دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: 2012 ، Ammonite ، Born A Champion ، Versus ، Breach و Deep in Vogue

این هفته و هفته آینده یک هفته کوچک است و من کاملاً مطمئن نیستم که فراتر از این واقعیت که تابلوی تئاتر سال 2020 توسط این همه گیر ویران شد و فیلم های مستقل و کوچکتر برای اکران در حال اتمام هستند. اما هنوز چند مورد خوب وجود دارد که باید این هفته به جستجوی آنها بپردازند. در اینجا تجزیه و تحلیل:

2012 (4K Ultra HD) – اگر یک فیلم منتظر ساختن آن با فرمت برتر 4K Ultra HD هستم ، آن فیلم است 2012. من یک مزاحم فیلم فاجعه هستم ، و 2012 یکی از محبوب ترین های من در ژانر است. و نه تنها آن را دوست دارم ، بلکه یکی از جذاب ترین فیلم های فاجعه بصری است که تاکنون ساخته شده است. وقتی با پایان دنیا دست و پنجه نرم می کنید ، این فقط از یک آتشفشان یا زلزله بزرگتر است و جلوه های ویژه ای که همه ضرب وشتم را زنده می کند کاملا چشم نواز است. بنابراین تماشا کردن 2012 با شکوه کامل 4K … بله ، من منتظر آن بوده ام! و انتظار ارزشش را داشت. 2012 به نظر می رسد و به نظر می رسد کاملا فوق العاده تماشایی در کیفیت فوق العاده بالا اشباع رنگ خارج از نمودار است ، وضوح تصویر کاملاً واضح است و همه چیز عملاً از صفحه نمایش خارج می شود. به آن موسیقی متن فراگیر اضافه کنید که به شما کمک می کند انفجارها را ببافید و بقایای پرواز را ببافید ، و تجربه ای غوطه ور است که می توانید بدون بیرون رفتن از خانه تجربه کنید. بسیار توصیه شده!

https://www.youtube.com/watch؟v=ce0N3TEcFw0

آمونیت – کیت وینسلت و Saoirse Ronan در این درام دوره ای بازی می کنند که مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است اما ممکن است یک شعار سخت برای بیننده هایی باشد که به دنبال یک تجربه فیلم لذت بخش هستند. این فیلم براساس حوادث واقعی (حداقل در واقعیت اینکه شخصیت اصلی ، شکارچی فسیل ، ماری آنینگ ، شخصی واقعی بود) بنا شده است ، فیلم در انگلیس در دهه 1800 اتفاق می افتد و در مورد چگونگی سقوط دو زن از انتهای مخالف طیف است. عشق. و من این را می گویم: اجراها باعث می شود این فیلم ارزش تماشا را داشته باشد. رونان و به ویژه وینسلت همه این نقش ها را می بخشند و هر دو شگفت انگیز هستند. اما فیلم با سرعت خود حرکت می کند ، به آرامی یک رابطه ممنوع را ایجاد می کند ، و گام به گام – گاهی اوقات یخبندان است. راستش را بخواهید ، من با وجود بازی در کار سختی در سرمایه گذاری در فیلم داشتم ، اما فکر می کنم افرادی در آنجا هستند که این فیلم را بیشتر از من دوست خواهند داشت.

https://www.youtube.com/watch؟v=MpHa6Fi75ck

فیلم پیشنهادی  Win Schitt’s Creek: مجموعه کامل و یک تی شرت

یک قهرمان متولد شد – خوب است دوباره شان پاتریک فلانری را در نقش اصلی ببینیم. در حالی که بیشتر برای بازی در این فیلم مشهور است مقدسین Boondock، من سالها و سالها از علاقه مندان به فلانری بوده ام ، اما در سالهای اخیر او بیشتر به عنوان یک بازیکن پشتیبانی شده است. در این درام ورزشی جدید ، فلانری با دنیس کوئید و کاترینا بوودن به عنوان یک رزمی کار که در نبردهای MMA غرق می شود همبازی می شود. اکنون ، فلانری در واقع یک متخصص جی جیتسوی برزیلی است که در فیلم استفاده می کند ، و من واقعاً دیده ام که وی در حال انجام امضای فیلم است – شخص را در طی 30 ثانیه از برخورد با او بیهوش می کند. (داستان واقعی ، او سالها پیش مصاحبه کننده را با استفاده از این حرکت در کمیک نیویورک ناک اوت کرد – به درخواست مصاحبه کننده) این فیلم به نوعی یک مبارز معمولی موفق است / ضرب و شتم می کند / نوع بازخرید داستان را پیدا می کند اما با چند واگرایی از فرمول معمول در طول راه. به طور کلی ، من آن را بسیار لذت بخش است. من طرفدار MMA نیستم و گمان می کنم اگر این فیلم بیشتر باشد لذت خواهید برد ، اما فلانری فوق العاده است و داستان آنقدر جامد است که حتی اگر اهل MMA نباشید ، شما را درگیر خود کند. ارزش نگاه کردن ، مطمئنا.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *