دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: 21 Jump Street ، Batman: Death In The Family ، Whiplash ، Requiem for a Dream ، Vikings و موارد دیگر

این هفته هفته بزرگی را پشت سر می گذاریم که با شروع خرید محصولات ویدئویی در خانه برای تعطیلات ، با فیلم های با موضوع هالووین و برخی از نمایش های با کیفیت بالاتر همراه هستیم. آنچه در شیر است اینجا است:

بتمن: مرگ در خانواده – یکی از معروف ترین داستان های تاریخ بتمن است یک مرگ در خانواده از اواخر دهه 80 ، جایی که رابین توسط جوکر کشته شد. با یک شماره تماس هوادار ، جایی که هواداران می توانستند رأی دهند چه او زنده باشد و چه فوت کند. خوب ، این نسخه جدید Blu-ray / 4K همان حیله معروف را با ساختن آن به یک فیلم انیمیشن تعاملی تکرار می کند. درست است ، شما باید رویدادهای فیلم را در نقاط اصلی انتخاب کنید ، که منجر به هفت پایان متفاوت می شود. اکنون ، از نظر فنی این یک فیلم کوتاه است که پایان های مختلف آن بر زمان اجرا تأثیر می گذارد. من آنها را به اندازه 15 دقیقه و تا 30+ دقیقه ساعت زدم. اگر تمام داستان های مختلف شاخه ای را تماشا کنید (که تفاوت های قابل توجهی با یکدیگر دارند) ، تقریباً به همان اندازه یک فیلم کامل ، و در مجموع حدود یک ساعت و نیم ، مطالب به دست می آورید. علاوه بر این ، چون این “DC Short Spot Spotlight” است ، شما همچنین چهار فیلم کوتاه پاداش از نسخه های قبلی DC دریافت می کنید ، از جمله گروهبان راک (که به اعتقاد من جدید است) ، آدام استرنج ، مرگ و غریبه شبح. من صادقانه می خواستم یک اقتباس مستقیم کامل از مرگ در خانواده، چون یکی از داستانهای مورد علاقه من در بتمن است ، اما با این وجود این یک فیلم / تجربه بسیار جالب است.

فیلم پیشنهادی  Run - تریلر فیلم ترسناک جدید Sarah Paulson را تماشا کنید

https://www.youtube.com/watch؟v=qlCFzjRzTN8

پیشتازان ستاره ای: پیکاردپیشتازان ستاره ای: پیکارد به دلیل بازگشت ما به کاپیتان پیکارد و طرفداران محبوب مورد توجه بسیاری از طرفداران قرار گرفت نسل بعدی کائنات. به خاطر پولم ، از آن بسیار ناامید شدم. WAY خیلی تاریک بود (تقریباً بدون شوخ طبعی) ، تقریباً همه شخصیت ها بعید به نظر می رسند ، و برخی از مفاهیم و شخصیت های جدید را به جهان TNG معرفی می کند که من برای آنها اهمیتی نداشتم (نمی توانم دقیقاً بگویم که به دلیل اسپویلرها ، اما بیایید بگوییم دو قسمت اخیر کمی زیاد بود.) اپیزود برتر بسیار جذاب است و اپیزودی که پیکارد را دوباره با Riker و Troi متحد می کند برجسته است ، اما همه چیز دیگر برای من بزرگ بود. خوشحالم که CBS / Paramount در حال حفظ این است پیاده روی طولانی حق رای دادن زنده است ، اما احساس می کنم این نمایش را به سمتی می برد که به آن اهمیتی نمی دادم. من می دانم که در این زمینه در اقلیت هستم ، اما باید صادقانه بگویم. امیدوارم فصل اجتناب ناپذیر دو سبک شود و بهتر شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=gGVwjpguRqc

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *