دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: Kingsglaive ، Fukushima 50 و موارد دیگر

خوب ، هفته های اکران در حال کم شدن هستند زیرا استودیوها در حال خالی شدن از فیلم های منتشر نشده در خزانه های خود برای پخش ویدیوی خانگی و کمبود اکران جدید تئاتر به دلیل COVID هستند. این یکی از کوچکترین هفته های انتشار است که به یاد می آورم. اما اینجا می رود:

Kingsglaive (4K Ultra HD) – آرون پل ، لنا هدی و شان بین این آخرین فیلم بلند را در حق رای دادن Final Fantasy تیتر می کنند که ظاهراً به عنوان پیش درآمد Final Fantasy XV عمل می کند. اکنون ، من یک گیمر نیستم ، و گرچه می دانم این مورد بیش از هر کس دیگری طرفداران FF را مجذوب خود می کند ، اما اگر یک فیلم پیش درآمد (یا هک ، حتی فقط یک فیلم) باشد ، حداقل باید تلاش کند تا برای همه منطقی باشد مخاطبان ، نه؟ خوب ، حق رای دادن Final Fantasy مملو از فیلم هایی است که برای نوسفندهایی مثل من چندان معنی ندارد و Kingsglaive نیز از این قاعده مستثنی نیست. در حالی که من قادر به ردیابی خط داستانی قهرمان صرفه جویی-در-شاهزاده خانم بودم ، بسیاری از بازی های سیاسی که به این طرح دامن می زد برای من غیرقابل توصیف بود. خوشبختانه ، فیلم از نظر بصری کاملاً خیره کننده است و در یک مرحله خاص من فقط عقب نشستم و از آب نبات چشم لذت بردم. اما کاش فیلم در کل از انسجام بیشتری برخوردار بود. Kingsglaive در سال 2016 عرضه شد اما اکنون با فرمت 4K Ultra HD منتشر شده است و این نکته خوبی است. کیفیت تصویر حیرت انگیز است. این انیمیشن برای شروع بسیار زیبا است و در اینجا ، با وضوح فوق العاده و رنگهای عمیق اشباع شده ، از هر زمان دیگری بهتر به نظر می رسد. موسیقی متن فیلم فراگیر از بلندگوهای ماهواره ای و به ویژه کانال باس اختصاصی استفاده می کند تا عملکرد را واقعاً زنده کند. این نمایش فوق العاده ای از فیلم است. به عنوان یک فیلم مستقل ، نمی توانم این فیلم را توصیه کنم ، اما اگر از طرفداران سری بازی یا حتی فیلم های قبلی هستید ، آن را بررسی کنید. کره چشم شما حداقل از شما تشکر می کند.

فیلم پیشنهادی  کمیک های تایتان Blade Runner Origins # 1 - سری جدید جدید Prequel را نشان می دهد

https://www.youtube.com/watch؟v=nGl_2gYrfM0

فوکوشیما 50 – اکثر مردم فاجعه فوکوشیما را از سال 2011 به یاد می آورند ، جایی که زلزله و سونامی متعاقب آن به نیروگاه هسته ای فوکوشیما در ژاپن آسیب جدی وارد کرد و باعث فروپاشی هسته ای شد. این فیلم در روایت آن داستان رویکردی سبک فیلم-فاجعه به خود می گیرد ، کارگران شجاعی که در کارخانه ماندند و برای جلوگیری از آخرالزمانی بودن فاجعه کار کردند ، کار کردند. اکنون ، من فیلم های فاجعه را دوست دارم و گرچه این واقعیت که این فیلم براساس وقایع واقعی ساخته شده ، کمی هوشیارانه است ، اما با این وجود سرگرمی است و این یک فیلم بسیار سرگرم کننده است. با حضور کن واتانابه و کوئیچی ساتو در نقش های اصلی ، چهره های آشنا حتی برای مخاطبان وجود دارد که نیاز به تماشای این فیلم ژاپنی با زیرنویس دارند. این اتفاقی بود که ماهها دنیا را به خود جلب کرد و گرچه مستندهایی که قبلاً درباره این فاجعه ساخته شده اند ، سرراست تر و واقعی تر هستند ، این مورد به عنصر انسانی توجه می کند و به نظر من این مهم است. قطعاً ارزش ردگیری را دارد.

https://www.youtube.com/watch؟v=k1dZ8uVJq2o

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *