دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: New Mutants ، Resident Evil ، پلیس بورلی هیلز ، چرنوبیل ، پری میسون ، Top Gun ، Popeye و موارد دیگر

جهش های جدید – بعد از اینکه شاید تاخیرترین فیلم دهه گذشته بود ، جهش های جدید سرانجام در یک چشم انداز پس از COVID به سینماها راه یافت و توانست مبلغ مناسبی را در گیشه به دست آورد. حتی اگر سالن های سینما با ظرفیت کامل فعالیت می کردند حتی می توانست مورد توجه بزرگی واقع شود. اما اکنون این فیلم در ویدیوی خانگی پخش شده است ، و به عنوان یک طرفدار کمیک در طول زندگی و مردان ایکس خواننده ، من هیجان زده شدم که به این موضوع شیرجه می زنم مردان ایکس چرخش این فیلم با بازخوردهای کاملاً متفاوتی روبرو شده است ، اما به نظر من این فیلم بسیار لذت بخش است. مدتی طول می کشد تا شروع شود ، و لحن کمی تیره است ، اما یک راه آسان برای کشتن چند ساعت است. بازیگران برخی از نام های قابل شناسایی را در خود دارند ، مانند Maisie Williams (بازی تاج و تخت) ، آنیا تیلور-جوی (Queen’s Gambit) و چارلی هیتون (چیزهای غریبه) ای کاش این فیلم کمی سرگرم کننده تر باشد – بالاخره این گروهی از ابرقهرمانان نوجوان است – اما این فیلم به اندازه کافی محکم است که بتوانید آن را تماشا کنید ، به شرطی که انتظارات خود را در این زمینه کنترل کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=W_vJhUAOFpI

Resident Evil: The Complete Collection – بگذارید این بررسی را با گفتن این که من یک طرفدار بی نظیر هستم ، شروع کنم بازی Resident Evil حق رای دادن فیلم. من هرگز حتی بازی های ویدیویی را که فیلم ها براساس آن ساخته اند بازی نکرده ام. من فقط عاشق این دنیای زامبی ها و هیولاهای جهش یافته ، جنگجویان زن مرموز ، کلون ها ، شرکت های شیطانی و آخرالزمان در سراسر جهان هستم. برای پول من ، فیلم های اول ، سوم ، چهارم و پنجم کاملا برجسته به عنوان هیبرید های اکشن / ترسناک سرگرم کننده هستند ، در حالی که فیلم های دوم و ششم انحرافات سرگرم کننده هستند اما به وضوح فیلم های ضعیف این دسته هستند. اکنون ، برای اولین بار ، هر شش فیلم در یک جعبه با قالب برتر 4K Ultra HD (با هر فیلم در Blu-ray نیز موجود است) جمع آوری می شوند. همه این فیلم ها از تصاویر به روز شده 4K با رنگ های عمیق تر ، تعریف واضح تر و – شاید مهمتر از همه – ترسیم سایه بهتر ، به راحتی باعث می شوند که عملکرد روی صفحه در صحنه های بسیار زیاد شب به راحتی دیده شود. هر دیسک همچنین دارای ویژگی های اضافی است (اگرچه برخی از آنها فقط در دیسک های 4K وجود دارد ، اگر شما یکی از خریداران Blu-ray هستید.) همه در یک جعبه زیبا و نسخه های دیجیتالی هر فیلم بسته بندی شده است. گنجانده شده است ، و این مجموعه را باید برای هر طرفدار این کشور داشته باشید بازی Resident Evil حق امتیاز. توصیه شده!

فیلم پیشنهادی  کاورهای Savage Dragon # 250 توسط والت سیمونسون ، فرانک چو و اریک لارسن را بررسی کنید

https://www.youtube.com/watch؟v=kEutwdia8n0

Mission Impossible: The Original TV Series – The Complete Series – من عاشق این هستم که CBS / Paramount چیزی را درست کند. پس از انتشار تعداد زیادی از فصل های DVD در طول سال ها ، آنها سرانجام کل آنها را جمع آوری کردند ماموریت غیرممکن مجموعه ای از دهه 1960 در یک جعبه مجموعه … و همه در Blu-ray ، بیش از حد! در حالی که امروزه اکثر افراد شریک می شوند ماموریت غیرممکن با تام کروز ، پیدایش آن ، البته ، دهه 1960 نمایش تلویزیونی با بازی پیتر گریوز بود. در طول هفت فصل ، ما شاهد هستیم که نیروی ماموریت های غیرممکن در برخی از شرایط سخت تلویزیون … و سپس با استفاده از ابزارها ، ماسک ها ، برنامه ریزی ها و شانس از آنها خارج می شویم. این نمایش با طیف وسیعی از اعضای بازیگران که شامل مفاخر تلویزیونی مانند لئونارد نیموی ، مارتین لاندو و لسلی آن وارن بود ، هر هفته یک تریلر جاسوسی جذاب ، سرگرم کننده و مهیج بود. این مجموعه جعبه زرق و برق دار از طراحی فوق العاده ای برخوردار است و شامل 46 دیسک عظیم که شامل هفت فصل (مجموع 171 قسمت) است. هر اپیزود بازسازی شده است و از نظر تصویر و صدا بهبود یافته و این مجموعه را به مجموعه ای عالی از نمایش فوق العاده برای هر طرفدار تبدیل کرده است. توصیه شده!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *