دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: Cowboy Urban ، One Cut Of the Dead ، یک زن بی سرپرست ، Star Trek: Treks Short و موارد دیگر

خوب ، این یک هفته کوچک دیگر است زیرا تأخیر در حمل و نقل Coronavirus باعث شده تا محصول مورد بررسی من را از دست ندهد. در اینجا چند عنوان موجود در این هفته آورده شده است:

کابوی شهری – پارامونت یکی از بازدیدهای قبلی جان تراولتا را با Blu-ray نسخه 40 سالگی برای ما به ارمغان می آورد کابوی شهری. و در حالی که این عنوان مطمئناً علاوه بر استقبال از دنیای پر دفاع است ، پارامونت بعضی اوقات مرا گیج می کند. آنها به تازگی Paramount Presents را راه اندازی کرده اند ، یک سری عناوین سرشناس در Blu-ray منتشر می شوند که نشان دهنده فیلم های کلاسیک و دوست داشتنی در فروشگاه Paramount است. این عناوین دارای عناوین شماره گذاری شده ، یک آرم ویژه و همه چیز است. بنابراین شما این فکر را می کنید کابوی شهری آیا کاملاً مناسب به عنوان بخشی از آن خط است ، درست است؟ خوب ، شما ممکن است ، و من ممکن است ، اما به نظر نمی رسد Paramount ، زیرا این یک نسخه مستقل است. عجیب و غریب. به هر حال ، این فیلم بسیار خوب است. مداحان وجود دارد تب شب شنبه در اینجا ، فقط در کشوری که این بار در حال تنظیم است ، اما این توطئه با یک زیر عنصر جنایی که فیلم را از هم جدا می کند ، به نوبه خود به سمت چپ می رود. تراولتا فوق العاده و جوان و هیجان انگیز است و دبرا وینگر و اسکات گلن با پر کردن بازیگران این فیلم را خیلی بهتر می کنند. این یک نسخه افتتاحیه عالی Blu-ray است ، حتی اگر جزئی از خط Paramount Presentations نباشد.

فیلم پیشنهادی  Horizon Line - پیش پرده تریلر جدید با بازی آلیسون ویلیامز ، الکساندر دریمون و کیت دیوید را تماشا کنید

https://www.youtube.com/watch؟v=tTknJpk3NwI

Star Trek: مسیرهای کوتاه – این مجموعه فوق العاده از فیلم ها / قسمت های کوتاه درمان واقعی است Star Trek هواداران این شورت ها مدتی است که از طریق CBS All Access در دسترس است ، اما اگر اشتراک ندارید ، می توانید آنها را صاحب کنید. هر کدام از شورت های بین 5 تا 20 دقیقه اجرا می شوند و همه آنها در گوشه های مختلف از محل قرار می گیرند Star Trek کائنات. برخی از شخصیت های جدید ، برخی از شخصیت های موجود ، برخی از آنها متحرک هستند ، برخی دیگر prequels هستند … این یک ترکیب کاملاً بزرگ است. نکته مهم این است که همه آنها فوق العاده با کیفیت هستند. اینها فقط افزودنیهای ناخوشایند نیستند که برای فروش دی وی دی ها جمع شده اند. در عوض ، آنها شلوارک با بودجه بالایی ، خوش تیپ و سرگرم کننده هستند که به بزرگترها گره خورده است Star Trek وقایع در حال وقوع در کشف، پیکارد، و سایر قسمتهای هنوز ناشناخته از پیاده روی طولانی کائنات. شما همچنین می توانید تقریباً یک ساعت از ویژگی های اضافی برخوردار شوید و حتی برای جلبک خود بیشتر زنگ می زنید. برای هر طرفدار Star Trek بسیار توصیه می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=WexZWZN_-pA

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *