دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: Nomadland ، Doors ، The Winter Lake و سایه تاریک را بازی می کنند / برای دو قتل تحت تعقیب است

خب ، این یک هفته اکران کوچک دیگر است ، زیرا هالیوود امسال بیشتر فیلم های بزرگ خود را برای اکران برگزار می کند و چاه های ویدیوی خانگی کمی خشک شده اند. آنچه در این هفته موجود است ، در اینجا است:

عشایر – در حال نوشتن این ، عشایر در مراسم اسکار دیشب موفق به گلزنی بزرگ شد و مجسمه های بهترین فیلم ، بهترین کارگردانی (کلوئی ژائو) و بهترین بازیگر زن (فرانسیس مک دورماند) را برداشت. در یک مورد نادر از زمان کاملاً مناسب ، عشایر این هفته ویدیوی خانگی را بازدید می کند ، اطمینان حاصل کنید که هر کسی که جوایز برنده جایزه های متعدد آن را داشته باشد ، می تواند آن را بررسی کند ، در حالی که هنوز هم مهمترین ذهن آن است. اکنون، عشایر نوعی فیلم نیست که من معمولاً به سمت آن جذب می شوم. این داستان از McDormand’s Fern ، زنی است که در اثر تعطیل شدن کارخانه صنعتی آنجا (که به زودی مردن شوهرش به دنبال آن می رود) شهر وی اساساً از بین رفت ، و او را یک عشایر بی خانمان رها کرد. همانطور که او به دنبال کار جدیدی می گشت (در یک مرکز توزیع آمازون ، از همه مکان ها ، که فکر نمی کنم انتخاب پرتابی باشد) ، با دیگر همنشینان عشایر ملاقات می کند و جامعه ای از انواع مختلف کشف می شود. عشایر یک فیلم آرام است ، اما به لطف بازی باورنکردنی مک دورمند و همچنین کارگردانی بی دردسر کلوئی ژائو که به فیلم چنین هویت عالی می بخشد ، زندگی می کند و نفس می کشد. گرچه این نوع فیلمی نیست که من بارها و بارها تماشا کنم ، اما انکار کیفیت روی صفحه دشوار است.

فیلم پیشنهادی  M. Night Shyamalan فیلمبرداری Old را آغاز کرده است

https://www.youtube.com/watch؟v=6sxCFZ8_d84

درهادرها یک فیلم علمی تخیلی جدید است که درک آن بیش از حد مجاز است. پیش فرض اصلی این است: درهای ابعادی بیگانه در سراسر زمین ظاهر می شوند ، و ما داستان های تعداد انگشت شماری از افراد را دنبال می کنیم که به طرق مختلف با آنها ارتباط برقرار می کنند. اما آنچه شما واقعاً باید درباره این فیلم بدانید این است كه این یك گلچین از نوع است ، با سه داستان ساخته شده توسط سه كارگردان مختلف ، هر كدام جنبه منحصر به فردی از این درها را بررسی می كنند. این یک مفهوم جذاب است و اگر هر سه بخش در یک سطح کیفیت ارائه شوند بسیار جالب است ، اما آنها از بخشی به بخش دیگر متفاوت هستند. من شخصاً هرکدام را نسبت به بخش قبلی کمی موثرتر می دانم ، زیرا اولین بخش بهترین و آخرین قسمت ضعیف ترین است. این یک ایده جالب است و به خودی خود فیلم بدی نیست ، اما نمی توانم بگویم که باید سریع بیرون بیایید و آن را ردیابی کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=Scm4N1s7OhI

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *