دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: Blumhouse of Horrors ، Pitch Black ، Ghost In The Shell ، Ghost Ship ، Shivers ، Jesus Shows You The Way to the Highway و موارد دیگر

بسیار خوب ، من در این هفته عناوین زیادی را پوشش می دهم زیرا هنوز به دلیل جراحی مجبورم یک هفته از کار دور باشم. بنابراین دست و پنجه نرم کنید ، زیرا ما اینجا می رویم!

Blumhouse of Horrors: 10 مجموعه فیلم – من همیشه طرفدار مجموعه های چند فیلم نیستم ، زیرا آنها اغلب می توانند کیسه ای کاملاً مخلوط از عناوین خوب و بد باشند. اما این جعبه Blu-ray جدید 10 فیلم از Blumhouse Pictures از بالا به پایین برنده است. بلوم هاوس به تنهایی ژانر وحشت را احیا کرده و با وحشت کم هزینه به موفقیت های بزرگی در گیشه دست یافته است و آنها این کار را با ترکیبی از داستان سرایی خوب ، فضای عالی ، زیبایی شناسی ترسناک و نه چندان زیبا و رتبه بندی PG-13 انجام می دهند. نمی توانم بگویم که من عاشق هر فیلم Blumhouse هستم ، اما به طور کلی ، آنها خیلی بیشتر از دلتنگ می شوند. این مجموعه 10 دیسک شامل فیلم های زیر در Blu-ray (و دیجیتال است ، بله!): برو بیرون، تطهیر و پاکسازی، اوویجا، شکاف، بازدید، بی دوست، حقیقت یا جرات، پسر همسایه، روز مرگ مبارک و ما. حالا ، از آن دسته ، من کاملاً دوست داشتم برو بیرون، تطهیر و پاکسازی، شکاف، بازدید، حقیقت یا جرات، و روز مرگ مبارک، بنابراین پایه بسیار خوبی است. اوویجا و پسر همسایه در صورت عدم روحیه کاملاً لذت بخش هستند. تنها دو نفری که طرفدار آنها نیستم ما و بی دوست، اما هیچ یک از اینها وحشتناک نیستند ، و من مطمئن هستم که افرادی وجود دارند که آنها را دوست دارند. هر دیسک شامل ویژگی های اصلی اصلی فیلم ها (و نسخه های دیجیتالی فوق الذکر) است ، بنابراین با این مجموعه جعبه عالی ، درست در زمان هالووین ، صدای مهیب زیادی خواهید گرفت! توصیه شده!

فیلم پیشنهادی  Y: 1883 - یک مجموعه مقدماتی Yellowstone راهی ما می شود

https://www.youtube.com/watch؟v=v3lXYAzf5TQ

خیلی سیاه – اگر ستون من را به طور منظم بخوانید ، می دانید که من طرفدار عظیم Arrow Video هستم. آنها بی سر و صدا یک مارک با کیفیت در سطح معیارها را برای کلاسیک های فرقه ای و فیلم های ژانر ایجاد کرده اند و این بار استعدادهای قابل توجه خود را به خیلی سیاه، بازیگر علمی تخیلی ستاره ساز وین دیزل. این فیلم نه تنها پیچ و خم سرگرم کننده ای است بیگانگان حق رای دادن که بسیار خوب نگه داشته می شود ، اما دیسک و تمام ویژگی های اضافی آن یک چیز زیبایی است. چندین مصاحبه تازه ضبط شده با بازیگران و خدمه وجود دارد ، یک سری فیلم های مستند ساخته شده است ، اما بعد چیزهایی مانند خشم تاریک، یک فیلم انیمیشن بلند با بازی وین دیزل در نقش ردیک ، اولین پیگیری رسمی خیلی سیاه. شما همچنین یک کمیک متحرک ، ویژگی های بایگانی ، یک ویژه برنامه تلویزیونی دارید که به طرز حیرت انگیزی جالب است (به من اعتماد کنید ، آن را بررسی کنید) و موارد دیگر. این تقریباً تمام دیسک های نسخه ویژه برای طرفداران آن است خیلی سیاه یا وین دیزل به زبان ساده: من این نسخه را دوست دارم !!! بسیار توصیه شده!

https://www.youtube.com/watch؟v=n2pVnm3z6EA

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *