دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: Honest Thief ، Cinema Paradiso ، Sanditon ، Roadkill و موارد دیگر

صادق دزد – آخرین بازیگر لیام نیسون یکی از بهترین های وی در سالهای اخیر است. در آن ، نیسون نقش یک سارق بانک را بازی می کند که وقتی عاشق زنی می شود مستقیم می رود (خوش آمدید کیت والش). او سعی می کند خودش و پول را به FBI شکاک بسپارد تا بتواند زندگی خود را بدون هرگونه دروغ با او زندگی کند ، اما وقتی چند نفر از ماموران سرکش پول را می دزدند و او را برای قتل تنظیم می کنند ، نیسون مجبور است فرار کند و نام او را پاک کنید این یک پیش فرض به اندازه کافی ساده برای یک فیلم است ، اما به دلیل موارد مختلف خوب کار می کند. اول از همه ، بقیه بازیگران (جفری دوناوان ، جی کورتنی ، رابرت پاتریک ، آنتونی راموس) نیز عالی هستند. این فیلم همچنین برای ساخت شخصیت ها و ارائه یک داستان به ما زمان می برد و نه فقط 90 دقیقه اکشن بدون وقفه (هر چند سکانس های اکشن بسیار قوی وجود دارد.) و در آخر ، فیلم لحن شدیدی دارد. مطمئناً این یک کمدی نیست و صحنه های بسیار جدی وجود دارد ، اما در کل فیلم فقط یک سبک سبک است که تماشای آن کاملاً لذت بخش است. این یک شاهکار اکشن نیست ، اما صادقانه بگویم ، این یکی از فیلم های لذت بخشی است که اخیراً دیده ام.

https://www.youtube.com/watch؟v=_TLtcw7ixRc

Cinema Paradiso – Arrow Video با آخرین نسخه Arrow Academy خود ، نسخه دو دیسک از ، به راهپیمایی خود به سمت وضعیتی مانند معیار ادامه می دهد Cinema Paradiso، یکی از مورد احترام ترین فیلم های خارجی دهه 1990 است. فیلم نیمه اتوبیوگرافی کارگردان ایتالیایی Giuseppe Tornatore رساله ای زیبا درباره فیلم ها ، زندگی و مرگ است ، و سخت است که به این دنیا مکیده نشوید که فیلم را به تمام گذرگاه های بزرگی که یک شخص در آن گذرانده مربوط می کند. طول عمر. اکنون ، این فیلم قبلاً در ویدیوی خانگی در دسترس بوده است ، اما نسخه ویژه جدید Arrow در همه آنها برتر است. اول از همه ، این شامل برش تئاتری فیلم است (که کمی بیش از دو ساعت طول می کشد) و همچنین کارگردان (که تقریباً در سه زمان اجرا می شود). علاوه بر این ، دو ویژگی ساخت طولانی و تعداد انگشت شماری وجود دارد سایر ویژگی های اضافی Cinema Paradiso یک کلاسیک صادقانه است و Arrow Video کار فوق العاده ای را انجام داده است که برای نسخه نهایی فیلم در ویدیوی خانگی پیشنهاد داده است.

فیلم پیشنهادی  اسکات ایستوود ، Caleb لندری جونز ، Orlando Bloom ، و ستاره های بیشتری در تریلر The Outpost بازی می کنند

https://www.youtube.com/watch؟v=stLekU5BnbI

ساندیتون – این مینی سریال شش ساعته از PBS Masterpiece براساس رمان نهایی – و ناتمام – جین آستین به همین نام ساخته شده است. داستان یک دهکده ماهیگیری کوچک است که خود را به عنوان یک مکان تفریحی دوباره اختراع می کند ، این نمایش دارای ویژگی های برجسته کارهای خانم آستین است: یک قهرمان کلاهبردار ، یک علاقه جذاب و عاشقانه مردانه و طیف گسترده ای از شخصیت های فرعی. در بازیگران بیشتر چهره های “سلام ، این بازیگر واقعاً آشنا به نظر می رسد” شامل رز ویلیامز ، تئو جیمز ، آن رید ، کریس مارشال و کریستال کلارک است. برای پول من ، گرچه من طرفدار وحشی جین آستین نیستم ، اما می توانم از کارهای او و مهمتر از همه از شخصیتهای او قدردانی کنم و ساندیتون تا حدودی لذت بخش باشد. این برای من یک اسلم نبود ، اما در کل دوست داشتم. طرفداران فیلم های ساخته شده بر اساس کارهای مشابه مانند زنان کوچک و سال گذشته اما در اینجا چیزهای زیادی برای لذت بردن پیدا می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *