دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: پسران بد برای زندگی ، ندای وحشی ، جزیره فانتزی ، عکس و موارد دیگر

پسران بد برای زندگی – من به طور کلی فکر می کنم سکانس هایی که یک یا دو دهه بعد از فیلم های اصلی ساخته می شوند ، ایده بدی هستند و تاریخ هالیوود با نمونه هایی از این که چرا معمولاً وجود دارد ، پوشیده است. با این حال، پسران بد برای زندگی موفق به رونق بخشیدن به این روند است و آن را با سبک انجام می دهد. این داستان به نظر می رسد که گویی زمان واقعاً از بین رفته است ، به این معنی که ویل اسمیت و مارتین لارنس تظاهر نمی کنند که 25 ساله هستند. در حقیقت ، ایده پیر شدن آنها به یک نقط اصلی فیلم تبدیل می شود ، که برای آن کار می کند و نه مخالف. داستان بسیار باریک است ، شامل یک قتل انتقام جویانه (یا مجموعه ای از قتل ها) که شامل مایک و مارکوس می شود. اما حتی با وجود مایکل بی در پشت دوربین ، اکشن فیلم را در اینجا سوار می کند و فوق العاده خوب عمل می کند. حتی با وجود ستاره های در حال پیر ، فیلم می داند که چگونه دنباله های اکشن هیجان انگیز را ترسو کند و با فراتر از واقعیت گشوده شود ، اما تا حد زیادی مبتنی بر این است (حداقل برای هالیوود). این فیلم طنز اصلی را حفظ می کند ، و برای پول من ، در واقع بسیار برتر از بسیار ناامیدکننده است Bad Boys II. دیدن دلیل آن دشوار نیست پسران بد برای زندگی فیلم برتر پرفروش سال جاری تاکنون (مسلماً در انتخاب محدود فیلم ها) است و شگفت آور بود که از پیش بینی های گیشه فراتر رفت. من واقعاً از آن لذت بردم و فکر می کنم هرکسی که طرفدار فیلم های اصلی باشد نیز از آن لذت خواهد برد.

https://www.youtube.com/watch؟v=jKCj3XuPG8M

ندای وحشی – فکر کردم تریلر برای ندای وحشی بسیار خوب به نظر می رسید ، گرچه من از اینکه فیلمسازان تصمیم گرفتند به جای یک سگ واقعی با پیشرفت های CGI ، با یک سگ کاملاً CGI بروند ، تعجب کردم. اما بعد از دیدن فیلم ، کاملاً می فهمم که چرا آنها انتخاب خود را انجام دادند. نه تنها سگ به معنای واقعی کلمه در هر صحنه فیلم است و همچنین از وی خواسته می شود کارهای خارق العاده ای انجام دهد ، اما جلوه های ویژه در این فیلم بسیار خوب است ، بلکه کاملا منطقی است. تعدادی از حیوانات در این فیلم وجود دارند ، و همه آنها به طرز باورنکردنی واقع گرایانه به نظر می رسند و قادر به انجام کارهایی هستند که بتوانند رفتارهای انسانی را انجام دهند و با این حال هرگز به نظر نمی رسد واقعیت آنچه حیوانات می توانند انجام دهند را بشکنند. راستش ، من کاملاً این فیلم را دوست داشتم. این هیجان انگیز ، خنده دار ، متحرک ، جذاب ، از لحاظ فنی چشمگیر است و فقط یک ساعت خوب و سرگرم کننده است. این واقعا در سطح بسیاری کار می کند. از تریلر انتظار داشتم که از این فیلم لذت ببرم ، اما واقعاً نمی دانستم چقدر از آن لذت می برم. من به بینندگان در هر سنی بسیار توصیه می کنم این فیلم لذت بخش را ردیابی کنند.

فیلم پیشنهادی  اسکات ایستوود ، Caleb لندری جونز ، Orlando Bloom ، و ستاره های بیشتری در تریلر The Outpost بازی می کنند

https://www.youtube.com/watch؟v=5P8R2zAhEwg

جزیره فانتزی – باشه ، بنابراین چرخش جدید بلومهاوس در تلویزیون کلاسیک دهه 1980 به عنوان یک ضربه در گیشه نبود. و مورد علاقه منتقدین نیز نبود. اما آن را آویزان کردم ، از آن لذت می بردم. این یک فیلم وحشتناک بسیار کمتر از آن است که تریلر نشان می دهد ، و بیشتر یک هیجان علمی-علمی (نوعی) با خطوط وحشت است. من فکر می کنم اگر می خواهید آنرا برچسب بزنید ، این یک نوع درام ترسناک اکشن علمی تخیلی است. اکنون می توانم ببینم که منتقدان ممکن است با آن مشکلاتی داشته باشند. این ماده تفکر دقیقاً سنگین نیست ، و آن را برای برخی از ترس آسان پرش و برخی از خندیدن آسان می رود ، اما به نظر من واقعاً سرگرم کننده است ، با این روش PG-13 بی فکر. چهره های آشنایی زیادی در بازیگران وجود دارد که به نظر می رسد اوقات خوبی را پشت سر می گذارند ، و پیچ و تاب های فیلم کمی پیچیده تر از آن چیزی است که ممکن است انتظار داشته باشید ، اما همه اینها تا آخر حس می شود. خوشحالم که آنها تصمیم نگرفتند که فقط یک فیلم Slasher را در یک جزیره بسازند ، زیرا این امر می تواند خسته کننده باشد (و این کار عالی بود و قبلاً با مینی بوس های تلویزیون کم ارزش انجام شد جزیره هارپر) اما اگر به دنبال تفریحی سرگرم کننده ، احمقانه و پیچ خورده هستید تا 90 دقیقه با آن را بکشد جزیره فانتزی متناسب با صورتحساب خواهد بود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *