دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: Ghost ، Clueless ، Castle Rock ، ماراتن سامورایی ، مقاومت و موارد دیگر

خوب ، به دلیل کمبود فیلم های جدید در سینماها ، یک هفته کوچک دیگر است. این حدود زمانی است که ما به طور معمول شاهد دیدن فیلم های بزرگ مارس و آوریل هستیم که در خانه فیلم ضربه می زنند ، اما از آنجا که ما فیلم های جدیدی را در ماه مارس یا آوریل در سینماها نداریم ، گزینه ها محدود هستند. توجه خواهید کرد که این دو نسخه بزرگ مارکی این هفته ، نسخه های ویژه جدید فیلم های hit هستند. آه در اینجا جدید بروید:

روح – مردم فراموش می کنند چه بلاک چین فوق العاده بزرگ است روح بود. این بود تایتانیک قبل از تایتانیکبا بدست آوردن حدود نیم میلیارد دلار در سال 1990 در سراسر جهان ، مبلغ ناشناخته ای برای هر فیلمی که بیگانه یا سفینه فضایی در آن نداشته باشد. بنابراین مناسب است روح آن را به نسخه جدید Paramount Paramount از نسخه های ویدئویی خانگی تبدیل کرده است ، این استودیو را مشاهده می کند که در بین فیلم های پرطرفدار یا تأثیرگذار آنها درحال گشودن است و نسخه های جدیدی از آنها را به ما ارائه می دهد. در حالی که نسخه های ویژه تمام شده نیست ، اما شامل مصاحبه جدیدی با کارگردان جری زوکر در کنار برخی از ویژگی های کلاسیک اضافی (اگرچه نبود نسخه دیجیتالی – طبق معمول – یک اشتباه بزرگ است) به شخصه ، من عاشق روح. این یک داستان عاشقانه عالی ، یک درام ماوراء الطبیعه ، یک کمدی و یک فیلم رمز و راز خوب است که همه در یک قسمت پیچیده شده اند ، و پاتریک Swayze و دمی مور هرگز بهتر نبودند. بعلاوه ، آن صحنه سفالگری قبل از شروع ویروسی ویروسی شد ، حتی یک چیز بود. امیدوارم افراد بیشتری به عقب برگردند و به یاد بیاورند که این فیلم با یک Blu-ray جدید و زیبا ساخته شده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=8uubih798tg

Clueless: Edition 25th Edition – همچنین از Paramount این هفته (و این بار با یک نسخه دیجیتالی – چه چیزی می دهد ، Paramount؟) جدید است چاپ بیست و پنجمین سالگرد از بی روح، که در بسته بندی فوق العاده استیل بسته بندی شده است. به روش خودش ، بی روح به همان اندازه تأثیرگذار بود روح، شکل دادن به مد ها و عرفی های کودکان دبیرستانی برای یک دهه خوب پس از نمایش فیلم. این فیلم همچنین آلیشیا سیلورستون را به ستارگی راه اندازی کرد و همچنین به ما پل رود ، برکین مایر و بریتنی مورفی فقید (و از دست رفته) را برای ما رقم زد. با تماشای این فیلم ، هم کمدی عالی دبیرستانی و هم یک عکس فوری واقعی از زندگی در اوایل دهه 90، وجود دارد و می فهمم که من یک پیوند واقعی برای این فیلم دارم. این یک نسخه جدید فوق العاده است ، با برخی از ویژگی های فوق العاده دیگر ، و من عاشق هر نسخه از استیل هستم. اگر فرد جوان تری هستید که این فیلم را ندیده اید ، من اکیداً توصیه می کنم یک ساعت را به آن اختصاص دهید ، و اگر اوایل دوران دبیرستان را در دهه 90 میلادی به یاد می آورید ، این سفر را به خط حافظه بسپارید.

فیلم پیشنهادی  Let The Right One در حال دریافت اقتباس تلویزیونی در Showtime است

https://www.youtube.com/watch؟v=Mgjwq1ZzdPQ

Castle Rock: The Complete Season Second Season – من با فصل اول ناهموار بیش از حد عاشق نبودم قلعه قلعه، ولی فصل دو در مسیری کاملاً جدید پیش رفت و واقعاً من را از آن خود کرد. همیشه عالی لیزی کاپلان به عنوان آنی ویلک (که شخصیت اصلی بدبختی می شود) بازی می کند که به همراه دخترش به قلعه راک می آید و با عناصر مختلف شهر و مردم آن روبرو می شود. گفتن بیشتر داستان را خراب می کند ، اما به عنوان کسی که فصل اول را دوست نداشتم ، می توانم بگویم که این سفر دوم بسیار منسجم تر و خطی است و تجربه تماشای بسیار رضایت بخش تری ایجاد می کند. کاپلان فوق العاده است ، و داشتن تیم رابینز برای پیاده روی ، قدرت ستاره ای را افزایش می دهد. اگر فصل 1 را دوست داشتید ، مطمئناً از این لذت خواهید برد ، اما اگر تحت تأثیر قرار نگرفتید ، این ممکن است زمان خوبی برای بازگشت به قلعه قلعه و ببینید چه چیزی بهبود یافته است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *