دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: Schitt’s Creek ، The Last Dance ، Westworld ، Spontaneous ، Moonstruck ، It’s A Wonderful Life ، 2067 و بیشتر

Schitt’s Creek: The Complete Series – اعتراف می کنم ، من خیلی دیر به بازی رفتم نهر شیت. راستش را بخواهید ، این یکی از نمایش هایی بود که برای مدت طولانی از رادار من فرار کرد ، تا اینکه همه سر و صدا در مورد آن ناشنوا شد. راستش را بخواهید ، فقط میزان افرادی که در محافل رسانه های اجتماعی من در مورد چقدر عالی صحبت می کنند ، باعث شده است که من بخواهم آن را بررسی کنم. و یک بار که به آن فرو رفتم ، فهمیدم که چقدر خنده دار است. برای کسانی که نمی دانند ، این نمایش در مورد یک خانواده بزرگ ثروتمند است که تمام پول خود را برای اختلاس از دست می دهد و در نهایت در شهر اسکیت کریک واقع در مالکیت خود اقامت می کند. یوجین لوی ، کاترین اوهارا ، دن لوی و آنی مورفی نقش خانواده رز را بازی می کنند و پویایی آنها کاملاً عالی است. بازیگران نقش مکمل نیز عالی هستند – گرچه من می توانم بقیه زندگی خود را بدون دیدن کریس الیوت در نمایش دیگری ادامه دهم و کاملا خوب باشم این مجموعه دی وی دی جدید Lionsgate دارای تمام شش فصل در یک مجموعه 15 دیسک است. بسته بندی دیسک ها مورد علاقه من نیست و من تعجب می کنم که این نمایش در Blu-ray ارائه نمی شود ، اما هنوز هم ، اگر این برنامه را دوست دارید حتی اگر هرگز آن را تماشا نکرده اید ، این یک روش عالی است به 80 قسمت از شادمانی شیرجه رفتن.

https://www.youtube.com/watch؟v=kwFO9YjsuPs

آخرین رقص – صحبت از مواردی که غوغای بی وقفه به پا کرد ، مجموعه مستند 10 قسمتی ESPN در مورد مایکل جوردن و شیکاگو بولز دهه 1990 اولین ویدیوی خانگی خود را در یک مجموعه محدود Blu-ray در این هفته پخش می کند. این مجموعه سه دیسک به طور کامل شامل مجموعه های کوچک است و همچنین بیش از چهار ساعت از ویژگی های پاداش مانند مصاحبه های اضافی ، برنامه های ورزشی بایگانی و موارد دیگر به ما می دهد. شما همچنین می توانید یک جزوه 28 صفحه ای قابل جمع آوری و یک جدول زمانی جالب و عالی را دریافت کنید. اما ستاره واقعی نمایش در اینجا خود نمایش است که نگاهی عمیق به یکی از بزرگترین سلسله های ورزشی و یکی از بزرگترین ستارگان ورزشی دارد که تاکنون روی کره زمین قدم گذاشته است. به طور جدی. من نمی دانم که آیا ورزشکار دیگری وجود دارد که به شهرت مایکل جردن نزدیک شده باشد یا خیر ، و این نمایش دلیل این امر را روشن می کند. به طور کلی مستندهای ورزشی بسیار هیجان انگیز هستند ، اما این یکی از بهترین مواردی است که من دیده ام.

فیلم پیشنهادی  باند باند: تاندربال - گذشته نگر جیمز باند

https://www.youtube.com/watch؟v=Peh9Yqf1GXc

Westworld: فصل سوم کامل – سه فصل به Westworld، و نظر غالب هنوز هم به نظر می رسد که این یک نمایش خوب است اما آنقدر متراکم است که دنبال کردنش سخت است. و رک و پوست کنده ، احساس می کنم کاملاً دقیق است. این یک نمایش پیچیده و لایه ای است و هنگام تماشای آن نیاز به تأمل و در نتیجه بسیار عمیق و پیچیده است. فیلم اصلی مایکل کریشتون از دهه 70 یکی از فیلم های مورد علاقه من در تمام دوران ها است ، و گرچه این نمایش بسیار متفاوت از آن کلاسیک است ، اما من می توانم ببینم که چرا مردم آن را دوست دارند ، حتی اگر به اندازه هیجان انگیز من دلم می خواست مجموعه جدید فصل سه در DVD ، Blu-ray یا 4K Ultra HD در دسترس است و در قالب حق بیمه کاملاً خیره کننده به نظر می رسد. این یک نمایش بودجه بسیار بالا با استعداد بصری مشخص و گرافیک واضح است و فرمت 4K Ultra واقعاً به شما این امکان را می دهد که بدرخشد. موسیقی متن فراگیر نیز بسیار زیبا و متنوع است و به شما یک فضای صدای خوب و فعال در اتاق نشیمن می دهد. قطعاً می خواهید از ابتدا با این نمایش شروع کنید ، اما اگر شما دو فصل اول را در اختیار دارید ، احتمالاً می خواهید تماشا را با این مجموعه جدید ادامه دهید.

https://www.youtube.com/watch؟v=2OHqKAcsviM

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *