دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: Parasite ، El Camino ، Alone ، Tremors: Shrieker Island ، The Flintstones و موارد دیگر

انگل – بسیار نادر است که مجموعه معیارها فیلمی را از سال گذشته انتخاب کند تا وارد رده های محترم خود شود ، اما جای تعجب نیست که اگر امسال این کار را می کردند ، با برنده شدن چند جایزه انگل. حالا شخصاً دوست داشتم انگل، اما من فکر می کنم این یکی از آن فیلم هایی است که موجی از هیجان و هیاهو به او کمک کرد. آیا فکر می کنم بهترین تصویر سال 2019 باشد؟ نه واقعاً ، اما فیلم بسیار جالبی است. این یکی از فیلم هایی است که لایه به لایه گسترش می یابد و به شما می گوید خلاصه داستان غافلگیر کردن است. این یک درام تاریک است که با یک فیلم تعلیق همراه است و یک مقدار از نظرات سیاسی-اجتماعی وجود دارد که برای اندازه گیری خوب مخلوط شده است. در نهایت ، من فیلم را دوست داشتم ، اگرچه فکر می کنم کمی طولانی تر طول می کشد (بیش از دو ساعت است) ، و احساس ترس بر اساس وقایع وجود دارد که می تواند هنگام تماشای آن کمی ناخوشایند باشد. اکنون این فیلم به صورت Blu-ray (و DVD) مجموعه معیارها منتشر شده است و در برخی از بسته بندی های مبهم واقعاً مبهم عرضه می شود و شامل ویژگی های اضافی جدیدی از جمله تفسیر صوتی جدید با کارگردان بونگ جون هو نسخه سیاه و سفید فیلم ، مصاحبه های متعدد و ویژه نامه ها و موارد دیگر. بعلاوه ، فیلم بازسازی شده است و نسخه نهایی سمعی و بصری فیلم را به ما می دهد. اگر از طرفداران فیلم هستید ، این نسخه کاملاً متعلق به خودتان است.

https://www.youtube.com/watch؟v=5xH0HfJHsaY

ال کامینو: یک فیلم شکستن بد – اگرچه از قبل از تلویزیون پخش شده است ، اکنون می توانید اضافه کنید ال کامینو: یک فیلم شکستن بد به مجموعه فیلم های خانگی خود به عنوان یک کتاب برای مجموعه های جداگانه فصلی از شکستن بد که مطمئنم بسیاری از شما دارید تمرکز فیلم بر روی جسی پینکمن است و آرون پل برای به تصویر کشیدن شخصیت امضای خود برمی گردد ، اما برایان کرانستون و جاناتان بنکس نیز ظاهر می شوند. من نمی خواهم در مورد داستان چیزهای زیادی بگویم زیرا نمی خواهم چیزی را برای شما که هنوز تماشا نکرده اید از نمایش خراب کنم. و در حالی که ال کامینو به خودی خود نگه می دارد ، تصور می کنم اگر قبلاً نمایش اصلی را تماشا کرده باشید بهتر کار می کند. نسخه جدید ترکیبی Blu-ray / DVD در یک کتاب فولادی جذاب با طراحی جلوه ای جذاب هنری وجود دارد که همچنین تا حد زیادی از اسپویلر جلوگیری می کند. اگر طرفدار آن بودید شکستن بد – و به نظر می رسد تقریباً همه اینگونه بوده اند – شک دارم از این کد سریال ناامید شوید.

https://www.youtube.com/watch؟v=1JLUn2DFW4w

فیلم پیشنهادی  Cool Short: This Time Away با بازی تیموتی اسپال

The Flintstones: The Complete Series – برادران وارنر در انتشار نمایش های کارتونی کلاسیک خود در اوج دی وی دی ها ، اواخر دهه 2000 و اوایل سال 2010 عالی بودند. اما از زمان ظهور Blu-ray ، آنها نمایش های کارتونی کلاسیک خود را با دریبل و دراب در قالب بهتر منتشر می کنند. خوب ، من خوشحالم که گزارش می کنم که برادران وارنر قدم خود را افزایش داده و نسخه جدید Blu-ray فوق العاده جدیدی را با The Flintstones: The Complete Series، یک مجموعه Blu-ray ده دیسک که شامل همه 166 قسمت و چند فیلم پاداش است. من همیشه بزرگ بوده ام سنگهای چخماق پنکه؛ من در کودکی با تکرار تکرار آن را تماشا می کردم ، و علی رغم این واقعیت که برای نیمه اول دهه 1960 پخش می شد ، همیشه متوجه شده ام که بسیار خوب نگه داشته می شود. شما تمام این شش قسمت را دریافت می کنید و این دو فیلم هستند مردی به نام فلینستون (یک فیلم کلاسیک 1966 که فرد را جاسوسی می کند) و The Flintstones and WWE: Stone Age Smackdown، که به نظر می رسد بیشتر از هر چیز دیگری یک حرکت بازاریابی باشد ، زیرا همین چند سال پیش منتشر شد و لزوماً با بقیه مطالب مجموعه جور در نمی آید. تنها شکایت واقعی من از مجموعه فقدان ویژگی های اضافی است. از آنجا که این یک مجموعه کامل است و از لحاظ نظری تنها است سنگهای چخماق مجموعه ای که هرگز به آن احتیاج خواهید داشت ، دیدن یک مستند یا برخی از ویژگی های فیلم بسیار خوب بود چیزی. همانطور که هست ، فقط اپیزودها و فیلم ها هستند ، اما نمایش بسیار سرگرم کننده است ، شکایت بیش از حد سخت است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *