراگیر شما دقیقاً تمرین نمی کنند ، اما کیفیت صدا در کل بسیار خوب است. این یک فیلم تقریباً عالی است و این بهترین فیلمی است که من دیده ام در ویدیوی خانگی به نظر می رسد ، بنابراین این یک فیلم بدون فکر است. بسیار توصیه شده!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *