دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: Bloodshot ، اسلحه Akimbo ، آقایان ، برای گرفتن یک دزد ، جذابیت کشنده ، پادشاه کریول و موارد دیگر

عکس خون – شرم آور است که وین دیزل عکس خون به دلیل خاموش شدن تئاتر انبوه ناشی از Coronavirus از بین رفت ، زیرا این احتمالاً بهترین غیر او استسریع و خشن فیلم در یک دهه بر اساس کتاب طنز Valiant (که من یک هوادار بزرگ هستم) ، دیزل نقش سربازی را بازی می کند که درگذشت و از طریق میکرو روبات ها در جریان خون خود به نام نانیت ها به زندگی باز می گردد. این او را به نوعی دستگاه قتل غیرقابل توقف تبدیل می کند – اما چه اتفاقی می افتد وقتی که او به طور کامل کنترل اعمال خود را انجام ندهد؟ در حال حاضر اکثر اوقات ، دیزل کارهای دیزل خود را در اینجا انجام می دهد. تعداد زیادی گفتگوی رشد ، عضلات قابل انعطاف و تفریح ​​زیاد است. اما نمایش های علمی تخیلی جالب است ، جلوه های ویژه بسیار شسته و رفته هستند ، و چند دنباله اکشن وجود دارد که برخی الاغ های اصلی را لگد می زنند. گای پیرس همیشه وحشتناک را به عنوان دانشمند مسئول و اضافه کنید بیگانهسام هوژان در نقشی متفاوت از آنچه قبلاً استفاده می کردیم ، و نتیجه آن یک حرکت تلنگر اکشن واقعاً سرگرم کننده است که آرزو می کنم فرصتی برای جذب مخاطبان بیشتر بدست آورده باشم.

https://www.youtube.com/watch؟v=vOUVVDWdXbo

آقایان – گای ریچی به ژانر مشهورش باز می گردد ، “گنگستر گژستر” (همانطور که من شنیده ام که این منتقدان از آنها خواسته شده اند) ، این بار فقط یک بازیگر تمام ستاره را همراه می کند. متیو مک کاناوی ، کالین فارل ، چارلی هونام ، هنری گلدینگ ، هیو گرانت و داونتون ابیمیشل داکرای همه از این داستان یک فروشنده آمریکایی مواد مخدر در لندن که به دنبال بیرون آمدن از تجارت است ، متناسب است و این یک واکنش زنجیره ای از شخصیت های مختلف را نشان می دهد که سعی دارند تجارت را از زیر او بدزدند. این یک شایستگی گای ریچی بسیار استاندارد است ، به این معنی که گاهی اوقات دنبال کردن ، گاهی اوقات خنده دار ، پر از بازیگران دوست داشتنی ، بسیار دشوار است و در نهایت به همان اندازه خوبی که شما می خواهید نیست. منظور من این است که یک راه آسان برای کشتن چند ساعت است ، اما این نوع فیلم نیست که شما را از بین ببرد. آقایان در 4K Ultra HD و همچنین Blu-ray و DVD منتشر شده است و ارائه 4K به طرز شگفت آور خوبی است. اشباع رنگی اضافه شده ، فیلم را به شکل خوبی به نمایش می گذارد و وضوح تصویر تیز تیغ باعث می شود همه چیز واضح و تمیز باشد. در حالی که این فیلم تا حد زیادی محور گفتگو است ، موسیقی متن فیلم فراگیر با کارهایی که باید با آن کار کند ، کار گسترده ای انجام می دهد. در کل یک ارائه A / V بسیار قوی است.

https://www.youtube.com/watch؟v=2B0RpUGss2c

فیلم پیشنهادی  باربارا کرامپتون همسر Jakob در تریلر فیلم ترسناک جدید است

Paramount ارائه می شود: برای گرفتن یک دزد ، جذابیت کشنده ، پادشاه کریول – پارامونت چاپ جدیدی به نام Paramount Presentents را راه اندازی کرده است که خط فریاد انتخاب های Shout Factory را به خاطر می آورد. در اینجا ما سه نسخه جدید Blu-ray را در بسته بندی جدید خوب داریم ، و آنها برخی از فیلم های محبوب یا مورد تحسین منتقدان در اتاق های پارامونت هستند. هر یک در Blu-ray با ویژگی های اضافی بایگانی و همچنین ویژگی جدید اضافی برای هر کدام منتشر می شود. اکنون ، من عاشق هر چیزی هستم که فیلم های خوبی را با فرمت عالی ارائه می دهد ، بنابراین خوشحالم که این موارد را در آنجا حضور دارم. جاذبه مهلک یک هیجان انگیز کلاسیک 80 ساله است که یکی از بازیگران محبوب من ، مایکل داگلاس را بازی می کند. برای گرفتن یک دزد یکی از سرگرمی های جالب آلفرد هیچکاک است ، رمز و راز سارق گربه با کری گرانت و گریس کلی. و کینگ کریول یکی از بهترین ویژگی های بازیگری الویس پریسلی است ، با این خواننده که نوازنده ای را نواخته است سعی دارد در سمت راست قانون بماند. اما در مورد این خط جدید شکایات زیادی دارم. اول و مهمتر از همه ، هیچ نسخه دیجیتالی وجود ندارد. این روند آزاردهنده با Paramount و انتشار فهرست آنها در یک یا دو سال گذشته است. فقط به این دلیل که می خواهم این موارد را در Blu-ray داشته باشم و ویژگی های اضافی جدید را بدست آورم ، به این معنی نیست که من یک نسخه دیجیتالی از هر فیلم را نیز دوست ندارم. ثانیا ، چرا فقط در Blu-ray؟ اکنون با داشتن 4K Ultra HD یک فرمت قابل استفاده ، چرا آنها را در قالب جدید با کیفیت برتر عرضه نمی کنید؟ آیا وقتی “Paramount Present 4K” تبدیل به چیزی شود مجبورم دوباره به روز رسانی کنم؟ این شکایات کنار ، این فیلم های خوبی هستند که به نظر می رسد و به نظر می رسد بسیار خوب هستند و برخی از مواد اضافی خوب را نشان می دهند. من آرزو می کنم که پارامونت با انتشار نسخه هایی مانند این ، تمام مسافت را طی کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *