دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: زیر آب ، جنگ فعلی ، ارتش سایه ها ، ذهن جنایی و موارد دیگر

زیر آب – کریستن استوارت در این بازی ستاره می گیرد بیگانگان تنظیم شده است … منتظر آن باشید … زیر آب. من به این فیلم اعتبار می دهم که کارهای خوبی انجام دهد. اول و مهمتر از همه ، اکشن کمتر از یک دقیقه از فیلم شروع می شود. 20 دقیقه از پیشرفت کاراکترها منتظر نیستید تا همه چیز را نادیده بگیرید. و شخصیت ها موفق می شوند حداقل بدون آن جالب توجه باشند. همچنین صحنه های اکشن و تعلیق بسیار شدیدی وجود دارد ، و برخی از طرح های موجودات جامد و جلوه های ویژه. گفته می شود ، این فیلم می توانست از برخی فیلم های سینمایی بهتر بهره مند شود. از ویرایش hyper-kinetic و سبک لرزان دوربین بسیار کمی استفاده می کند ، و قطعاً مواقعی وجود دارد که دنبال کردن آن با عملکرد روی صفحه بسیار دشوار است. همچنین ، من واقعاً مطمئن نیستم که چرا مردم هنوز کریستن استوارت را در نقش های اصلی قرار می دهند ، اما من دوست داشتم کسی پویاتر باشد تا این فیلم را لنگر کند. سیگورنی ویور او نیست. به طور کلی ، Underwater یک فیلم عالی یا یک فیلم بد نیست. این یک راه آسان برای کشتن 90 دقیقه است و به اندازه کافی لذت بخش است ، فقط چیز خاصی نیست. توجه داشته باشید: این قرار بود این هفته در Blu-ray و DVD در دسترس باشد ، اما به نظر من در حال حاضر فقط از طریق استریم قابل دسترسی است.

https://www.youtube.com/watch؟v=jCFWEzIVILc

جنگ کنونی – یک بازیگر تمام ستاره – از جمله بندیکت کامبربچ ، مایکل شانون ، کاترین واترستون ، تام هالند و نیکلاس هولت – در این درام بر اساس نبرد بین توماس ادیسون (با بازی با الهام از بندیکت کامبربچ) و رقبای وی جورج وستینگهاوس (مایکل شانون) و نیکولا تسلا (نیکلاس هولت). این یکی از آن داستانهایی است که به نوعی کمی شناخته شده است ، اما همچنین در تاریخ به خاک سپرده شده است ، در مورد چگونگی داشتن ادیسون مردی که می خواست ، فناوری DC خود را با هر قیمتی به دنیا بیاورد ، در حالی که تسلا و وستینگهاوس از AC فعلی پشتیبانی می کنند. به نظر می رسد اکنون برای ما مهم نیست ، اما در اواخر قرن یک مسئله عظیم بود و احتمالاً بیشتر از آنچه که ما متوجه می شویم تاریخ این کشور را شکل داده است. این فیلم کوششی است محکم ، پر از اجرای خوب ، حتی اگر همیشه به همان اندازه فکر نکند که فکر کند دلش می خواهد باشد.

فیلم پیشنهادی  نت فلیکس در حال کار بر روی سری جدید Conan the Barbar است

https://www.youtube.com/watch؟v=2FTxKFsWz60

Criminal Minds: The Complete Series و کامل فصل پانزدهم – در حالی که بعضی اوقات به نظر می رسید نمایش که نمی تواند بمیرد ، من همیشه خیلی دوست داشتم ذهن جنایی. با وجود افتادن زیاد در فرمول معمول رویه CBS ، همیشه به نظر می رسید کمی لبه تر ، کمی تاریک تر و کمی جالب تر از CSI و NCIS حق رای دادن فکر می کنم این واقعیت است که روی قاتلان سریالی متمرکز شده است که واقعاً آن را بالا می برد. تماشای همیشه لذت بخش نیست ، اما بسیار اعتیاد آور است. حالا این نمایش پس از 15 فصل رسما به پایان رسیده است ، بنابراین این هفته داریم Criminal Minds: The Complete Fifthenth Season، اگر همه ساله فصلی را خریداری می کنید ، بهترین راه حل برای مجموعه شما است. اگر با این حال نبوده اید ، اکنون می توانید صاحب آن باشید Criminal Minds: The Complete Series، یک آجر عظیم از یک جعبه ، که شامل 15 فصل در سه مورد پرمخاطب است ، همه در یک باریکه بزرگ پیچیده شده اند. این مجموعه عظیم 85 دیسک است و شامل هر قسمت ، مجموعه ای از ویژگی های اضافی و بسته بندی زیبا می شود که با 85 دیسک فشرده است. برای طرفداران نمایش ، این یک روش عالی برای دوباره پرهیز از آن است!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *