دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: Sonic the Hedgehog ، زنان کوچک ، دولیت ، شب منشی و موارد دیگر

شروع به گرفتن عناوین بازبینی می کند زیرا خانه های حمل و نقل در حال خاموش شدن هستند و ما نسخه های مروری زیادی از فیلم های جدید نداریم. من هر هفته ستونهایی را ارسال خواهم کرد که چه عناوینی را برای بررسی دریافت می کنیم. این هفته ها اینجاست!

Sonic the Hedgehog – بنابراین ، این فیلم تا 19 ماه مه در واقع در فیلم خانگی خانگی نمایش داده نمی شود ، با این حال ، اکنون از طریق سرویس های پخش جریانی قابل دسترسی است ، و من توانستم از این طریق یک بررسی داشته باشم. البته، Sonic the Hedgehog خیلی زود توجه زیادی به این دلیل داشتیم که تقریباً همه افراد در اینترنت متنفر بودند که سونیک در اولین تریلر چگونه به نظر می رسد ، به حدی که پارامونت در واقع برگشت و میلیون ها دلار برای رفع او خرج کرد! شگفت انگيز! و حتی شگفت انگیز تر ، آن را پرداخت. صوتی یکی از آخرین بازدیدهای مهم قبل از تعطیل شدن سینماهای سینما بود ، و من خوشحالم که مردم پس از انجام چنین کار بزرگی در مورد تغییر نگاه سونیک ، از آن پشتیبانی کردند. آنچه حتی بهتر است این است Sonic the Hedgehog یک فیلم واقعا سرگرم کننده است عالی است؟ نه ، اما جیم کری بدکار بزرگی می کند ، جیمز مارسدن با بازی در نقش شخصیت های CGI (و من تایید می کنم!) یک کار دوم خوب را انجام می دهد ، و این فیلم بهترین نوع فیلم خانوادگی است که بچه ها دوست دارند و بزرگسالان می توانند. به همین راحتی لذت ببرید ، مخصوصاً والدینی که بازی کردند Sonic the Hedgehog بازی های ویدئویی به عنوان بچه ها. من خوشحالم که پارامونت این فیلم را ساخته است ، و خوشحالم که آنها زمان برای تعمیر آن را گرفتند ، بنابراین این ضربه ای بود که در آن وجود داشت.

فیلم پیشنهادی  دانلود فیلم مطرب

https://www.youtube.com/watch؟v=szby7ZHLnkA

زنان کوچک – چه زمانی زنان کوچک همسر و دختر من – هر دو طرفداران عظیم کتاب و اقتباس فیلم دهه 90 پوند – در سینماها افتتاح شدند و عجیب به دیدن آن رفتند و هردو از آن ناامید شدند. آنها به روایت تغییر زمان اهمیت نمی دادند ، و به طور کلی مورد تحمل آنها قرار گرفتند. در حال حاضر ، من چنین هوادار مرده ای از کتاب نیستم (هرگز آن را نخوانید) یا فیلم 90s ‘(خوب است) ، بنابراین فکر می کنم من کمی بازتر به این فیلم رفتم. این گفته ، من فکر می کنم سازگاری گرتا گرویگ از رمان محبوب … خوب ، همچنین بسیار خوب است. فکر می کنم من فقط یک آدم بزرگ نیستم زنان کوچک پنکه. اجراها خوب هستند و بازیگرانی زیادی هستند که من در بازیگران دوست دارم (به خصوص فلورانس پوگ) ، اما من موافقم که تغییر زمان در روایت از هم جدا شده است ، و من هنوز هیچ وقت خودم را درگیر آن نکردم. این یک فیلم خوب است ، اما این چیزی نیست که مرا هیجان زده کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=AST2-4db4ic

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *