دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: تاج ، بازی تاج و تخت ، Josie and the Pussycats ، یک روز بارانی در نیویورک و موارد دیگر

Game of Thrones: The Complete Collection (4K Ultra HD)بازی تاج و تخت به نوعی شبیه است – اگر به قیاس فوتبال بهانه کنید – میهن پرستان 2007. آنها در فصل معمول و پلی آف 18-0 صعود کردند ، سپس توپ را در Super Bowl انداختند و همه را از دست دادند. خوب ، من یک موازی روشن با بازی تاج و تخت. یکی از موفق ترین و دوست داشتنی ترین نمایش های همه زمان ها ، طرفداران مجبور شدند دو سال پس از پایان فصل 7 صبر کنند ، تا آن زمان اکثر مردم این نمایش را تقریباً بهترین نمایش تاریخ تلویزیون می دانستند. سپس فصل 8 نمایش داده می شود و – چه اتفاقی می افتد؟ تقریباً همه از آن متنفر بودند. همانطور که گفته شد ، این نمایش به عنوان یک کل موفقیت خیره کننده ای داشت و به یک سنگ بنای اصلی فرهنگی و بازیگر بزرگ فرهنگ پاپ تبدیل شد. و اکنون می توانید کل مجموعه را در یک جعبه زیبا و پرزرق و برق دوباره بچرخانید ، و از نظر ظاهری و صدایی بهتر از هر زمان دیگری در قالب پریمیوم 4K Ultra HD ارائه می شود. انتقال 4K بسیار جذاب است. اگر هرگز نمایشی وجود داشته باشد که سزاوار درمان 4K باشد ، بازی تاج و تخت. ممکن است در اتمام یک داستان ایراداتی داشته باشد ، اما فیلمبرداری هیجان انگیز هرگز یکی از آنها نیست. موسیقی متن فراگیر نیز بسیار عالی است و هر صحنه جنگ ، اوباش و پرواز اژدها را زنده می کند و اتاق نشیمن شما را از هر جهت با صدا پر می کند. این مجموعه همچنین با تمام ویژگی های اصلی اصلی همراه است ، بنابراین این مجموعه ای است که باید خریدهای شما را برای مدت طولانی ادامه دهد. حتی اگر تصمیم بگیرید که فصل گذشته را کنار بگذارید!

https://www.youtube.com/watch؟v=70V1aWbmlwo

The Crown: فصل سوم کامل – این مجموعه تلویزیونی پرطرفدار برای کسانی که آن را از طریق تلویزیون از دست داده اند یا فقط می خواهند این درام را دوباره زنده کنند ، به فیلم خانگی بازگشته است. اولیویا کلمن در نقش ملکه ویکتوریا دوم (جایگزین کلر فوی ، که در نقش یک زن جوانتر نقش او را بازی می کرد) فوق العاده است. پشتیبانی شده توسط بیگانه توبیاس منزیس ، این یکی از تولیداتی است که همه چیز در چندین سطح کلیک می کند – به خصوص اجراها – اما با من کلیک نمی کند. این نمایش با ارزش های فاخر تولید ، نوشتن تند و بازی بی نقص ، موضوعی را می گیرد که من واقعاً خیلی به آن اهمیت نمی دهم (درام تاریخی / بیوگرافی ها هرگز ژانر مورد علاقه من نبوده اند) و آن را به یک نمایش تلویزیونی تبدیل می کند که واقعاً نمی دانم خیلی به فکر نیستم با وجود کیفیت تولید ، آن را بسیار خسته کننده می دانم.

فیلم پیشنهادی  خانم هریس به پاریس می رود تولید را آغاز می کند

https://www.youtube.com/watch؟v=bB6e2K_WFdc

Josie and the Pussycats: The Complete Animated Series – هیچ چیز من بهتر از وقتی نیستم که کودکی ام به دیدار من برگردد ، و این هفته من یک مقدار از آن را دریافت می کنم. Josie and the Pussycats: The Complete Animated Series در DVD و Blu-ray منتشر شده و بسیار سرگرم کننده است. قبل از ادامه ، باید یادآوری کنم که مجموعه DVD در خرده فروشی منظم موجود است ، در حالی که انتشار Blu-ray محدود به سرویس چاپ درخواستی بایگانی Warner است (https://www.warnerbros.com/collections/ اخطار-بایگانی) و خرده فروشان آنلاین شرکت کننده. به خود نمایش برگردیم ، این بخش از مجموعه طنز Archie درباره یک گروه راک کاملاً دخترانه است که به دنیا سفر می کند و به ماجراهای سختی می پردازد. این هنر عالی نیست ، اما بسیار سرگرم کننده است و برخی از آهنگ های جذاب و دوستانه بچه ها را در خود جای داده است. مجموعه Blu-ray برای من پول ترجیحی است ، زیرا انیمیشن کاملاً تیز و رنگارنگ به نظر می رسد ، اما اگر روزهای اوج کاریکاتورهای صبح شنبه را به یاد بیاورید ارزش این هر یک از مجموعه ها نیست.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *