دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: آنها زندگی می کنند ، شاهزاده تاریکی ، The 100 ، Manifest ، Dreamland ، Wander و موارد دیگر

آنها زندگی میکنند و Prince of Darkness (4K Ultra HD) – این هفته ، Shout Factory دو اثر کلاسیک محبوب John Carpenter را در قالب 4K Ultra HD برای ما به ارمغان می آورد ، آنها زندگی میکنند و شاهزاده تاریکی. آنها زندگی میکنند یک کلاسیک فرقه ای تخریب نشده است ، که در آن روودی رودی پایپر این جمله جاودانه را بیان می کند ، “من به اینجا آمده ام تا آدامس حباب بزنم و الاغ را بزنم … و همه از آدامس حباب خارج شده ام.” به علاوه ، این طولانی ترین مشت مشترك در تاریخ سینما را به ما می دهد! در همین حال، شاهزاده تاریکی یک فیلم جان کارپنتر در اواسط حرفه است و کاملاً دست کم گرفته شده است. مسلماً ، وقتی دارید سایمون و سیمونجیمسون پارکر در یکی از نقش های اصلی ، شما دقیقاً تضمین یک قرعه کشی بزرگ در گیشه را ندارید ، اما احساس می کنم دوست دارم شاهزاده تاریکی یک ورودی است که اغلب در Carpenter’s canon نادیده گرفته می شود. این فیلم نوعی تلنگر شیطانی / زامبی / تصرفی است ، به راحتی در هر ژانر نمی گنجد. آنچه که است ، با این حال ، بسیار سرگرم کننده است. این ویژگی های برجسته Carpenter را دارد ، و همچنین لحظات دلهره آور زیادی دارد. هر دو فیلم به صورت Collector’s Editions با فرمت 4K Ultra HD ارائه می شوند. البته ، این ها فیلم های کاملا جدیدی نیستند ، بنابراین به روزرسانی A / V اگرچه قابل توجه است ، اما یک تغییر کامل نیست. میزان اشباع رنگ در هر دو فیلم به طرز محسوسی بهبود یافته ، وضوح تصویر جامد است و مشخص شدن سایه بسیار بهتر به نظر می رسد ، از آنجا که فیلم های جان کارپنتر صحنه های زیادی دارند که در تاریکی اتفاق می افتد بسیار خوب است (منظور من این است که یک فیلم در واقع نامیده می شود شاهزاده تاریکی…) موسیقی متن های فراگیر از تلاش های قبلی قوی تر هستند ، اما شما از نوع منظره صوتی همهجانبه ای که می خواهید با جنگ ستارگان فیلم سینما. اینها هر دو فیلم عالی هستند و من از دیدن آنها در قالب حق بیمه بسیار خوشحالم.

https://www.youtube.com/watch؟v=wWADpP_CGoU

100: فصل هفتم و آخر100 به عنوان یکی از نمایش های ژانر مورد علاقه من در دهه گذشته آغاز شد. این یک لشکر عالی بود ارباب مگس ها، Battlestar Galactica، و بعد از زمین، در آینده ای دور تنظیم شود که زمین به طور بالقوه غیرقابل سکونت باشد. متأسفانه بعد از حدود سه فصل شروع به از دست دادن من کرد. صادقانه بگویم ، آنقدر تاریک و تیره و تار شد که لذت را از آن برای من گرفت. نمایش کمی بیش از حد از کشتن شخصیت های اصلی لذت برد و هر نوع تفریح ​​را که در قسمت های قبلی وجود داشت از دست داد. با این اوصاف ، این نمایش سرانجام به پایان می رسد ، هفت فصل شگفت انگیز از آغاز آن. برای نمایشی که هرگز تولید کننده اعداد و ارقام عظیم نبود ، این یک اجرای باورنکردنی است و طرفداران آن به همان اندازه که می آیند سخت گیر هستند. این فصل آخر از طریق چاپ درخواستی از طرف برادران وارنر ، بایگانی وارنر ، در Blu-ray در دسترس است.

فیلم پیشنهادی  استودیوی انیمیشن برنده جایزه LAIKA در کنش زنده گسترش می یابد

https://www.youtube.com/watch؟v=VQaFKClCUpo

مانیفست: فصل دوم کامل – یکی از معدود برنامه های تلویزیونی در چند سال گذشته که باعث ایجاد هیاهوی واقعی شده است ، آشکار نوعی نمایش است که من واقعاً دوست دارم اما کاش قالب آن اصلاح شود. داستان به دنبال یک جت مسافربری است که در اواسط پرواز ناپدید می شود و پس از پنج سال دوباره ظاهر می شود – اما هیچ کس در آن یک روز پیر نشده است. این قلاب است و اگر بگوییم بیشتر شگفتی های پیش رو را از بین می برد ، که بسیاری از آنها وجود دارد. اگر با نمایش مشکلی داشته باشم ، این قالب فوق الذکر است ، منظور من این واقعیت است که این یک سریال ادامه دار است که احتمالاً به زودی فصل سوم آن نیز برگزار می شود. مانند بسیاری دیگر از نمایش های مفهومی عالی که فکر می کنم (فرار از زندان، زیرگنبد، و باغ وحش همه به ذهن خطور می کنند) من نگرانم که این سریال در دو فصل اول یک باندبازی داشته باشد و سپس سریع از صخره ای سقوط کند زیرا ادامه این نوع داستان ها به طور معقولانه ای سخت است. هنوز هم ، فصل اول فوق العاده بود و فصل دو یک سواری مناسب است ، بنابراین من فعلاً با آن همراه خواهم شد. این مجموعه فصل دوم از طریق چاپ درخواستی از طرف برادران وارنر ، بایگانی وارنر ، در Blu-ray در دسترس است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *