دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: بارب و استار به Vista Del Mar ، محدودیت های شهر آستین می روند: کشور ، Earwig and the Witch ، Stop! یا مامان من شلیک می کند و موارد دیگر

بارب و استار به ویستا دل مار می روند – کریستن ویگ و آنی مومولو این کمدی جدید را همبازی و نویسنده می کنند که به نظر می رسد اگر در یک سال عادی به سینماها می آمد ، مخاطب پیدا می کرد. این فیلم بارب و استار ، دو بهترین دوستان دمدمی مزاج و ساده لوح اهل نبراسکا را دنبال می کند که تصمیم دارند با هم به تعطیلات آغشته به آفتاب بروند. از آنجا ، تقریباً فقط یک مخلوط از برخوردهای ناجور ، کمدی احمقانه و تعداد موزیک های گاه به گاه است. این بخشی از فیلم ساختگی ، بخشی کمدی گسترده است ، تقریباً به اندازه Bridesmaids (که ویگ و مومولو نیز به طور مشترک نوشتند) ، بلکه بسیار احمقانه است ، که در کتاب من کاملا خوب است. بارب و استار آن خط را تقریباً آزاردهنده خط می زنند ، اما کمی غیرقابل تحمل می شوند و سرانجام آنها را دوست می دارند. این یک شاهکار کمدی نیست ، اما یک روش سرگرم کننده و آسان برای کشتن چند ساعت است.

https://www.youtube.com/watch؟v=yvmDgXfYPbA

محدودیت های شهر آستین: کشور – Time Life با ارائه جدیدترین مجموعه جعبه چند دیسک خود ، Austin City Limits: Country ، همچنان به ارائه بهترین دی وی دی های مرتبط با موسیقی در بازار می پردازد. تاکنون ، احتمالاً بیشتر شما با Austin City Limits ، مجموعه تلویزیونی موسیقی زنده و قابل احترامی که از دهه 1970 شروع شده و از آن زمان تاکنون به شدت ادامه دارد ، آشنا هستید. این مجموعه جعبه 10 دیسک جدید بیش از 160 اجرای زنده از اجرای 35 ساله نمایش را به خود اختصاص داده و آنها را در یک مجموعه جعبه شیرین ارائه می دهد. شما آهنگ هایی را دریافت می کنید که توسط چهره های مشهوری مانند آلن جکسون ، وینس گیل ، دالی پارتون ، گارت بروکس ، میراندا لمبرت ، ویلی نلسون ، کسی ماسگراوز ، ربا مک انتی ، براد پیزلی ، کیت اوربان ، کریس استپلتون ، لورتا لین ، ماری رابینز ، چارلی اجرا می شوند. پراید ، شریل کرو و ویلون جنینگز ، از جمله دیگران. علاوه بر قسمت عمده برنامه نویسی ، دیسک دهم در واقع شامل قسمت کامل آزمایشی نمایش (با حضور ویلی نلسون) است و همچنین یک کتابچه مجموعه رنگی کامل نیز در مجموعه جعبه موجود است. در حال حاضر ، این مجموعه عالی به طور انحصاری از طریق Time Life در TimeLife.com/ACL در دسترس است. راستش ، من نمی توانم طرفداران موسیقی کشور را تصور کنم که نخواهند این مورد را به مجموعه خود اضافه کنند.

فیلم پیشنهادی  گلن کلوز و ایمی آدامز را در تریلر Ron Howard’s Hillbilly Elegy تماشا کنید

https://www.youtube.com/watch؟v=0qU8wFN6p5s

Earwig و جادوگر – من حدس می زنم که بیشتر طرفداران استودیوی Ghibli ، استودیوی معروف انیمیشن ژاپنی ، Earwig and the Witch را یکی از پیشنهادات کمتر استودیو می دانند. برای من ، به عنوان کسی که به طور کلی به تولید گیبلی اهمیت نمی دهد ، فکر می کنم این فیلم را بیشتر از اکثر فیلم هایشان دوست دارم. این فیلم انیمیشن جدید به کارگردانی گورو میازاکی ، پسر کارگردان افسانه ای هاائو میازاکی ، به جای انیمیشن دستی که گیبلی به آن مشهور است ، مسیر CGI را طی می کند. این همچنین یک داستان پایین زمینی است (اگرچه هنوز حیوانات جادویی و سخنگو دارد) ، از این لحاظ فقط به اندازه بسیاری از فیلم های گیبلی عجیب نیست. این یک کمدی خونسرد است و شخصیت اصلی آن یک یتیم زودرس است و به نظر من تماشای آن آسان است. بنابراین ممکن است سخت گیرهای Ghibli ناامید شوند ، اما تماشاگران گاه به گاه انیمیشن ممکن است مانند من آن را یک ساعت سرگرم کننده بدانند.

https://www.youtube.com/watch؟v=_PfhotgXEeQ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *