دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: عشق و هیولا ، خشم ها ، خاطرات قتل ، بیگانگان باستان و موارد دیگر

عشق و هیولا – یکی از شرمساری های سینماهای فلج کننده همه گیر این است که بسیاری از فیلم های بسیار عالی با اکران های بسیار محدود تنظیم می شوند و یا تا زمان پخش ویدیوی خانگی اصلاً اکران نمی شوند. عشق و هیولا یکی از آن فیلم های عالی است. Maze Runner’s Dylan O’Brien در نقش جوئل بازی می کند ، جوانی که هفت سال گذشته زندگی خود را در یک پناهگاه زیرزمینی گذرانده است پس از اینکه هیولاهای غول پیکر بیشتر جهان را تصرف کرده اند. وقتی فهمید دوست دخترش فقط 85 مایل با او فاصله دارد ، تصمیم می گیرد برای رفتن و یافتن او از آن سطح خارج شود. فقط چند مشکل وجود دارد: او هیچ تجربه جنگ با هیولاها را ندارد ، از آنها وحشت کرده است و به احتمال زیاد می خواهد با یک مرگ وحشتناک بمیرد. این همه به نظر جدی می رسد ، اما اشتباه نکنید: عشق و هیولاها یک فیلم سرگرم کننده است. سرگرم کننده با یک F سرمایه. من این فیلم را کاملا دوست داشتم! هیولاها فوق العاده هستند ، اکشن عالی است ، طنزهای زیادی وجود دارد ، این فیلم قلب واقعی دارد (و همچنین یک پیام خوب در مورد غلبه بر چالش های زندگی دارد) ، و دیلن اوبراین در نقش اصلی کاملاً عالی است. من آن را با دختر 14 ساله ام تماشا کردم و هر دو با آن انفجار داشتیم. Love and Monsters با استفاده از 4K Ultra HD و همچنین Blu-ray و DVD به فیلم های خانگی می آید و فرمت 4K این کار را به خوبی انجام می دهد. این یک فیلم درخشان و رنگارنگ است و اشباع رنگ عمیق رنگ این دنیای بزرگ و پر از هیولا را زنده می کند. موسیقی متن درجه یک صدای فراگیر نیز به خوبی از بلندگوهای مختلف استفاده می کند و پایین پایان خوب به شدت به عمل می آورد. این یک نمایش عالی از یک فیلم حتی بهتر است. بسیار توصیه شده!

https://www.youtube.com/watch؟v=-19tBHrZwOM

خشم ها – اولین مجموعه از دو مجموعه معیار در این هفته منتشر شد ، این 1950 ستاره غربی باربرا استنویک و والتر هوستون هستند. این درام به کارگردانی آنتونی مان ، داستان مزرعه ای را روایت می کند که به عنوان میدان جنگ بین پدر و دختری که آن را اداره می کنند ، عمل می کند. خواهران و برادران دیگری نیز وجود دارند ، اما Barbra Stanwyck’s Vance که به مصاف Walter Huston’s T.C می رود و این رقابت و رابطه آنهاست که فیلم را به جلو سوق می دهد. Stanwyck و Huston هر دو باورنکردنی هستند ، و گرچه این فیلمی نبود که من قبل از عبور این دیسک از روی میزم با آن آشنا باشم ، می توانم ببینم که چرا Criterion آن را شایسته درج دانست. طبق معمول ، این فیلم کاملاً ترمیم و بازسازی شده است ، و همچنین در یک بسته واقعاً زیبا ساخته شده است ، و مانند یک جعبه ظاهر می شود زیرا در واقع یک نسخه از رمان تمام قد Niven Busch دارد که فیلم براساس آن ساخته شده است. . تعداد انگشت شماری مکمل نیز روی دیسک وجود دارد. این قوی ترین بسته ای نیست که معیار تهیه کرده است ، اما برای یک فیلم غیر پرفروش با 70 سال عمر ، آنها قطعاً برخی از ویژگی های اضافی خوب ، از جمله تفسیر و برخی از مواد بایگانی ، به علاوه یک کتابچه تمام رنگی را پیدا کرده اند. با مقاله یکی دیگر از نسخه های خارق العاده از Criterion!

فیلم پیشنهادی  Hellboy: The Roleplaying Game پیش می رود

https://www.youtube.com/watch؟v=F4u9OPqVVd4

خاطرات قتل – دومین نسخه معیار این هفته ، خاطرات قتل ، یک فیلم شدید از بونگ جون هو ، کارگردان اخیر برنده اسکار Parasite (در میان بسیاری از فیلم های برجسته دیگر) است. ) بر اساس وقایع واقعی ، به تصویر کشیدن تحقیقات در مورد آنچه که اولین قاتل سریالی کره شمرده می شود. این نگاهی است به شکار قاتلی که به زنان جوان حمله و قتل می کند ، و ما شاهد هستیم که یک نیروی پلیس کاملاً متلاطم سعی در حل پرونده ای دارد که آنها حتی نمی دانند چگونه حتی می توانند ادامه دهند. با شروع فیلم ، پلیس دست و پاگیر و بی تأثیر است و هرچه پیشرفت می کند ، همه چیز بیشتر مورد توجه قرار می گیرد و لحن فیلم جدی و پیشگویی می شود. این یک تجربه فوق العاده تأثیرگذار است و استعداد بونگ را به طرق بی شماری نشان می دهد. به راحتی می توان فهمید که چرا او به یکی از مشهورترین کارگردانان معاصر جهان تبدیل شده است. باز هم ، فیلم توسط شخص بونگ بازسازی و ترمیم شده است و برخی از ویژگی های پاداش عالی شامل سه تفسیر صوتی و مصاحبه با بونگ جون هو و مصاحبه با گیلرمو دل تورو وجود دارد. اگر طرفدار فیلم های اخیر بونگ هستید ، قطعاً این مورد را ردیابی کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *