دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: هواپیما ، شانزده شمع ، گوندالا ، داستان علمی تخیلی جیمز کامرون ، الویرا: معشوقه از تاریکی ، زنده ماندن در شب و موارد دیگر

هواپیما! – مدتها قبل از ژانر فیلم تقلیدی مانند هفدهم در زباله ها تخریب شد فیلم ترسناک قسط ، این یک شکل هنری کمدی بود و مانند هیچ کس دیگر. و نوه همه آنها است هواپیما! به عنوان کلاهبرداری از فیلم های فاجعه دهه 1970 ساخته شده است – برجسته ترین این فیلم ها فرودگاههواپیما! تا به امروز یکی از جالب ترین فیلم های تمام زمان باقی مانده است. و اکنون در نسخه جدید Anniversary Edition در Blu-ray به عنوان بخشی از نسخه های پرمحتوا Paramount Paramount برای نمایش فیلم های خانگی Paramount منتشر شده است که مشاهده می کند این استودیو در حال مشاهده فیلم های محبوب یا تأثیرگذار آنهاست و به ما نسخه های جدید Blu-ray را می دهد. آنها اگرچه این نسخه های ویژه تمام شده نیست ، اما شامل یک ویژگی مستند جدید در کنار چند ویژگی اضافی بایگانی شده (اگرچه نبود نسخه دیجیتالی – طبق معمول با Paramount – ناامید کننده گسترده است) است. با وجود عدم وجود یک نسخه دیجیتالی ، اگر در حال حاضر مالک آن نیستید هواپیما! اکنون Blu-ray زمان رسیدن آن است. و اکنون به طور قطع زمان به دست آوردن این کمدی کلاسیک است ، زیرا اگر همه ما نتوانیم از بعضی از خنده های شکم حال حاضر استفاده کنیم ، نمی دانم چه موقع می توانیم. بسیار توصیه شده!

https://www.youtube.com/watch؟v=07pPmCfKi3U

شانزده شمع – بگذارید من از ابتدا در مورد این موضوع واضح باشم: من یک طرفدار بزرگ جان هیوز هستم. بنابراین اگر نسخه جدیدی از آن را پرتاب می کنید شانزده شمع در من (یا هر یک از فیلمهای او) قرار است بدون هیچ تردیدی وارد شیرجه ها شوم. اما می دانم ، برخی از شما در حال فکر کردن ، “آه ، عالی ، نسخه دیگری از این فیلم در فیلم خانگی” است. و بله ، فهمیدم چرا ممکن است فکر کنید. از این گذشته ، فیلم های هیوز بسته بندی ، خریداری ، پردازش و فروش فیلم های خانگی بیشتر از زمان ممکن است که بشمارم. اما این… این نسخه ویژه Arrow Video است. و اگر نمی دانید این بدان معنی است ، این بدان معنی است که شما یک نسخه سطح Criterion Collection را دریافت می کنید ، فقط برای فیلمی که قبلاً عاشق آن هستید. این نسخه جدید Blu-ray علاوه بر اینکه شامل یکی از کمدی های نوجوانان کم سن و سال در همه زمان ها می شود شانزده شمع دارای آثار هنری جدید و یک جزوه و گسترش گسترده ای از ویژگی های اضافی است که شامل شش فیلم مستند جدید ، یک نسخه گسترده از فیلم (که مطمئناً این همه تفاوت نیست) ، یک مقاله ویدئویی ، یک مستند بایگانی و موارد دیگر است. اوه ، و فیلم دوباره از بین رفت و بازیابی شد و بهترین کیفیت تصویر و صدا را از زمان حضور این فیلم در سینماها به ما داد. چه چیزی دوست ندارد؟ بسیار توصیه شده!

فیلم پیشنهادی  Sleepwalkers استفن کینگ را در Blu-ray برنده شوید

https://www.youtube.com/watch؟v=HGLtBJupFFM

جت: فصل اول – من هر چیزی را که کارلا گوژینو در آن ستاره است تماشا خواهم کرد. به معنای واقعی کلمه هر چیزی. او به راحتی یکی از بازیگران محبوب من است و من از زمان بازی در این فیلم عاشق او بوده ام داماد در سال 1989. چگونه او به نام خانواده ای نشده است فراتر از من است. به هر حال آخرین پروژه اوست جت، نمایش جدیدی از Cinemax ، جایی که او یک دزد اربابی را که از زندان خارج است بازی می کند و سعی می کند از دختر خردسالش مراقبت کند. اما ، البته ، او دوباره به “زندگی” مکیده می شود. اکنون ، در حالی که هیچ چیز خاصی در مورد این مفهوم وجود ندارد ، این نمایش فقط کلیشه های فیلم جنایت را به سمت ما نمی اندازد. شخصیت های جالبی وجود دارد که شامل یک رئیس جرم و جنایت جذاب ، یک زن و شوهر از مجریان اجتناب ناپذیر ، یک پلیس مخفی سابق و یک زن مرموز که جزئی از زندگی جت است ، می باشد. این نمایش لحظات خنده دار و همچنین لحظات تاریکی دارد ، و قطعاً تلاش می شود زندگی خود را در کانال پرداخت جایی که محدودیت سانسور شبکه وجود ندارد ، زندگی کنید. جنس ، برهنگی ، فحش و خشونت فراوان است. در حقیقت ، اگر من یک مسئله را با نمایش داشته باشم ، این است که خیلی سخت تلاش می کند تا به آن برچسب “لبه دار” بپیوندد و خیلی اوقات کمی تیره می شود. من فکر می کنم فرصتی برای یک نمایش جالب و سرگرم کننده وجود داشت که جذابیت را در اینجا به صدا در می آورد و در عوض ، گریم و ریز و درشت می رود ، که تا به حال انجام شده است. من هنوز هم از آن لذت می بردم و گوگوینو کاملاً خارق العاده است ، اما ای کاش آنها با لحن نمایش به روشی متفاوت متفاوت رفته بودند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *