دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: Judas and the Black Messiah، ‘Til Death: The Complete Series and Dave Chappelle’s Block Party

خوب ، این یک هفته کوچک دیگر است ، زیرا دیگر آنقدر باقی مانده است که استودیوها بتوانند بیش از یک سال در همه گیر منتشر شوند. در اینجا نسخه های قابل توجه این هفته وجود دارد.

یهودا و مسیح سیاه – این فیلم بسیار تحسین شده براساس واقعه های واقعی ، داستان ترور شده رهبر همپتون سیاه پوستان و خبرچین FBI است که به سازمان نفوذ کرده تا اطلاعات را بر روی او جمع کند. دانیل کالوویا (بیرون برو) به دلیل چرخش تاول زده در نقش همپتون ، رهبر آتشین جنبش پلنگ که سخنرانی هایی می کرد که می تواند یک مرد مرده را از قبر بلند کند ، جایزه ای شایسته اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل را دریافت کرد. فیلم داستان مهمی را روایت می کند – داستانی که من با آن آشنایی نداشتم – و آن را به روشی جذاب انجام می دهد. در حالی که کمبودهایی وجود دارد ، از جمله چند شخصیت که من آرزو می کنم بیشتر کوشا شوند ، این فیلم ، به لطف بازی به یاد ماندنی کالوویا ، هنوز هم یک نیروگاه است. قطعاً ارزش تماشا را دارد.

https://www.youtube.com/watch؟v=sSjtGqRXQ9Y

’Til Death: The Complete Series – ‘Til Death در اواسط دهه 2000 یک بازی کمدی با بازی برد گرت و جولی فیشر بود ، و گرچه هرگز موفقیت خوبی نداشت ، اما توانست چهار فصل بدود و طرفداران مناسبی را بدست آورد. در این نمایش با بازی ادی كای توماس (فیلمهای پای آمریکایی) و كت فاستر ، دو زوج تمركز كردند: گرت و فیشر ، كه چند دهه است ازدواج كرده اند و گرانت و فاستر كه تازه عروس هستند. جفت همسایگان جدید دوست می شوند ، و گرت سعی می کند مرد آلفای بزرگ و بد باشد ، و اغلب توصیه های ازدواج را به توماس ارائه می دهد که کاملاً برعکس نحوه رفتار او با همسرش است ، که خیلی دوستش دارد (و شلوار در رابطه). این موضوع پیشگامانه نیست ، زیرا در پایان روز یک مجموعه تلویزیونی کاملاً معمولی رام-کام است ، اما بازیگران آن دوست داشتنی هستند ، جوک ها به اندازه کافی خنده دار هستند و نمایش تماشایی آسان است. اکنون ، کل مجموعه در یک جعبه DVD زیبا از Mill Creek موجود است ، که هر چهار فصل را در یک جعبه جمع و جور به شما ارائه می دهد. این یک نمایش سرگرم کننده است و اگر در این اوقات سنگین به دنبال چیز جدیدی برای پر خوری هستید ، این نمایش یک صدای خنده را به شما می دهد.

فیلم پیشنهادی  Bitchin ’: The Sound and Fury of Rick James - تریلر مستند جدید را تماشا کنید

https://www.youtube.com/watch؟v=lV9fdLLOFBE

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *