دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: Raya and the Last Dragon ، Big Fish ، Land ، The Alienist ، Son ، Pixie ، Drive ، A Ghost Waits و موارد دیگر

رایا و آخرین اژدها – آخرین پیشنهاد انیمیشن دیزنی به عنوان انحصاری دیزنی + (اگرچه برای تماشای آن باید هزینه اضافی پرداخت کنید) شروع به کار کرد و اکنون به ویدیوی خانگی می رسد. این فیلم یک داستان مبتنی بر فانتزی سرگرم کننده در مورد یک زن جوان است که در جستجوی یک اژدهای افسانه ای و سنگی است که زمانی به نجات پادشاهی کمک کرده است. راستش را بخواهید ، توضیح آن در یک یا دو جمله دشوار است ، اما اصلی ترین چیزی که باید بدانید این است که اساساً این یک فیلم کمدی-اسلش-ماجراجویی است و بسیار سرگرم کننده است. کلی ماری تران (آخرین رز رز تیکو) یک بازیگر فوق العاده را تیتر می کند جنگ ستارگان سه گانه) ، دانیل داد کیم و اوکوافینا ، و آنها عالی کار می کنند تا شخصیت ها را زنده کنند. که با توجه به این مهم است رایا یکی از زرق و برق دارترین فیلم های انیمیشنی است که در حافظه اخیر چشم خود را گذاشته ام. رایا و آخرین اژدها از طریق 4K Ultra HD (و همچنین Blu-ray و DVD) به ویدئوی خانگی می آید و زیبایی ظاهری زیبا در قالب حق بیمه حتی بهتر به نظر می رسد. این یک فیلم فوق العاده رنگارنگ است و High Dynamic Range می بیند که رنگ ها تقریباً از صفحه نمایش بیرون می آیند. تصاویر کاملاً تیغ هستند و موسیقی متن موسیقی فراگیر موسیقی متن فراگیر و ظریف ، ظریف و موثری را ارائه می دهد. این یکی برنده همه جا است!

https://www.youtube.com/watch؟v=1VIZ89FEjYI

ماهی بزرگ (4K Ultra HD) – فکر می کنم کاملاً واضح است که تیم برتون نوعی پسر عجیب و غریب است. او همچنین کمی از کارگردان عجیب است ، از این جهت که اگر به آن فکر کنید ، اکثریت عمده فیلم های او اقتباس از خواص موجود است (بتمن ، سیاره میمون ها ، سایه های تاریک ، ویلی وونکا… لیست ادامه می یابد و ادامه می یابد.) بندرت دیده می شود که برتون فیلمی کاملاً اصلی ارائه دهد و وقتی این کار را انجام می دهد ، استقبال خوبی از آنها می شود. درام سال 2003 او ماهی بزرگگرچه به طور ضروری برتونسك است ، اما یكی از سنتی ترین فیلم های اوست (منظورم نوعی است.) این فیلم بیلی كراوداپ (و یك بازیگر فوق العاده حمایتگر) را می بیند كه پس از یك عمر گوش دادن سعی دارد تا به برخی از حقیقت زندگی پدر مرحومش پی ببرد به داستانهای بی پایان او ، که بسیاری از آنها مانند داستانهای بلند خارق العاده به نظر می رسیدند. ایوان مک گرگور در نقش جوانی نقش پدر را بازی می کند و ما بعضی از این داستان ها را به طور معمول برتون تخفیف می دهیم ، بنابراین فیلم هنوز هم عجیب و غریب مورد انتظار خود را دارد ، اما دل دیگری هم برای آن دارد که گاهی اوقات ممکن است در برخی دیگر از فیلم های برتون کم باشد . این فیلم اکنون با کیفیت 4K Ultra HD منتشر شده است و قالب برتر آن یک ارتقا nice خوب سمعی و بصری را ارائه می دهد. اشباع رنگ عمیق تر و پر جنب و جوش تر است ، و فیلم قطعاً صحنه هایی دارد که با برخی از رنگ ها آغشته است ، بنابراین فضای فیلم محسوس تر می شود. موسیقی متن فیلم فراگیر با انفجارهای بزرگ و صحنه های اکشن کار نمی کند ، اما با دیالوگ واضح و تقویت خوب از کانال های عقب ، یک خروجی فراگیر زیبا ارائه می دهد. این یک فیلم فوق العاده است و این بهترین فیلمی است که تاکنون در ویدیوی خانگی دیده و به صدا درآمده است.

فیلم پیشنهادی  آخرین تماس - Jeremy Piven و Taryn Manning را در تریلر درام کمدی جدید تماشا کنید

https://www.youtube.com/watch؟v=D0kiS4ROWkQ

زمین – رابین رایت – سالها و سالها بازیگر تحسین شده – با این درام اولین کارگردانی خود را انجام می دهد زمین. در این فیلم همچنین دمیان بچیر و کیم دیکنز ، دو بازیگری که من خیلی طرفدار آنها هستم ، بازی می کنند ، اما صادقانه بگویم ، این نوعی فیلم است که من از مرور آن متنفرم. چون گرچه این یک فیلم خوب ساخته شده با بازی های فوق العاده است ، اما فقط یک فنجان چای من نیست. من نمی خواهم به آن یک بازبینی منفی بدهم ، زیرا فیلم مورد علاقه زیادی دارد ، من به طور کلی به دنبال این نوع فیلم ها نیستم. داستان Wright’s Edee را زنی می بیند که گرفتار تراژدی است و برای دور شدن از دنیا به یک کابین دور افتاده عقب می کشد ، ظاهراً در مورد زنده ماندن یا مرگ وی بی توجه است. و او تقریباً می میرد ، به جز مداخله میگل شکارچی دمیان بچیر. سکوت طولانی مدت در فیلم وجود دارد و اگر آن را به عنوان تمرین بازیگری تماشا کنید ، بهترین نتیجه را خواهد داشت. اما به عنوان یک داستان جذاب ، برای من جا به جا شد. باز هم ، این یک فیلم مستحکم است که استعداد و کیفیت زیادی را به نمایش می گذارد ، فقط برای من نبود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *