دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: مارکسمن ، موریتانی ، انجمن عدالت: جنگ جهانی دوم ، کینگ کنگ ، فست تایمز در ریجمونت بالا ، شرک و موارد دیگر

ماركس – جدیدترین فیلم لیام نیسون به عنوان یک تریلر اکشن معرفی شده است ، اما در واقع بیشتر یک فیلم ترکیبی است ، نوعی فیلم درام / تعلیق / اکشن. با الهام از فیلم هایی مانند هریسون فورد شاهد و شاهکار کم ارزش کوین کاستنر جهان کامل، این فیلم نیسون را به عنوان یک دامدار پیر و تیرانداز سابق تفنگداران دریایی ساکن نزدیک مرز مکزیک می بیند که در حال فرار از یک کارتل مواد مخدر با مادر و پسر خردسالش روبرو می شود. هنگامی که مادر کشته می شود ، نیسون با اکراه موافقت می کند پسر جوان را نزد خانواده خود ببرد ، هم توسط سازمان های کارتل و هم از طرف سازمان های دولتی آمریکا پیگیری می شود. این فیلم به همان اندازه که برای لحظات خطر و تعقیب انجام می شود ، به همان جانباز خزیده ای که با پسر یتیم رابطه برقرار می کند زمان یکسانی می دهد و نتیجه آن یک فیلم متعادل است که واقعاً لذت بردم. نیسون مثل همیشه فوق العاده است و فیلم کار بسیار خوبی را انجام می دهد که عمل را به خوبی انجام می دهد و به فیلم اجازه می دهد یک قطعه شخصیت باشد در حالی که شما را همچنان درگیر صحنه های بسیار پرتنش می کند. این یکی قطعاً ارزش ردیابی دارد. توصیه شده!

https://www.youtube.com/watch؟v=lEBPNi4bEbc

موریتانی – طاهر رحیم ، جودی فاستر ، بندیکت کامبربچ و شایلین وودلی در این درام جدید بازی می کنند که مورد تحسین منتقدان واقعاً قرار گرفته است. ارزیابی اینکه فیلم چقدر موفقیت فیلم فراتر از نظر منتقدان در گیشه بعد از COVID بود دشوار است ، اما امیدوارم مردم این فیلم را در ویدئوی خانگی کشف کنند ، اگر این دلیل دیگری غیر از اجرای واقعا عالی نباشد. به کارگردانی کوین مک دونالد (که به نظر می رسد در فیلم های مبتنی بر وقایع واقعی بسیار متخصص است) ، موریتانی بر اساس داستان واقعی محمدو اولد اسلاحی ، فردی که سالها در زندان گوانتانامو زندانی بود و سرانجام مراحل قانونی را برای مبارزه برای آزادی خود آغاز کرد. بدیهی است که من نمی توانم به شما بگویم چه اتفاقی افتاده است ، اما عملکرد طاهر رحیم کاملاً استادانه است و بندیکت کامبربچ نیز در نقش مکمل درخشید. این فیلم می تواند در بعضی مواقع یک ساعت سخت باشد و سعی نمی کند گیتمو را از نظر مثبت ترسیم کند ، اما فکر می کنم این فیلم دیدن آن را به فیلم مهم تری تبدیل می کند. اگر یک درام خوب ، متحرک و جذاب را دوست دارید ، اتمام کنید موریتانی.

فیلم پیشنهادی  برخی از فیلم های جایگزین کریسمس برای تماشای این فصل تعطیلات

https://www.youtube.com/watch؟v=7tmxxzZXLEM

جامعه عدالت: جنگ جهانی دوم – جدیدترین فیلم متحرک DC Universe شاهد آن هستیم که فلش از طریق زمان و / یا ابعاد به جنگ جهانی دوم متناوب می رود که در آن جامعه عدالت برای جلوگیری از تسخیر نازی ها بر جهان مبارزه می کند. جامعه عدالت در این تکرار شامل Wonder Woman (با صداگذاری Castle’s Stana Katic) ، قناری سیاه ، Hourman ، Hawkman و Flash Golden Age است. من به طور کلی از فیلم های انیمیشن DC لذت می برم ، اما باید بگویم این فیلم همه چیز را برای من انجام نداد. کاملا خوب است ، فقط هرگز علاقه و علاقه به داستان یا شخصیت ها را به من جلب نکرد و آن را کمی غیر جالب دیدم. وجود دارد کمندی این فیلم کوتاه که از آن لذت کافی را بردم ، به خصوص برای طرفداران کمیک که کارهای جک کربی DC را دوست دارند ، جایزه خوبی است ، اما فیلم اصلی مورد علاقه من نبود. جامعه عدالت: جنگ جهانی دوم از طریق 4K Ultra HD و همچنین Blu-ray و DVD به فیلم خانگی می آید و قالب برتر برای ویژگی متحرک به خوبی کار می کند. اشباع رنگ به فیلم نشاط خوبی می بخشد و رئوس مطالب و سایه های سیاه عمیق و مرکب است. موسیقی متن فراگیر به خوبی از همه کانال ها استفاده می کند و به شما احساس غوطه وری واقعی می دهد. نمایش فوق العاده ای از یک فیلم خوب.

https://www.youtube.com/watch؟v=14I0DejYo54

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *