دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: Mulan ، The Godfather Coda ، V For Vendetta ، Collateral ، Total Recall ، Possessor و موارد دیگر

مولان – اقتباس لایو اکشن با بودجه کلان دیزنی از مولان یکی از بزرگترین تلفات خاموش شدن کرونا ویروس در سینماها بود. پس از تأخیر ، سرانجام در دیزنی + به نمایش درآمد و اکنون در ویدئوهای خانگی با کیفیت 4K ultra HD ، Blu-ray و DVD در دسترس است. اکنون ، من همیشه از اصل لذت برده ام مولان، و برای آن دسته از شما که آن فیلم را نیز دوست دارید ، توجه داشته باشید که این نسخه بازسازی شده شات برای شات دیزنی شما نیست. این بیشتر یک تصویربرداری جدید از افسانه است مولان، بنابراین احساس می شود یک فیلم تازه تر است. هیچ آهنگی ، اژدها و فقط یک عنصر فانتزی وجود ندارد (یکی از اصلی ترین افراد بد فیلم.) به طور کلی ، من این نسخه جدید را دوست داشتم مولان بسیار زیاد ، زیرا کاملاً زرق و برق دار به نظر می رسد و سکانس های اکشن مهیجی دارد. اگرچه ، آن سکانس های اکشن نیز منجر به یکی از معدود شکایت های من در مورد فیلم می شود که بیش از حد ویرایش شده و منجر به مرگ صحنه های اکشن سریع و سریع می شود که بسیار سریع حرکت می کنند ، اما گاهی اوقات شما از آنچه اتفاق می افتد رد می شوید صفحه نمایش اگرچه کنار ، این یک فیلم قوی است که بزرگسالان به اندازه تماشاگران جوان هر لحظه آن را دوست دارند.

https://www.youtube.com/watch؟v=R-eFm–k21c

پدرخوانده: کودا – رک و پوست کنده خواهم گفت: من a نیستم پدرخوانده کارشناس. افرادی هستند که هر اینچ این حماسه را می دانند و من یکی از آنها نیستم. من هر کدام از فیلم ها را یکی دو بار دیده ام و فکر می کنم آنها خارق العاده هستند ، اما این جایی است که برای من متوقف می شود. من هر ریزه کاری را مطالعه نکرده ام. بنابراین برداشت من از جدید است پدرخوانده: کودا از آن منظر ناشی می شود برای کسانی که نمی دانید چیست ، اساساً ، فرانسیس فورد کوپولا برگشته و دوباره ویرایش کرده است پدرخوانده قسمت سوم، سه قلوهای همیشه با واکنش متفاوت نسبت به دو فیلم موفق همه ادوار. من نمی توانم تک تک تغییراتی را که ایجاد کرده است ، مشخص کنم ، اما می توانم به شما بگویم که او افتتاحیه فیلم و پایان فیلم را به شدت ساده کرده است ، که برای من روایت قوی تری دارد. اینطور نیست که به طور ناگهانی یک فیلم کاملاً جدید باشد ، اما کارها را خیلی سریعتر پیش می برد و احساس می کنم این فیلم باعث سرگرمی آن می شود. کاپولا مجبور شده است بسیاری از فیلم های خود را مرور کند و گرچه من به طور کلی این ایده را دوست ندارم ، اما در این مورد فکر می کنم او فیلم را بهتر کرده است. از آنجا که بسیاری از افراد خارج از خانه این فیلم سوم را خیلی دوست ندارند ، شاید زمان مرور مجدد آن اکنون باشد.

https://www.youtube.com/watch؟v=uXsl0QdFUMA

فیلم پیشنهادی  تریلر جدید Wonder Woman 1984 را ببینید

V For Vendetta (4K Ultra HD) – طی ده سال گذشته ، من تبدیل به یک عظیم الجثه شده ام V برای وندتا پنکه. وقتی آن را در سینماها دیدم ، کمی از آن خوشم آمد ، اما فهمیدم که هر بار که آن را دوباره تماشا می کنم ، بیشتر و بیشتر آن را دوست دارم ، تا جایی که اکنون آن را یک شاهکار می دانم. بنابراین از اینکه بهانه ای برای تماشای دوباره فیلم با انتشار 4K Ultra HD جدید آن شدم بسیار هیجان زده شدم. و البته ، اکنون با تماشای آن ، بیش از هر زمان دیگری به نظر می رسد. علاوه بر اینکه یک فیلم اکشن لگدی محسوب می شود ، غیرممکن است که امروز فیلم را تماشا کنیم و به حوادث چند سال گذشته جامعه خودمان تأمل نکنیم. من فکر می کنم این یک قطعه درخشان فیلم سازی است ، قطعات مساوی واقعا سرگرم کننده و قابل تأمل است. نسخه جدید 4K Ultra HD درخشش جدیدی به فیلم بخشیده و از هر زمان دیگری بهتر به نظر می رسد. این فیلم بیش از حد رنگارنگ نیست ، اما با انبوهی از رنگها دارای تضاد بسیار چشمگیر است و طیف بهبود یافته در قالب برتر به شما اجازه می دهد تا این رنگ ها از صفحه پرش کنند. به همین ترتیب ، مشخص شدن سایه بهبود یافته به این معنی است که صحنه های تاریک بسیار راحت تر دیده می شوند. به آن موسیقی متن فراگیر فراگیر اضافه کنید که هم متنوع و هم تأثیرگذار است و نتیجه نهایی یک نمایش فنی فوق العاده از یک فیلم کاملاً absolutely بسیار توصیه شده!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *