دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: زیر آب ، جنگ فعلی ، ارتش سایه ها ، ذهن جنایی و موارد دیگر

زیر آب – کریستن استوارت در این بازی ستاره می گیرد بیگانگان تنظیم شده است … منتظر آن باشید … زیر آب. من به این فیلم اعتبار می دهم که کارهای خوبی انجام دهد. اول و مهمتر از همه ، اکشن کمتر از یک دقیقه از فیلم شروع می شود. 20 دقیقه از پیشرفت کاراکترها منتظر نیستید تا همه چیز را نادیده بگیرید. و شخصیت ها موفق می شوند حداقل بدون آن جالب توجه باشند. همچنین صحنه های اکشن و تعلیق بسیار شدیدی وجود دارد ، و برخی از طرح های موجودات جامد و جلوه های ویژه. گفته می شود ، این فیلم می توانست از برخی فیلم های سینمایی بهتر بهره مند شود. از ویرایش hyper-kinetic و سبک لرزان دوربین بسیار کمی استفاده می کند ، و قطعاً مواقعی وجود دارد که دنبال کردن آن با عملکرد روی صفحه بسیار دشوار است. همچنین ، من واقعاً مطمئن نیستم که چرا مردم هنوز کریستن استوارت را در نقش های اصلی قرار می دهند ، اما من دوست داشتم کسی پویاتر باشد تا این فیلم را لنگر کند. سیگورنی ویور او نیست. به طور کلی ، Underwater یک فیلم عالی یا یک فیلم بد نیست. این یک راه آسان برای کشتن 90 دقیقه است و به اندازه کافی لذت بخش است ، فقط چیز خاصی نیست. توجه داشته باشید: این قرار بود این هفته در Blu-ray و DVD در دسترس باشد ، اما به نظر من در حال حاضر فقط از طریق استریم قابل دسترسی است.

https://www.youtube.com/watch؟v=jCFWEzIVILc

جنگ کنونی – یک بازیگر تمام ستاره – از جمله بندیکت کامبربچ ، مایکل شانون ، کاترین واترستون ، تام هالند و نیکلاس هولت – در این درام بر اساس نبرد بین توماس ادیسون (با بازی با الهام از بندیکت کامبربچ) و رقبای وی جورج وستینگهاوس (مایکل شانون) و نیکولا تسلا (نیکلاس هولت). این یکی از آن داستانهایی است که به نوعی کمی شناخته شده است ، اما همچنین در تاریخ به خاک سپرده شده است ، در مورد چگونگی داشتن ادیسون مردی که می خواست ، فناوری DC خود را با هر قیمتی به دنیا بیاورد ، در حالی که تسلا و وستینگهاوس از AC فعلی پشتیبانی می کنند. به نظر می رسد اکنون برای ما مهم نیست ، اما در اواخر قرن یک مسئله عظیم بود و احتمالاً بیشتر از آنچه که ما متوجه می شویم تاریخ این کشور را شکل داده است. این فیلم کوششی است محکم ، پر از اجرای خوب ، حتی اگر همیشه به همان اندازه فکر نکند که فکر کند دلش می خواهد باشد.

فیلم پیشنهادی  جنگ ستارگان داغ کوتاه: سفارش 66

https://www.youtube.com/watch؟v=2FTxKFsWz60

Criminal Minds: The Complete Series و کامل فصل پانزدهم – در حالی که بعضی اوقات به نظر می رسید نمایش که نمی تواند بمیرد ، من همیشه خیلی دوست داشتم ذهن جنایی. با وجود افتادن زیاد در فرمول معمول رویه CBS ، همیشه به نظر می رسید کمی لبه تر ، کمی تاریک تر و کمی جالب تر از CSI و NCIS حق رای دادن فکر می کنم این واقعیت است که روی قاتلان سریالی متمرکز شده است که واقعاً آن را بالا می برد. تماشای همیشه لذت بخش نیست ، اما بسیار اعتیاد آور است. حالا این نمایش پس از 15 فصل رسما به پایان رسیده است ، بنابراین این هفته داریم Criminal Minds: The Complete Fifthenth Season، اگر همه ساله فصلی را خریداری می کنید ، بهترین راه حل برای مجموعه شما است. اگر با این حال نبوده اید ، اکنون می توانید صاحب آن باشید Criminal Minds: The Complete Series، یک آجر عظیم از یک جعبه ، که شامل 15 فصل در سه مورد پرمخاطب است ، همه در یک باریکه بزرگ پیچیده شده اند. این مجموعه عظیم 85 دیسک است و شامل هر قسمت ، مجموعه ای از ویژگی های اضافی و بسته بندی زیبا می شود که با 85 دیسک فشرده است. برای طرفداران نمایش ، این یک روش عالی برای دوباره پرهیز از آن است!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *