دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: Braveheart ، Evil ، Justice League Dark: War Apokolips ، پرتره یک بانوی در آتش ، Pennyworth و موارد دیگر

دلیر – همیشه یکی از محبوب ترین عناوین کاتالوگ Paramount ، این جدید چاپ بیست و پنجمین سالگرد از دلیر دومین نسخه عنوان را با فرمت حق بیمه 4K Ultra HD نشان می دهد ، اما مطمئنا زیبایی آن است. اکنون ، من اعتراف خواهم کرد ، من بزرگترین نیستم دلیر فن در جهان فکر می کنم فیلم خوبی است ، اما خیلی طولانی است و جاهایی وجود دارد که احساس می کنم کمی دچار حباب می شود ، اگرچه می پذیرم که به نظر من در اقلیت هستم. با این وجود ، دیدن این فیلم که در 4K Ultra HD به زندگی جدید منتقل شد ، مطمئناً بر قدردانی من از آن افزود. پالت رنگی پیشرفته همه چیز را به زندگی منتقل می کند ، از مناظر گرفته تا صحنه های نبرد ، و وضوح تصویر بی عیب و نقص به معنای آن است که می توانید هر خط رنگ جنگ ، هر تیغه چمن ، هر قطره خون را با جزئیات تقریباً نامتناهی مشاهده کنید. موسیقی متن فیلم فراگیر ، به همین ترتیب ، جلوه دیگری به فیلم می دهد ، اتاق نشیمن شما را با صداهای نبرد پر می کند ، بلکه دوست دارد چیزهایی مانند وزش باد یا پوزخندهای پس زمینه را کمرنگ تر کند. همه اینها را در یک مورد زیبا از Steelbook (و یک نسخه دیجیتالی اضافه کنید) قرار دهید و این تقریباً نسخه کاملی برای هر نسخه است دلیر پنکه.

https://www.youtube.com/watch؟v=1NJO0jxBtMo

Justice League Dark: War Apokolips – آخرین فیلم بلند جهان متحرک DC بسیار خوب و ضعف است. من با فیلم های مستقیم به فیلم دی سی کمی برخورد کرده ام یا دلم برایشان تنگ شده است. من اوایل را دوست داشتم ، اما احساس می کنم آنها دیر هنگام تکرار شده اند. این یکی اوضاع را تغییر می دهد ، به ما یک تیم عدالت و دادگر Leaguers در آینده می دهد که Darkseid و سیاره جنگ او Apokolips تقریباً زمین را نابود کرده و اکثر ابرقهرمانان را کشته اند. این احساس متفاوت از برخی از تلاش های اخیر آنها است ، و من کمی از آن لذت بردم. این گفت ، من هنوز تصمیم DC را برای ساختن بعضی از این فیلمهای اخیر با رتبه R سؤال می کنم. بله ، بسیار خشونت آمیز و خونین است ، و بله ، قسم قسم خورده ای در آن است ، و در صورت ضمانت همه چیز خوب است. اما من هنوز احساس می کنم اگر می خواهید فیلمی انیمیشن درباره ابرقهرمانان بسازید ، چرا یک بخش عظیمی از مخاطبان جوان خود را قطع می کنید وقتی فقط با چند ترفند می توانست PG-13 را بدون اینکه اصلاً روی داستان تأثیر بگذارد ، نگه دارید؟ این فقط یک تجربه شخصی است ، اما گذشته از این ، این یک ورود بهتر از حد متوسط ​​در حق رای دادن به DC Animated Universe است.

فیلم پیشنهادی  دو طرفدار هوی متال تریلر American Dream in the Blast Beat را تعقیب می کنند

https://www.youtube.com/watch؟v=tnCkn5xD2jg

شر: فصل اول – اگر دلتنگ شدی X فایل های اما احساس می کنید که به اندازه کافی نمادگرایی مذهبی در آن ندارید ، پس خبرهای خوبی برای شما شنیده ام! شر: فصل اول 13 قسمت از رمز و راز فوق طبیعی را با ما به نام Katja Herbers که به عنوان یک روانشناس شکاک (که اسملی نامگذاری نشده است) و مایک کلتر (از مارول لوک کیج) به عنوان یک کشیش در حال آموزش که تیم تحقیق می کند تا همه چیز را از دید فرشته گرفته تا املاک شیطانی بررسی کند. این یک فرمول نسبتاً امتحان شده و واقعی است ، بنابراین واقعاً یافتن شکایت در مورد نمایش بسیار دشوار است. هربرز و کالتر با هم خوب کار می کنند و هر دو نمایش های خوبی را ارائه می دهند ، رازها جذاب هستند و این نمایش دارای جذابیت جوی خوبی برای آنچه در نهایت یک رویه است است. این هیچ چیز اساسی نیست ، اما دیدن آن کاملاً سرگرم کننده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *