دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: زن جوان امیدوار کننده ، راد ، Wonder Showzen ، به روح روحانی ندهید ، گرمای گرمسیری و موارد دیگر

زن جوان امیدوار کننده – من واقعاً کنجکاو می شدم که ببینم اگر فصل 2020 توسط COVID کوتاه نشده بود ، زن جوان امیدوار کننده در گیشه چگونه عمل می کرد. چون صادقانه می گویم ، پیش پرده PYW واقعاً علاقه ای به دیدن فیلم نداشت. اما اکنون که آن را تماشا کرده ام ، می توانم بگویم که کاملاً از آن دور شدم. آنچه در تریلر به نظر می رسید یک هیجان بیش از حد سبک و انتقام جنجال برانگیز باشد چیزی جز این نیست. در واقع ، این ترکیب زیبایی از ژانرها است: کمدی سیاه ، درام متحرک ، هیجان انگیز تعلیق و مطالعه شخصیت ، همه در یک چیز پیچیده است. داستان یک زن جوان را دنبال می کند که برای گرفتن نوعی عدالت برای دوستش که در مدرسه پزشکی مورد حمله جنسی قرار گرفت و سرانجام جان خود را گرفت ، بیرون است. این شامل تظاهر به مستی در باشگاه ها برای جلب “پسران خوب” در لحظه حساب هنگامی که آنها سعی می کنند از او سو take استفاده کنند ، است. اما مسئله اینجاست: به سختی یک لحظه خشونت در این فیلم وجود دارد. این یک فیلم اکشن یا یک هیجان مستقیم نیست ، اگرچه مطمئناً لحظات تنش و ناراحتی دارد. و شما را به فکر فرو می برد. زیاد. اما همچنین باعث خندیدن زیاد شما می شود و خود را مجذوب برخی شخصیت ها می کنید. کری مولیگان – جای تعجب نیست – در نقش اصلی برجسته است و بو برنهام در یک نقش نمایشی وحی است ، در حالی که انتخاب بازیگران “آدمهای خوب” معروف به عنوان مردان شرور (آدام برودی ، کریستوفر مینتس-پلاس ، کریس لاول ، ماکس گرینفیلد) ، هیچ چیز درخشان نیست. من کاملاً قول زن جوان را دوست داشتم. این یک شروع خیره کننده برای نویسنده / کارگردان Emerald Fennell است و من نمی توانم صبر کنم ببینم او چه کاری انجام می دهد بسیار توصیه شده!

https://www.youtube.com/watch؟v=7i5kiFDunk8

Wonder Showzen: The Complete Series – آنچه در نگاه اول به عنوان نمایش کودکانه به نظر می رسد چیزی است جز. نمایش پرطرفدار MTV ممکن است طولانی مدت نباشد ، اما یک لژیون از طرفداران فداکار دارد. Wonder Showzen به نوعی یک نمایش اسکیس است ، اما بیشتر آن را به عنوان مجموعه ای از بهترین – و پیچیده ترین – فیلم های اینترنتی که اخیراً دیده اید ، جمع آوری کنید و در یک مکان جمع کنید. بیت های لایو اکشن ، شورت های متحرک ، عروسک های عروسکی و موارد دیگر را در اختیار شما قرار می دهد ، همه در قسمت های کوتاهی قرار دارند که برای خندیدن شما در حالی که می توانید دکمه های بیشتری را فشار دهید ، طراحی شده اند. این واضح است که برای همه مناسب نیست ، و به طور قطع برای کودکان نیست. به من اعتماد کنید ، این نمایش مکانهای مختلفی را می گذراند که دوست ندارید کسی با حساسیت ظریف آن را ببیند. این مجموعه جدید دی وی دی کل مجموعه – همه 16 قسمت – را در چهار دیسک جمع آوری می کند. علاقه مندان به این برنامه از داشتن قسمت هایی برای زندگی دوباره و دوباره خوشحال خواهند شد و کمک سخاوتمندانه به ویژگی های اضافی به شما مواد جدیدی نیز می دهد که می توانید در آنها جستجو کنید.

فیلم پیشنهادی  نمایش تلویزیونی MacGruber توسط Peacock انتخاب شده است

https://www.youtube.com/watch؟v=T84wH0V5ShI

به روح نگو – رین ویلسون در کنار بازیگران جوان فیون وایتهد و جک دیلن گراتسر در این تریلر جدید که ساعت بسیار خوبی است ، بازی می کند. وقتی دو نوجوان برای کمک به مادر بیمار خود در حال سرقت پول هستند ، توسط یک مامور امنیتی در جنگل تعقیب می شوند. در حین تعقیب و گریز ، او در یک چاه عمیق می افتد و به دام می افتد. هنگامی که یکی از نوجوانان شروع به برقراری ارتباط با نگهبان گیر افتاده می کند ، آنها رابطه ای ناپایدار ایجاد می کنند که ممکن است منجر به نجات شود و ممکن است منجر به اتفاق بسیار بدتری شود. گرچه Don’t Tell a Soul ژانر را از نو ابداع نمی کند ، اما این یک مفهوم زیبا برای یک فیلم است و لحظات پرتنش را به خود اختصاص می دهد. در این مسیر پیچ و خم های بهتری وجود دارد و رین ویلسون در نقش محافظ امنیتی عملکرد بسیار خوبی دارد. این یک فیلم هیجان انگیز Lo-Fi است اما در اصل خود ارائه می شود و شما را تا انتها علاقه مند می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=UQxUH4_APyY

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *