دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: Birds of Prey ، مکان خوب ، اما ، گرتل و هانسل ، اسلحه برتر و موارد دیگر

Birds of Prey (و رهایی فوق العاده یکی از هارلی کوین) – دی سی وقتی صحبت از فیلم سینمایی آنها می شود ، فراز و نشیب های زیادی داشته است ، اما طی چند سال گذشته ، با تلاش هایی مانند زن شگفت انگیز، شازامو آکوامان، به نظر می رسید آنها روند صعودی داشته اند. بعد آمد Birds of Prey (و رهایی فوق العاده یکی از هارلی کوین)، یک فیلم بسیار ناشنوا و ناشنوا که قادر به نوعی وحشتناک نیز هست. بگذارید من چیزهای خوب را از ابتدا خارج کنم: من 20 دقیقه آخر فیلم را دوست داشتم. خوب ، در مورد آن است اینگونه نحوه جلسات پشت صحنه را شرح می دهم: “با این حال ، ما دی سی هستیم و بسیار بی پروا هستیم ، بنابراین پرندگان شکاری دارای درجه R است زیرا ما خنک و لجباز هستیم. ” “عالی ، حالا مردم چگونه می دانند که دارای درجه R و خونسرد و کدر هستند؟” “اوه ، نگران نباشید ، ما فقط در دو دقیقه 27 بمب F را فرو می ریزیم تا آنها بدانند که این هوا خنک و نرم است.” “کامل!” آه این می توانست به راحتی یک فیلم PG-13 باشد که ممکن است به نشان دادن ضعف آن در گیشه کمک کند ، اما اینطور نیست و شما می توانید آن را در هر صحنه احساس کنید. اما هرگز احساس ارگانیک نمی شود. فیلم فقط راه را امتحان می کند ، راه خیلی سخت است و راه موفقیت می کند ، بسیار نادر است. این یکی دلم برایم بزرگ بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=x3HbbzHK5Mc

The Good Place: The Complete Seriesمکان خوب یکی از بهترین کمدی های دهه گذشته است و اکنون می توانید کل مجموعه ها را در یک جعبه جمع و جور در اختیار داشته باشید. و اگر هنوز تماشای آن را نکرده اید ، فقط به خودتان لطف کنید و پیش بروید و همین حالا این مجموعه را خریداری کنید. خوشحال خواهید شد که کردید نمایش به نوعی تصاحب زندگی پس از زندگی است ، اما چیزهای بیشتری نسبت به آن وجود دارد. من نمی توانم جزئیات بیش از حد داشته باشم ، زیرا هرچه کمتر از این نمایش مطلع شوید ، بهتر می شوید. اما در حالی که من به طور کلی نمایش هایی راجع به افراد وحشتناک دوست ندارم ، من واقعاً از نمایش هایی درباره افراد وحشتناک که سعی در تبدیل شدن به افراد بهتر دارند ، لذت می برم. رفتن به این سفر با پنج شخصیت اصلی ما (و جنت!) بسیار جالب است. این نمایش یک حس شوخ طبعی دارد ، اما از اینکه فقط به معنای ساده جلوی خود نکشید ، متوقف می شود و با پیشرفت ، شخصیت ها می آموزند و رشد می کنند و رشد می کنند و شما اساساً عاشق همه آنها خواهید شد. کل بازیگران برجسته است ، اما تد دانسون برای بازی مایکل ، معمار The Good Place ، سزاوار امتیازهای ویژه ای است. این مجموعه اولین بار است که نمایش در Blu-ray در دسترس است ، بنابراین شما می توانید هر چهار فصل را در یک مجموعه خوب I def off high برای یک نقطه قیمتی بسیار پایین دریافت کنید. منتظر چی هستی؟

فیلم پیشنهادی  شکارچیان فصل دوم می شوند

https://www.youtube.com/watch؟v=29iKAAeRvI4

تفنگ برتر، جنگ های جهانی، روزهای طوفانی (نسخه 4K) – جدید تفنگ برتر فیلم قرار بود در حال حاضر خاموش باشد ، بنابراین Paramount عاقلانه یک سری از نسخه های Tom Cruise را با فرمت 4K Ultra HD با کیفیت برتر برنامه ریزی کرد. متأسفانه تفنگ برتر: ماوریک به دسامبر برگردانده شده است ، اما پارامونت این نسخه های 4K را روی صفحه قرار داده است تا بتوانیم در خانه ی خود از بزرگترین بازدیدهای وی دوباره بازدید کنیم. تفنگ برتر مطمئناً یکی از نمادین ترین فیلم های دهه 1980 است ، بنابراین داشتن آن – و همه اقدامات جنگی جت نظامی آن – در Ultra HD یک چشم انداز قابل قبول است. روزهای طوفانی کروز را در دهه 90 پوند با دنیای مسابقات اتومبیلرانی بورس می بیند و در حالی که من یک طرفدار مسابقه نیستم ، کاملاً این فیلم را دوست دارم. سپس در دهه 2000 کروز را با بودجه بزرگ کارگردانی اسپیلبرگ دریافت می کنیم جنگ های جهانی. با وجود این واقعیت که این یک ضربه بزرگ بود ، من همیشه نسبت به فیلم کمی ولرم بودم ، اما تجدید نظر دوباره آن را به من فهمید که این یک حرکت هیجان بسیار پرتنش است. هر سه فیلم ارتقاء 4K را بدست آورده اند و در کل نتایج تقریباً مشابهی دارند. شما رنگهای پر جنب و جوش تری و وضوح تصویر واضح تر از همیشه به دست می آورید ، اما هر فیلم کمی سن خود را نشان می دهد ، و دقیقاً شبیه فیلمهای کاملاً جدید نیستند. جنگ های جهانی، به عنوان جدیدترین این دسته ، احتمالاً بهترین چیز به نظر می رسد ، صرفاً به دلیل اینکه منبع منبع هنوز نسبتاً جدید است. مسیرهای اطراف هر سه فیلم فوق العاده است و اتاق نشیمن شما را با جت های جنگنده ، اتومبیل های مسابقه و کشتی های فضایی پر کرده و ضمن انجام این کار از تمام کانالها استفاده می کند. هر سه این نسخه های عالی برای اضافه کردن به مجموعه شما هستند!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *