دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: Split Second ، Superman: Man of Tomorrow ، Young Sheldon ، Bull ، A Dog’s Courage و موارد دیگر

سوپرمن: مرد فردا – به طور کلی ، من این آخرین فیلم انیمیشن سوپرمن را از دنیای متحرک DC بسیار دوست داشتم ، اما احساسات مختلفی در مورد آن دارم. گرچه این یک داستان کاملاً اصلی نیست ، اما یک داستان “جوان کلارک کنت تبدیل به سوپرمن می شود” که به نوعی احساس اصلی آن را دارد. که باعث تعجب من می شود … چرا؟ ما ریشه های سوپرمن را یک میلیون بار دیده ایم و حتی سفر او به سوپرمن شدن در ده فصل اسمالویل. چرا یک داستان مدرن تر به ما نمی دهید؟ با این اوصاف ، من از این فیلم بسیار لذت بردم ، و من واقعاً سبک جدید انیمیشن را دوست داشتم ، که به بازیهای ویدیویی سایه بان که در اوایل دهه 2000 خشمگین بودند ، پاسخ داد. بنابراین بسیاری از فیلم های انیمیشن DC در دهه گذشته از نظر بصری بسیار همگن بوده اند ، بنابراین من کاملاً این احساس بصری جدید و متفاوت را کاوش کردم. که با فرمت 4K Ultra HD ، که نحوه بررسی فیلم (همچنین در Blu-ray و DVD نیز در دسترس است) ، رنگهای پیشرفته واقعاً پاپ و رئوس مطالب مشکی که در سبک جدید متحرک بسیار رایج است ، بیشتر می درخشد. این فیلم تقریباً به صورت سه بعدی احساس می شود. این یک فیلم سرگرم کننده است که لوبو را به روشی کاملاً سرگرم کننده وارد دنیای فیلم / فیلم DC می کند و فکر می کنم بیشتر طرفداران سوپرمن از آن لذت خواهند برد.

https://www.youtube.com/watch؟v=weOF9_FGjOk

Young Sheldon: The Complete Season سوم – فهمیدم که مدتهاست که یک چیز عشق / نفرت برای بسیاری از افراد وجود دارد نظریه بیگ بنگ، اما من همیشه از آن لذت بردم. این یک روش جالب برای من بود که هر هفته 22 دقیقه می خندم. با این اوصاف ، من کاملاً صفر دلیل برای ایجاد Young Sheldon دیدم و اکنون که آن را تماشا کردم ، هنوز دلیل صریح وجود آن را کاملاً صفر می بینم. آنچه را که می خواهید بگویید نظریه بیگ بنگ، خیلی خنده دارتر از این نمایش است. بازیگران بازی هستند ، اما متن نوشتاری آنها عالی است ، و شلدون کوپر به تنهایی برای اجرای یک نمایش جالب نیست ، حتی اگر کودک باشد. نمی دانم ، حدس می زنم این یکی مورد پسند واقع شود و بسیاری از مردم آن را تماشا می کنند ، اما این فقط برای من نیست.

فیلم پیشنهادی  زیر نور نور ژانگ ییمو تریلر پیدا می کند

https://www.youtube.com/watch؟v=tpRIVmaZN2g

Split Second: MVD Rewind Collection – من مجموعه MVD Rewind را دوست دارم. آنها فیلمهای کلاسیک فرقه ای (بعضی اوقات ، واقعاً فیلمهای فرقه ای) می گیرند و نسخه های Blu-ray ویژه ای را به آنها می دهند که از نظر محتوای پاداش با Criterion و Arrow Video رقابت می کنند. و آخرین نسخه آنها تقسیم دوم، یک تریلر علمی-تخیلی عالی از سال 1992 با بازی راتگر هاور (در حالت جویدن مناظر کامل) و کیم کاترال. داستان یک پلیس سرکش را می بیند که یک قاتل زنجیره ای را تعقیب می کند ، اما البته یک موضوع پیچیده وجود دارد: قاتل ممکن است کاملاً انسانی نباشد. مطمئناً این یک فیلم B است ، اما نوعی فیلم B است که می خواهد یک فیلم A باشد و این باعث لذت بیشتر می شود. این فیلم با سرعت بالایی همراه است و دارای تعلیق عالی و صحنه های اکشن خوب است و هاوئر و کاترال هر دو فوق العاده هستند. سپس Blu-ray خود را دریافت کرده اید که شامل تعداد زیادی ویژگی اضافی از جمله تفسیر صوتی ، پنج ویژگی جدید ، ویژگی های بایگانی ، صحنه های حذف شده ، برش ژاپنی فیلم و موارد دیگر است. این یک اکران واقعا عالی برای طرفداران فیلم است و اگر از قبل طرفدار فیلم نیستید ، آن را جستجو کنید زیرا بسیار سرگرم کننده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=KAKcHUf3lkg

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *