دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: گلادیاتور ، جمعه سیزدهم ، تیرانداز از خفا: پایان Assassin ، LEGO Shazam و موارد دیگر

گلادیاتور: نسخه 20 سالگرد – پارامونت با برخی از عناوین کاتالوگ اخیرشان برای من ضربه خورده یا از دست رفته است ، اما این 4K Ultra HD جدید نسخه 20 سالگرد از گلادیاتور نشان می دهد که آنها واقعاً می توانند یک کار عالی را انجام دهند. اکنون ، شخصاً ، من هرگز بزرگترین هوادار نبوده ام گلادیاتور. من یک شخصیت بزرگ ریدلی اسکات نیستم ، و همیشه احساس کرده ام گلادیاتور کمی سنگین است با این حال ، دوباره تماشای آن برای اولین بار در سالهای متمادی – به خصوص در قالب جدید حق بیمه – من بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم اما از وسعت ، شکوه و جلوه های فیلم استفاده کردم. این فیلم هنوز مورد علاقه من نیست ، اما من مطمئنا می توانم از عظمت آن قدردانی کنم. گلادیاتور اولین نسخه 4K Ultra HD خود را در یک فولاد زیبا و با پوشش زیبا زیبایی بسته بندی کرده است. این مجموعه همچنین شامل فیلم Blu-ray و یک کپی دیجیتال است که چیزی است که Paramount نسبت به عناوین کاتالوگ آنها خیره کننده بوده است. انتقال 4K بسیار زیبا است. اگر تا به حال یک فیلمساز وجود داشته باشد که کارهایش سزاوار درمان 4K باشد ، آن ریدلی اسکات است که ممکن است به عنوان فیلمساز دارای نقص های زیادی باشد ، اما سینمایی ترسناک ترسناک هرگز یکی از آنها نیست. موسیقی متن فیلم اطراف نیز بسیار عالی است ، غرش جمعیت (و ببر) را زنده می کند و اتاق نشیمن شما را با صدا از هر جهت پر می کند. من در انتقادات خود نسبت به برخی از انتشارات کاتالوگ اخیر Paramount صدای آواز خواندم ، اما این یکی همه چیز درست می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=uvbavW31adA

جمعه سیزدهم: نسخه چهلمین سالگرد – در حالی که نسخه 4K (و چرا نه ، Paramount؟) استودیو همچنین یک کاتالوگ قابل توجه دیگر منتشر کرده است این هفته: جمعه سیزدهمین نسخه سالگرد انتشار. بار دیگر در یک جعبه فولادی به ظاهر شیرین ، بسته بندی شده این نسخه Blu-ray شامل یک نسخه دیجیتالی نیز است که دقیقاً درست است. اکنون ، این مورد است: بله ، این نسخه Uncut از است جمعه 13 ام، که در کمتر از یک دقیقه فیلم اضافه می کند که برای نسخه اصلی کمی ناراحت بود. و بله ، این نسخه با مجموعه ای بسیار زیبا از ویژگی های اضافی همراه است. اما همه این موارد قبلاً در دسترس بوده است. در واقع هیچ محتوای جدیدی در این دیسک وجود ندارد. از این رو ، جاذبه های اصلی بسته بندی زیبا و کلکسیون دیجیتال زیبایی است. اکنون ، من به خاطر این کار مقصر نیستم. صادقانه بگویم ، بعد از 40 سال ، من فکر می کنم آنها تقریباً همه چیزهایی را که می توانند از نظر داشته باشند ، استخراج کرده اند F13 ساخت مواد. واقعاً چه چیزهایی برای گفتن باقی مانده است؟ بنابراین اگر اصل را ندارید جمعه 13 ام در مجموعه فیلم های خانگی شما ، این نسخه برای دریافت است!

فیلم پیشنهادی  کلیپی از پارک ویژه و تفریحی ویژه را تماشا کنید

https://www.youtube.com/watch؟v=2S8YFTcEDME

LEGO Shazam: Magic & Monsters – مدتی نگذشته است که ما یک فیلم جدید LEGO DC Superheroes را در ویدئوی خانگی داشتیم ، بنابراین من از دیدن آن هیجان زده شدم LEGO Shazam: Magic & Monsters. بسیار جالب است که DC به کسی غیر از سه بزرگ (سوپرمن ، بتمن ، زن شگفت انگیز) توجه می کند ، و خوشحالم که خوشحالم که آنها به جای فیلم های کوتاه 26 دقیقه ای که بعضی اوقات انجام می دهند ، به دنبال فیلم بلند رفتند. این اساساً داستان دیگری از داستان / معرفی مقدمه Shazam (و دیگر ابرقهرمانان DC) است انجام دادن نشان داده می شود) اما نه فقط به سبک بصری LEGO بلکه با حس شوخ طبعی LEGO نیز گفته می شود. این به معنای حماسه ابر قهرمان تاریک و جدی نیست. در عوض ، این یک کمدی اکشن و ابرقهرمانانه LEGO سبک و سرگرم کننده است. کودکان و نوجوانان نیز آن را دوست دارند و بزرگسالان نیز از این مزاج لذت خواهند برد. بعلاوه ، دیسک مجهز به یک مینی فیگور اختصاصی LEGO Shazam است که یک جایزه بزرگ برای پسرم بود ، که وسایل نقلیه LEGO وسواس دارد! سرگرم کننده است!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *