دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: Kingsglaive ، Fukushima 50 و موارد دیگر

خوب ، هفته های اکران در حال کم شدن هستند زیرا استودیوها در حال خالی شدن از فیلم های منتشر نشده در خزانه های خود برای پخش ویدیوی خانگی و کمبود اکران جدید تئاتر به دلیل COVID هستند. این یکی از کوچکترین هفته های انتشار است که به یاد می آورم. اما اینجا می رود:

Kingsglaive (4K Ultra HD) – آرون پل ، لنا هدی و شان بین این آخرین فیلم بلند را در حق رای دادن Final Fantasy تیتر می کنند که ظاهراً به عنوان پیش درآمد Final Fantasy XV عمل می کند. اکنون ، من یک گیمر نیستم ، و گرچه می دانم این مورد بیش از هر کس دیگری طرفداران FF را مجذوب خود می کند ، اما اگر یک فیلم پیش درآمد (یا هک ، حتی فقط یک فیلم) باشد ، حداقل باید تلاش کند تا برای همه منطقی باشد مخاطبان ، نه؟ خوب ، حق رای دادن Final Fantasy مملو از فیلم هایی است که برای نوسفندهایی مثل من چندان معنی ندارد و Kingsglaive نیز از این قاعده مستثنی نیست. در حالی که من قادر به ردیابی خط داستانی قهرمان صرفه جویی-در-شاهزاده خانم بودم ، بسیاری از بازی های سیاسی که به این طرح دامن می زد برای من غیرقابل توصیف بود. خوشبختانه ، فیلم از نظر بصری کاملاً خیره کننده است و در یک مرحله خاص من فقط عقب نشستم و از آب نبات چشم لذت بردم. اما کاش فیلم در کل از انسجام بیشتری برخوردار بود. Kingsglaive در سال 2016 عرضه شد اما اکنون با فرمت 4K Ultra HD منتشر شده است و این نکته خوبی است. کیفیت تصویر حیرت انگیز است. این انیمیشن برای شروع بسیار زیبا است و در اینجا ، با وضوح فوق العاده و رنگهای عمیق اشباع شده ، از هر زمان دیگری بهتر به نظر می رسد. موسیقی متن فیلم فراگیر از بلندگوهای ماهواره ای و به ویژه کانال باس اختصاصی استفاده می کند تا عملکرد را واقعاً زنده کند. این نمایش فوق العاده ای از فیلم است. به عنوان یک فیلم مستقل ، نمی توانم این فیلم را توصیه کنم ، اما اگر از طرفداران سری بازی یا حتی فیلم های قبلی هستید ، آن را بررسی کنید. کره چشم شما حداقل از شما تشکر می کند.

فیلم پیشنهادی  Tron یک بار دیگر زندگی خواهد کرد. گارت دیویس در فیلم جدید کارگردانی جارد لتو را بر عهده دارد

https://www.youtube.com/watch؟v=nGl_2gYrfM0

فوکوشیما 50 – اکثر مردم فاجعه فوکوشیما را از سال 2011 به یاد می آورند ، جایی که زلزله و سونامی متعاقب آن به نیروگاه هسته ای فوکوشیما در ژاپن آسیب جدی وارد کرد و باعث فروپاشی هسته ای شد. این فیلم در روایت آن داستان رویکردی سبک فیلم-فاجعه به خود می گیرد ، کارگران شجاعی که در کارخانه ماندند و برای جلوگیری از آخرالزمانی بودن فاجعه کار کردند ، کار کردند. اکنون ، من فیلم های فاجعه را دوست دارم و گرچه این واقعیت که این فیلم براساس وقایع واقعی ساخته شده ، کمی هوشیارانه است ، اما با این وجود سرگرمی است و این یک فیلم بسیار سرگرم کننده است. با حضور کن واتانابه و کوئیچی ساتو در نقش های اصلی ، چهره های آشنا حتی برای مخاطبان وجود دارد که نیاز به تماشای این فیلم ژاپنی با زیرنویس دارند. این اتفاقی بود که ماهها دنیا را به خود جلب کرد و گرچه مستندهایی که قبلاً درباره این فاجعه ساخته شده اند ، سرراست تر و واقعی تر هستند ، این مورد به عنصر انسانی توجه می کند و به نظر من این مهم است. قطعاً ارزش ردگیری را دارد.

https://www.youtube.com/watch؟v=k1dZ8uVJq2o

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *