دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: Supernatural ، Star Trek: Lower Decks ، Mission Impossible ، Tom & Jerry ، Explorers ، The Final Countdown ، Minari و موارد دیگر

پس از چندین هفته با ورق های کوچک عرضه ، این هفته شاهد افتادن تعداد زیادی عنوان جدید در قفسه ها هستیم. ما فیلم های جدید ، انتشار مجدد کاتالوگ ، ارتقا 4 4K Ultra HD و موارد دیگر داریم!

پیاده روی ستاره: عرشه های پایین تر – فصل 1 – من بوده ام پیاده روی ستاره ای تا جایی که یادم باشد طرفدار داشته باشم و یکی از چیزهایی که همیشه دوستش داشته ام پیاده روی طولانی در بهترین حالت این است که چقدر می تواند طنز باشد. بنابراین وقتی پارامونت اعلام کرد که یک مجموعه انیمیشن کمدی در مجموعه نسل بعدی جهان ، بگذارید فقط بگوییم من بسیار هیجان زده شده بودم. تحت راهنمایی مایک مک ماهون ، یکی از مجریان برنامه ریک و مورتی (که من در واقع طرفدار آن نیستم ، متأسفم!) ، این نمایش نگاهی به زندگی چهار افسر “طبقه پایین” در USS Cerritos ، یک کشتی بسیار پایین رتبه در Starfleet می دهد. در طول ده قسمت ، ما شاهد هستیم که Ensign Boimler سرحال ، Ensign Mariner عصیانگر ، Ensign Rutherford سایبورگ مجلل و Ensign Tendi بیش از حد مشتاق خود را در انواع مشکلات می بیند. اما آنچه در این نمایش جالب است این است که گرچه کمدی است اما هرگز کوتاه نمی ماند پیاده روی طولانیکاوش و عمل به سبک در واقع به وفادار باقی می ماند پیاده روی طولانی زیبایی ، آن را فقط بسیار سرگرم کننده در حالی که انجام این کار. و این کمدی دوست داشتنی است ، نه کینه توز ؛ به این معنی که نمایش اغلب مسخره می کند پیاده روی طولانی tropes ، اما به روشی که هرگز روحیه مطلوبی ندارد. این نمایش فقط بهم نمی خورد پیاده روی طولانی، از آن لذت می برد با ایده بسیار پیاده روی طولانی. من آن را دوست دارم و نمی توانم منتظر فصل 2 باشم! توصیه شده!

فیلم پیشنهادی  به آخرین مرگ شما - مورنا باکارین ، ری وایز ، بیل موزلی ، دانی لنون و ویلیام شاتنر در ترسناک انیمیشن جدید بازی می کنند

https://www.youtube.com/watch؟v=V3RkBKedKWw

Supernatural: فصل پانزدهم و آخر – یکی از برنامه های تلویزیونی مورد علاقه من در همه زمان ها به پایان رسیده است. من بوده ام ماوراuralالطبیعه از همان ابتدای پخش قسمت اول (من آن را به صورت زنده از تلویزیون تماشا کردم!) ، طرفدارانم هرگز کم نشده اند. صادقانه بگویم ، من مبهوت مانده ام و نمایش به همان خوبی باقی مانده است. اکثر سریال ها نمی توانند پنج فصل بدون افت جدی کیفیت ، حتی کمتر از پانزده فیلم ، ادامه پیدا کنند. با این حال ، من می گویم که هر چقدر از دیدن نمایش غمگین هستم ، احساس می کنم زمان خوبی برای پایان یافتن است. البته ، هیچ راهی برای بحث در مورد قسمت آخر بدون اسپویلر وجود ندارد ، اما کافی است بگویم که من فکر می کنم بیشتر طرفداران به دنبال یک بدبختی خواهند بود. مثل همیشه ، این مجموعه فوق العاده Blu-ray از برادران وارنر شامل هر قسمت از فصل آخر و تعدادی از ویژگی های اضافی ، از جمله صحنه های حذف شده ، نیم دوازده فیلم ویژه ، یک قسمت گذشته نگر و یک حلقه خنده دار است. یکی از موارد ضروری برای هر طرفدار. بسیار توصیه شده!

https://www.youtube.com/watch؟v=D9DC4KAMiu4

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *