دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: چرخش اشتباه ، آخرین Vermeer ، Vanguard ، Russian Raid ، Horizon Line و موارد دیگر

چرخش اشتباه – من در واقع یکی از طرفداران بسیار اصلی Wrong Turn اصلی هستم ، یک فیلم ترسناک دست کم گرفته در سال 2003 در مورد گروهی از نوجوانان که در جنگل های کوهستانی گم می شوند و خانواده ای از آدم خوارهای هیولا را از پا در می آورند. متأسفانه ، این منجر به مجموعه ای از دنباله های مستقیم به ویدئو شد که سرگرم کننده و تنش را از بین برد و به دلخوشی هرچه بیشتر اعتماد کرد. پس از چهار یا پنج دنباله ، حق رای دادن سرانجام در سال 2014 درگذشت. اکنون با بازسازی / راه اندازی مجدد Wrong Turn جدید با بازی شارلوت وگا و متیو مدین دوباره احیا شده است. آلن مک الروی ، نویسنده فیلم اصلی ، به فیلمنامه این فیلم بازگشت و با روند کار ، کمی چرخش چپ به خود گرفت. در حال حاضر ، این فیلم کمی بیشتر دارای یک تفسیر اجتماعی است (گرچه این یک نیروی محرک نیست ، نگران نباشید) و همه چیز به جای خون و روده در مورد تنش و ترس است (گرچه برخی از این موارد نیز وجود دارد .) این یک فیلم کمی جوی تر است ، بنابراین تاریک تر است و به اندازه فیلم اصلی خیلی سرگرم کننده نیست ، اما فکر می کنم بعضی ها بگویند فیلم بهتری است. من فقط خوشحال شدم که دیدم این یک قدم بزرگتر از همه دنباله های DTV Schlocky است.

https://www.youtube.com/watch؟v=GzGBDtg2HnQ

آخرین ورمیر – گای پیرس و کلیز بانگ در این درام جذاب مبتنی بر یک داستان واقعی در مورد یک فروشنده هنر که به دلیل فروش هنرهای دزدیده شده به نازی ها در اروپا پس از جنگ جهانی دوم محاکمه می شود ، بازی می کنند. من نمی خواهم خیلی به جزئیات داستان بپردازم ، زیرا به عنوان کسی که با وقایع واقعی آشنایی نداشت ، کشف جزئیات را کاملاً جذاب دانست. گای پیرس در فرم خوب (و کمی غیرقابل تشخیص) به عنوان هان ون میگرن ، فروشنده هنری مورد بحث است ، که به همین سادگی که تصور می شود نیست. از آنجا ، فیلم سعی می کند به حقیقت دست یابد ، که فقط می گویم پیچیده تر از آن است که در ابتدا به نظر می رسد. این فیلم در مکان ها مدت زیادی احساس آرامش می کند اما به طور کلی من درگیر اتفاقاتی شدم که با بازی های فوق العاده این دو بازیگر اصلی راحت تر شدم. اگر چیزی کمی متفاوت از کرایه پاپ کورن معمولی اما بازهم لذت بخش بخواهید ، این یکی ارزش دیدن دارد.

فیلم پیشنهادی  ویژگی های تمرکز ، دوقلوهای خاموش را برمی دارد

https://www.youtube.com/watch؟v=-0FU8z_1Arc

پیشتاز – فیلم های جکی چان دیگر واقعاً به اکران های بزرگ – حداقل در ایالات متحده – نمی رسند ، اما ستاره اکشن پیر در فیلم های خانگی همچنان رونق دارد. Vanguard ، آخرین تلاش او ، چان را رئیس یک شرکت امنیتی خصوصی می داند که سعی در محافظت از یک حسابدار متضرر در برابر یک گروه تروریستی دارد. روزهایی که چان تلاش می کند به تنهایی از شیرین کاریها سرپیچی کند ، گذشته است و کارهای جلوه های ویژه ای که برای بیرون کشیدن برخی از صحنه های مبارزه مورد نیاز است ، اکنون بسیار مشهود است. یک یا دو سکانس اکشن خوب وجود دارد ، اما به طور کلی فیلم فاقد شوخ طبعی و انرژی کارهای قبلی چان است. دروغ نمی گویم ، من از این یکی ناامید شدم.

https://www.youtube.com/watch؟v=0nTiibwp_2w

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *