دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: مجموعه John Hughes ، Do The Right Thing ، Inside Amy Schumer ، Rowan & Martin’s Laugh In و موارد دیگر

مجموعه پنج فیلم جان هیوز – آیا این خیلی بهتر از این است؟ این مجموعه پنج فیلم جدید از پارامونت ، برخی از بهترین فیلم های جان هیوز را به ما می دهد ، نه تنها در Blu-ray بلکه با نسخه های دیجیتالی. روز تعطیل Ferris Bueller، قطارها و اتومبیل های هواپیما، زیبا در صورتی، او بچه دار می شود، و نوعی شگفت انگیز اکنون در یک مجموعه زیبا و جمع و جور Blu-ray موجود است. من کاملاً مطمئن نیستم که چرا باشگاه صبحانه اضافه نشده بود تا حتی دوازده شود (من کاملاً مطمئن هستم که در فهرست پارامونت است) ، اما هنوز شکایت نمی کنم. من یک طرفدار بزرگ جان هیوز هستم و هیچ فیلمی در این گروه وجود ندارد که قطعه خوبی از کمدی دهه 80 نباشد. البته، فریس بولر و هواپیما ، قطار و اتومبیل کلاسیک های غیر قابل انکاری هستند ، اما چه کسی مولی رینگوالد یا کوین بیکن را نیز دوست ندارد؟ همچنین ، به پارامونت کادو بپردازید ، نه تنها شامل نسخه های دیجیتالی (کاری که همیشه در گذشته با مجموعه های کاتالوگ انجام نمی شده است) بلکه قیمت را پایین نگه می دارد. این یکی ضربه است! توصیه شده!

https://www.youtube.com/watch؟v=D6gABQFR94U

انجام کار درست (4K Ultra HD) – میدانم کار درست را انجام دهید به عنوان یک نوع کلاسیک مدرن برگزار می شود ، اما من صادقانه می گویم از فیلم متنفرم. به طور جدی ، این احساس می کند که فقط دو ساعت از مردم با من فریاد می زنند. من دریافتم که اجراهای عالی وجود دارد و فکر می کنم اسپایک لی صدای مهمی در ساخت فیلم است ، اما به عنوان یک تجربه واقعی تماشا ، فیلم برای من مانند ناخن های روی تخته سیاه است. اما از آنجا که مدتی از دیدن فیلم نگذشته بود ، فکر کردم شاید بتوانم با نسخه جدید 4K Ultra HD فیلم از سونی مورد استقبال جدیدی قرار بگیرم. با ناراحتی می توانم بگویم که این فیلم برای من مثل همیشه شاد کننده است ، فقط اکنون به نظر می رسد و به نظر می رسد به وضوح بهتر است. قالب 4K Ultra HD فیلم را کاملاً دگرگون نمی کند ، اما جلوه ای زیبا با رنگ های روشن تر و کنتراست های بهبود یافته ، به علاوه یک موسیقی متن فراگیر را ارائه می دهد که وفاداری مناسبی را ارائه می دهد. من نمی دانم که آیا من این فیلم را دوست دارم یا نه ، اما اگر دوست دارید ، این یک نسخه جدید خوب از آن در ویدیوی خانگی است.

فیلم پیشنهادی  The Mandalorian Season 2 یک تریلر دریافت می کند

https://www.youtube.com/watch؟v=5Ny631yQ-DM

درون Amy Schumer: The Complete Series – اعتراف می کنم ، من بزرگترین طرفدار امی شومر در جهان نیستم. من فکر می کنم که او گاهی اوقات می تواند شوخ باشد ، اما احساس می کنم که او همان نت ها را خیلی می زند. با این حال ، برخی از بهترین مطالب او در نمایش مشهور او ، درون امی شومر بود. این نمایش تقریباً یک کمدی نقاشی معمولی است ، با این تفاوت که آمی در مصاحبه های ایستاده ، مصاحبه های مرد در خیابان (که نشان می دهد سرعت شوخ طبعی او چقدر است) و مصاحبه با افرادی مانند استریپ و غیرمعمول مردان با استعداد. همین ترکیب است که باعث می شود نمایش کار کند. همانطور که گفته شد ، طرح ها نیز بسیار خنده دار هستند. چند مورد اینجا یا آنجا وجود دارد ، اما به طور کلی ، به نظر من اکثر آنها بسیار سرگرم کننده است. من هنوز فکر می کنم استندآپ او خوب نیست ، اما من مصاحبه های او را دوست دارم. نتیجه نهایی یک نمایش سرگرم کننده نیم ساعته است که بسیار به جنسیت متمرکز شده است. شوخی در مورد رابطه جنسی ، طرح هایی در مورد رابطه جنسی ، مصاحبه در مورد رابطه جنسی. این چیزهای بامزه ای است و هیچ ماده ای با درجه R کم ندارد. این مجموعه دی وی دی جدید برای اولین بار هر سه فصل را در یک جعبه جمع و جور جمع آوری می کند. ایده آل برای طرفداران نمایش یا شومر.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *