دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: Let Let Go، Greenland، Freaky، Elysium، The Parallax View، Wild Mountain Thyme و موارد دیگر

بگذار برود – اگر ندیده اید بگذار برود با بازی دیان لین و کوین کاستنر ، شما برای تحقق آن نیاز دارید. کاملاً خارق العاده است. عملکرد دایان لین – در یک حرفه پر از اجراهای عالی – یک افشاگری کامل است. به طور جدی ، او باید برای بازی در اینجا همه اسکارها را ببرد. همه افراد دیگر در این فیلم نیز بسیار عالی هستند: کوین کاستنر ، جفری دونووان ، لسلی مانویل و بووبو استوارت درخشش دارند. داستان یک داستان ساده است و من نمی خواهم اینجا خیلی به آن بپردازم. این فیلمی است که نیازی به دانش قبلی ندارد. فقط وارد آن شوید ، بگذارید به آرامی به نقطه اوج خود بسوزد و جلال استعداد محض صفحه و پشت دوربین را بخورید. هر صحنه از تنش می ریزد ، حتی صحنه هایی که ظاهراً مردم دوستانه هستند ، با این حال به همان اندازه که یک هیجان انگیز است ، مانند یک درام زیبا احساس می شود. فیلمبرداری نفس گیر است ، فیلمنامه عالی است و باعث می شود کاش فیلم های این چنینی بیشتر باشد. من دور شدم من می دانم که در سال 2020 از نظر فنی منتشر شد ، اما می توانم از قبل به شما بگویم که Let Let Go او در لیست 5 نفر برتر 2021 قرار خواهد گرفت. و اگر در شماره یک قرار بگیرد تعجب نخواهم کرد. بسیار توصیه شده!

https://www.youtube.com/watch؟v=bE8pwEF-3TI

گرینلند – آخرین باری که جرارد باتلر در یک فیلم فاجعه بازی کرد ، سال 2017 طوفان زمینی، این … خوب بود ، این جناس را ببخشید ، اما این یک فاجعه بود. بنابراین من با احتیاط در مورد خوش بین بودم گرینلند، یک هیجان جدید در پایان جهان با بازی باتلر و مورنا باکارین ، بیشتر براساس تریلر فوق العاده. و معلوم شد ، آن تریلر فیلمی را فروخته است که همه وعده هایش است و موارد دیگر. داستان با پرواز یک دنباله دار در نزدیکی زمین آغاز می شود که به زودی به مجموعه ای از حملات تکه دنباله دار در حال بدتر شدن روی زمین تبدیل می شود. طولی نکشید که مشخص است یک رویداد در سطح انقراض در راه است ، اما ممکن است یک فرصت وجود داشته باشد: پناهگاه ها در گرینلند. از آنجا ، این یک مسابقه برای بقا است ، و من نمی خواهم پیچ و تاب ها را بدهم ، اما کافی است بگویم که تعداد زیادی وجود دارد. فیلم تنش را به سطوح غیرقابل تحملی می رساند و سپس به مدت کافی به شما زمان می دهد تا نفس بکشید قبل از اینکه دوباره تنش را از بین ببرد ، حتی حتی بیشتر. باتلر و باکارین هر دو فوق العاده هستند و این فیلم باعث می شود شما در تمام مدت زمان پخش خود به صفحه چسبیده باشید. توصیه شده!

فیلم پیشنهادی  اولین تصاویر از ببر سفید منتشر شده است

https://www.youtube.com/watch؟v=d4s9XNChIRk

دمدمی مزاجی – وینس وان و کاترین نیوتن (که اگر شما سخت گیر باشید ممکن است آنها را بشناسید) ماوراuralالطبیعه fan) در این سرگرم کننده slasher-flick-with-a-twist بازی کنید: همچنین یک کمدی مبادله بدن است. نیوتن در نقش یک دختر نوجوان بازی می کند که به طور تصادفی با The Blissfield Butcher ، یک قاتل سریالی شرور در حالت کلاسیک Jason Voorhees / Michael Myers ، اجساد را عوض می کند. بقیه موارد به همان اندازه اغتشاش و کمدی است که انتظار داشتید ، مخصوصاً با بازی وینس وان در نقش یک دختر نوجوان پس از اینکه او در بدن او ساکن شد. یک شکایت من از فیلم این است که چند صحنه وجود دارد که بیش از حد لازم دلخراش هستند. به نظر می رسد که آنها سعی می کنند برخی از تلنگرهای مشهورترین ترفندها را تقلید کنند ، اما می توان آن را آرام کرد و فیلم برای آن هیچ صدمه ای ندید. هنوز هم ، بسیار سرگرم کننده است. توصیه شده!

https://www.youtube.com/watch؟v=EqPnIcDW9g0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *