دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: Rambo ، The War With Grandpa ، Avenue 5 ، Jiu Jitsu ، Tourist Trap ، Guncrazy و موارد دیگر

Rambo: 4K Ultra HD Steelbook Collection – من به عنوان یک کودک دهه 80 ، عشق عمیقی به رمبو فیلم ها. منظورم این است که در بیشتر موارد من عاشق همه چیز سیلوستر استالونه هستم ، اما رمبو فیلم ها از موارد مورد علاقه من هستند. با تماشای سه گانه در این مجموعه زیبا جدید جعبه استیل بوک 4K Ultra HD ، من تعجب کردم که دیدم فیلم مورد علاقه من از این سه تغییر کرده است. من همیشه دوست داشتم Rambo: First Blood Part II و بیشتر… خون اول، فکر می کنم کمتر از یک درام یک فیلم اکشن است. من این را فهمیدم خون اول یک شاهکار نزدیک است. رمبو هنوز هم یک عمل کاملاً خارق العاده برای بررسی مغزهای شما در خانه است ، اما خون اول ترکیبی شگفت انگیز از اکشن ، درام و تعلیق است و از همه بهتر 3 است. و Rambo III به اندازه شهرتش هم بد نیست ، فقط به خوبی دو فیلم اول نیست. سپس دو فیلم اخیر دارید ، سال 2008 جان رمبو و 2019 رمبو: آخرین خون. من از فیلم 2008 استقبال جدیدی کرده ام ، به عنوان یک اقدام اکشن بدون ذهنیت عالی ، اما آخرین خون در خشونت بیش از حد وحشیانه بود تا بتوانم لذت ببرم. اکنون هر پنج فیلم برای اولین بار در یک مجموعه 4K Box جمع آوری شده اند و این زیبایی است! سه فیلم اصلی فوق العاده خوب به نظر می رسند. آنها کاملاً به اندازه فیلم های کاملاً چشمگیر نیستند ، اما با رنگ های زنده و طرح سایه ای عالی ترد و تمیز به نظر می رسند. به نظر می رسد که دو فیلم جدید انتظار دارید فیلم های بودجه بزرگ بعد از 2000 با کیفیت 4K نمایش داده شوند: عالی. تمام فیلم ها به بلندگوهای شما تمرینی با موسیقی متن فعال و گسسته فراگیر دارند که می تواند گاهاً اتاق را تکان دهد. اما بهترین قسمت در مورد این مجموعه جعبه ای بسته بندی است. هنگامی که برای اولین بار بیانیه مطبوعاتی مجموعه را دریافت کردم ، تصور کردم که این فقط یک مورد کتاب فولادی است که کل مجموعه را در خود جای داده است ، اما من اشتباه کردم. این مجموعه در یک جعبه استیل بزرگ قرار دارد و هر فیلم در جعبه مخصوص کتابهای استیل مخصوص خود قرار دارد که همه آنها با آثار هنری کاملاً جدید به سبک مونتو است. Steelbooks بسیار جالبی هستند و مجموعه جعبه ها نیز از اتصالات فلزی این امتیاز هستند. هر فیلم با کیفیت 4K Ultra HD ارائه می شود و همچنین شامل یک Blu-ray ، به علاوه یک نسخه دیجیتالی برای هر فیلم و یک مجموعه خوب از ویژگی های اضافی است. به عنوان یک جایزه ویژه ، یک نسخه دیجیتالی از Extended Cut of نیز وجود دارد آخرین خون، گرچه من هنوز فرصتی برای مقایسه آن با برش تئاتر نداشته ام. در حال حاضر فقط به صورت انحصاری Best Buy در دسترس است ، اما ارزش پیگیری آن را دارد. بسیار توصیه شده!

فیلم پیشنهادی  The Bee Gees: How Can You Mending a Broken Heart - تریلر مستند جدید را تماشا کنید

https://www.youtube.com/watch؟v=RlMwkdlwWDI

جنگ با پدربزرگ – بازیگران تمام ستاره که شامل رابرت دنیرو ، اوما تورمن ، راب ریگل ، کریستوفر واکن ، چیچ مارین و جین سیمور در این اقتباس از کتاب محبوب کودکان است. داستان در مورد یک دانش آموز میانی است که مجبور است در یک اتاق با پدربزرگ پیر خود که جنگ شوخی (و بیشتر) علیه او راه می اندازد ، که پدربزرگ تلافی می کند. این یک کمدی دارای درجه PG است که شاید بعضی از بچه ها از آن لذت ببرند ، اما من مطمئن نبودم. کمی ته رنگ تاریک در آن وجود دارد که کمی روحیه به نظر می رسد ، شخصیت ها یا بعید هستند یا کاغذ نازک هستند و بیشتر شوخی ها – به جای اینکه خنده دار باشند – فقط من را نگران کرده بود که مردم آسیب می بینند. به این موارد اضافه کنید که این فیلم در دوران COVID-19 واقعاً آنقدرها خوب بازی نمی کند (فکر می کنید اشتراک گذاری یک اتاق حالا بد است؟ بچه؟ تا 24 ساعت شبانه روز منتظر بمانید!) و نتیجه نهایی باله ای که فکر می کنم جذابیت مخاطبان محدودی داشته باشد.

https://www.youtube.com/watch؟v=EohVvIWg-Oc

خیابان 5: فصل اول کامل – به نظر می رسد خالق آرماندو ایانوچی در ایجاد نمایش در مورد افراد غیرمحب تخصص دارد. اول او یک ضربه با نمایش آلن کبک (که من نسبت به آن بی طرف هستم) ، سپس او بی تحفیری را ایجاد کرد وایپ (که به نوعی یک ضربه شد ، که من هرگز نمی فهمم) ، و اکنون او ما را به ارمغان می آورد خیابان 5. این کمدی علمی-تخیلی روی یک رزمناو لوکس فضایی قرار دارد که از مسیر پرتاب می شود و به جای یک سفر هشت هفته ای به کهکشان ، اکنون سه سال برای رسیدن به خانه نیاز دارد. بله ، حدس می زنم وقتی اینطور می گویم ، کمی شبیه به روزرسانی مدرن است جزیره گیلیگان. با حضور هیو لوری و جاش گاد (به نظر می رسد شبیه وینس نیل امروزی باشد) چند مورد برای دوست داشتن وجود دارد ، اما اکثر شخصیت ها ثروتمند و ناپسند و آزار دهنده هستند و تماشای آنها بدون اینکه بخواهم واقعاً چالش برانگیز است برای مشت زدن به همه همچنین این یک کمدی مستقیم نسبت به یک درام از نوع کمتر است ، از این نظر که فقط یک خط پس از یک خط نیست. که لزوماً چیز بدی نیست ، اما افرادی که به دنبال یک جشنواره خنده واقعی هستند ناامید خواهند شد تمام نه قسمت از فصل یک در این نسخه DVD جمع آوری شده اند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *