دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: Columbia Classics 4K Ultra HD Collection، Pretty in Pink، Lost In America، مجموعه جهانی وحشت: دوره 5 ، انتقام یک سرباز و موارد دیگر

یک هفته کوچک دیگر به لطف تاخیر در بررسی کورنوویروس است ، اما در این هفته نسخه های BIG منتشر شده است ، با چند مجموعه جعبه عالی و کلاسیک دهه 80!

مجموعه کلمبیا Classics 4K Ultra HD – کلمبیا با صحبت از فاصله زیاد ، این هفته جعبه عظیمی را کنار هم قرار می دهد که طرفداران سینما را بی نهایت به خود جلب خواهد کرد: مجموعه کلمبیا Classics 4K Ultra HD ، زیبایی چند دیسک که شامل نسخه های جدید 4K Ultra HD از شش فیلم کلاسیک از طاق های کلمبیا است. ، همه اولین 4K خود را ساختند. فیلم های شامل: آقای اسمیت به واشنگتن می رود، لارنس عربستان، دکتر استرنجلوو، گاندی، لیگ خودشانو جری مگوایر. این مجموعه شامل یک دیسک 4K Ultra HD با نام تجاری جدید برای هر فیلم است لارنس عربستان!) ، بلکه شامل هر فیلم در Blu-ray نیز می شود که اطمینان حاصل شود که تمام ویژگی های اضافی اصلی در این مجموعه گنجانده شده است. یک سکسکه کوچک وجود دارد: مشکلی در تولید و برخی از آنها وجود دارد لارنس موارد اضافی ناخواسته کنار گذاشته شدند. سونی از ما خواسته است كه به روزرسانی را با خوانندگان ارتباط برقرار كنیم كه می توانید در پایین این ستون بخوانید. در مورد بقیه مجموعه ، هر فیلم با فرمت Ultra HD ترمیم و مجدداً بازسازی شده است ، و در حالی که البته برخی فیلم ها از دهه 1930 یا 1960 و بعضی از آنها بسیار جدیدتر هستند ، که از دهه 90 میلادی آمده اند. هر فیلم با شگفت آور در قالب جدید احیا شده است. لارنس عربستان، در حال حاضر یک فیلم با وضع دید بصری ، به نظر می رسد بهتر از آنچه که تاکنون دیده ام ، و فیلم را در VHS ، DVD و Blu-ray دیده ام. جری مگوایر و لیگ خودشان هر دو درخشش با رنگ های جدید روشن و وضوح تیغ تیز. آقای اسمیت و دکتر استرنجلوو هر دو به رنگ سیاه و سفید هستند ، اما تضادهای درخشان و ترسیم سایه ای عالی را نشان می دهند. از نظر فنی ، نمی توانید کاری که سونی با این نقل و انتقالات انجام داده است را شکست دهید. من دیده ام که افراد آنلاین از انتخاب فیلم برای این مجموعه شکایت می کنند ، اما برخی از گزینه ها از نظرسنجی که سونی از تماشاچیان فیلم گرفت ، گرفته شده است و شخصاً من آن را خیلی دوست دارم. این یک ترکیب خوب از کلاسیک های سینما با سنگ سرد و کلاسیک های جدیدتر است که سزاوار جایگاهی در فیلم Pantheon است. این مجموعه کاملاً شگفت انگیز است و این واقعیت که آن را با عنوان “جلد 1” عنوان کردید به من امیدوار است که ما شاهد مجموعه عالی دیگری مانند ادامه این سریال در آینده نزدیک باشیم. اوه ، بله ، و این یک هدیه بزرگ یک روز پدر را ایجاد می کند!

https://www.youtube.com/watch؟v=Trj3Cp_QNbU

زیبا به صورتی – پارامونت چاپ جدید خود را با نام Paramount Presentents (خطوط انتخاب پارامونت) ادامه می دهد ، که خط Shout Selections را انتخاب می کند. در مدت زمان بیش از یک ماه ، ما پنج نسخه Blu-ray جدید از طاق های Paramount را در اختیار شما قرار داده ایم و این هفته ششمین ورودی در این سریال را داریم ، زیبا به صورتی. یکی از فیلمهای عالی نویسنده جان هیوز در دهه 1980 ، زیبا به صورتی سیمان “برت پک” را به عنوان ستارگان باکس آفیس درآورد و یکی از کمدی های عالی دهه است. این نسخه جدید فیلم در Blu-ray با ویژگی های اضافی بایگانی و همچنین یک ویژگی فوق العاده جدید با مصاحبه با کارگردان هوارد داتچ منتشر شده است. با این حال ، مانند نسخه های منتشر شده در ماه گذشته ، احساس می کنم باید خاطرنشان کنم که هیچ نسخه دیجیتالی وجود ندارد. این روند آزاردهنده با Paramount و انتشار فهرست آنها در یک یا دو سال گذشته است. فقط به این دلیل که می خواهم فیلم را در Blu-ray داشته باشم و ویژگی های اضافی جدید را بدست آورم ، به این معنی نیست که یک نسخه دیجیتالی از آن را نیز دوست ندارم. مانند گذشته ، فیلم بسیار خوب به نظر می رسد و به نظر می رسد برخی از مواد اضافی خوب است. من آرزو می کنم که پارامونت با انتشار نسخه هایی مانند این ، تمام مسافت را طی کند.

فیلم پیشنهادی  تریلر زندگی با موسیقی سر پاتریک استوارت و کیتی هولمز را تماشا کنید

https://www.youtube.com/watch؟v=S-rAFVlr65k

مجموعه جهانی وحشت: دوره 5 – Universal Studios کار بزرگی را در بسته بندی کردن هیت های سنگین از حق رای دادن به Monsters Universal ، مانند کلاسیک انجام داده است دراکولا، فرانکنشتاینو مرد گرگینه فیلم ها ، اما آنها تا حدود زیادی نادیده گرفته شده اند از برخی از مناطق کمتر مشهور آنها. باهوش ، آنها برخی از بازدیدهای فرهیخته خود را به عالی ترین کارخانه به کارخانه فریاد مجوز داده اند مجموعه جهانی وحشت، که با پنجمین جلد خود در این هفته برمی گردد. این بار ، به طور قطع ، یک موضوع وجود دارد ، زیرا فیلم های زیر را می گیریم: هیولا و دختر (که می بیند مغز یک موتور سوار در یک گوریل قرار دارد)؛ اسیر زن وحشی (که میمون را به یک زن زیبا تبدیل می کند). دنباله آن ، زن جنگل؛ و اسیر جنگل، (که دانشمندی را مشاهده می کند که حیوانات مرده و مردم را دوباره متحرک می کند). بنابراین ، بله ، شما مطمئناً دانشمندان دیوانه ، موجودات دیوانه ، میمون های قاتل و زنان زیبا را در این مجموعه پر می کنید! آیا این فیلم ها عالی هستند؟ نه ، آنها یک فیلم B از دوران گذشته هستند. اما احساس خاصی از سرگرمی برای آنها وجود دارد و آنها زمان کم دویدن دارند ، و آنها را به عنوان یک ساعت مفرح لذت بخش پنیر / گناه تبدیل می کنند. مانند مجموعه های قبلی ، هر فیلم دیسک مخصوص به خود را دارد و بسته بندی در یک اسلایپ خوب قرار می گیرد. من واقعاً از این مجموعه نسخه های Blu-ray از کارخانه Shout لذت می برم و امیدوارم که برای مدت طولانی ادامه یابد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *