دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: Super 8 ، Tomb Raider ، The Last Action Hero ، The Father ، Primal ، The Vault ، Long Weekend و موارد دیگر

این هفته عناوین بزرگ کاتالوگ زیادی دیده می شود که برخی از آنها با کیفیت 4K Ultra HD ارائه می شوند و همچنین انتشار جدید و جالب جدید در اولین ویدیوی خانگی خود وجود دارد.

Super 8 (4K Ultra HD) – خنده دار است ، وقتی Super 8 در سال 2011 ظاهر شد ، من کمی از آن ناامید شدم. منظور من این است که استیون اسپیلبرگ با یک جی جی آبرامز برای یک فیلم “بیگانه روی زمین” همکاری کرد؟ من تقریباً انتظار بچه عشق را داشتم فک ، E.T. ، و برخورد نزدیک از نوع سوم، بنابراین به طور طبیعی ، من کمی ناامید شدم با مرور مجدد این فیلم در طول سال ها ، من واقعاً در مورد آن آمده ام. این بیشتر یک تلاقی است The Goonies و کلاورفیلد، در اواخر دهه 1970 با گروهی از بچه ها در یک شهر کوچک درگیر هرج و مرج یک فرد بیگانه فضایی فراری شده که در حال ویران کردن در شهر آنها است. بدون سنگین کننده انتظارات غیرقابل تحقق ، من دریافته ام که فیلم واقعاً بسیار سرگرم کننده ای است و خوشحالم که با درمان 4K روبرو شده است. این فیلم از ارتقا 4K بسیار سود می برد. این یک فیلم کاملاً تاریک است (از نظر نور) و مشخص شدن سایه بهتر واقعاً دیدن اتفاقات را آسان تر می کند ، در حالی که اشباع رنگ عمیق تر فیلم را بسیار پر جنب و جوش می کند. موسیقی متن فیلم Dolby Atmos فراگیر همچنین با کیفیت بسیار کم و استفاده عالی از کانال های عقب برای زنده کردن اکشن ، یک صدای خوب اضافه شده به فیلم می دهد. این یک نمایش عالی از یک فیلم عالی است.

فیلم پیشنهادی  پل بتانی در کلیپ برای درام جدید عمو فرانک است

https://www.youtube.com/watch؟v=DGe4fZZOiVI

Tomb Raider: 2-Movie Collection (4K Ultra HD) – همچنین اولین بار در این هفته با فرمت 4K Ultra HD ارائه می شود مجموعه فیلم های Tomb Raider 2، که هر دو فیلم آنجلینا جولی را از اوایل دهه 2000 به قالب می آورد. بازگشت و تماشای دوباره این فیلم ها پس از این همه سال جالب بود. آنها تقریباً به آن بدی که برخی از مردم تصور می کنند نیستند ، گرچه در فیلم های اکشن و ماجراجویی عالی که می خواهم باشند کوتاه نیستند. اما تماشای آنها بسیار سرگرم کننده و راحت است و با کیفیت 4K عالی و عالی به نظر می رسند. هر دوی این فیلم ها کارهای بسیار رنگارنگی هستند و در اینجا رنگ ها آنقدر پر جنب و جوش هستند که به نظر می رسد از صفحه خارج می شوند. وضوح تصویر بی عیب و نقص است ، و اقدامات به روش روز (علی رغم تلاش بیشتر در زمینه ویرایش) واضح است. موسیقی متن های فراگیر با تفاوت های ظریف من تاکنون شنیده ام ، اما با وجود جلوه های زیبا و جلوه های جوی ، یک زمینه صوتی موثر ایجاد می کنند تا شنونده را در بر بگیرد. در مجموع ، اگر طرفدار این فیلم ها هستید ، قطعاً قالبی برای تماشای آنها است.

https://www.youtube.com/watch؟v=VlCylyAKpGA

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *