دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: Tenet ، Amores Perros ، Crash ، Crouching Tiger Hidden Dragon ، The Wolf of Snow Hollow و موارد دیگر

اصول – کریستوفر نولان با بلند پروازانه ترین هیجان خود بازگشت: اصول، (به نوعی) سفر در زمان ، یک تفکر مغز بزرگ که به عنوان یک فیلم اکشن نقاب می زند. مانند اکثر فیلم های نولان ، من نمی خواهم در مورد طرح داستان زیاد بگویم ، تا حدی به این دلیل که نمی خواهم چیزی را خراب کنم ، اما همچنین در این مورد ، هنوز مطمئن نیستم که آن را درک کردم. اصول باحاله؛ این پیچ و تاب و پیچیده و پیچیده است و به نظر زرق و برق دار می رسد ، در عین حال ارائه برخی از مجموعه های اکشن حیرت انگیز است. جان دیوید واشنگتن و رابرت پتینسون هر دو در نقش های اصلی فوق العاده هستند و کنت برانا در نقش یک شخصیت شرور باحال بازی می کند. اما مرد ، قسمتهای بزرگی از فیلم وجود دارد که من داشتم سرم را می خاراندم و می فهمیدم که چگونه همه کار می کند. در یک برهه از فیلم ، یک شخصیت به قهرمان داستان ما می گوید ، “شما نباید دیگر به عنوان خطی بودن زمان فکر کنید.” مشکل این است که ، من به عنوان یک انسان عادی مشکل دارم که به شخصه به صورت خطی فکر نکنم ، این بدان معناست که یک تمرین حیله گر را دنبال می کنم. من فیلم را دوست داشتم ، اما این فیلم را می سازد شروععناصر پیچیده طرح به نظر می رسند احمق و احمقتر در مقایسه با. اصول با کیفیت 4K Ultra HD (همچنین Blu-ray و DVD) منتشر شده است و – جای تعجب نیست – این یک شاهکار کمال سمعی و بصری است. فیلم های نولان همیشه باورنکردنی به نظر می رسند و فرمت برتر به شما اجازه می دهد درخشش داشته باشد ، همراه با موسیقی متن موسیقی فراگیر پویا و فعال که فیلم را در 360 درجه اطراف شما زنده می کند. این یک ارائه شگفت آور است.

https://www.youtube.com/watch؟v=AZGcmvrTX9M

آمورس پروس – مجموعه معیارها در فیلم های مهم و قابل توجهی تخصص دارند ، بنابراین جای تعجب نیست که آنها اولین فیلم Alejandro Gonzalez Inarritu را انتخاب کردند ، تحسین شده آمورس پروس، برای درج در فهرست آنها. این فیلم بسیاری از ویژگی های بارز فیلم سازی ایناریتو را به نمایش می گذارد: دوربین دستی؛ داستان های درهم تنیده غریبه ها که ظاهراً هیچ ارتباطی ندارند؛ موضوع ریز و نزدیک به شوخ طبعی. تماشای فیلم های ایناریتو هرگز آسان نیست (منظور من این است که Revenant احتمالاً قابل دسترسی ترین فیلم اوست!) ، و آمورس پروس از این قاعده مستثنی نیست (یک موضوع درگیر جنگ با سگ است) ، اگرچه هنوز هم برای یک فیلمساز بار اول یک شاهکار فوق العاده چشمگیر است. همانند تمام نسخه های انتشار معیار ، این فیلم بازیابی و بازسازی شده است ، که دارای تصویر و صدا پویا است و شامل تعدادی از ویژگی های اضافی از جمله ساخت مستند جدید ، چندین مورد از مصاحبه ها و موارد دیگر است. گرچه من در کل طرفدار ایناریتو نیستم ، او از نظر فنی یک فیلمساز برجسته است و جالب است که برگردید و ببینید که از ابتدا کار او چگونه شکل گرفته است.

فیلم پیشنهادی  تنت - زمان اجرا بر روی 12 پوستر جدید است

https://www.youtube.com/watch؟v=5uZwm56sC8k

تصادف در – نسخه دیگری از معیارهای این هفته Criterion است تصادف در، اما نه کسی که اسکار را از آن بدزدد کوه بروکبک نه ، این فیلم قبلی است تصادف در، یک درام روان جنسی از دیوید کروننبرگ که در سال 1996 اکران شد. فیلم با بازی جیمز اسپادر ، هالی هانتر و الیاس کوتاس ، روی یک مرد (و افراد اطرافش) متمرکز است که پس از وارد شدن به یک فیلم جدی ، در بین قربانیان تصادف رانندگی یک طلسم را کشف می کند تصادف ماشین. از آنجا ، ما با دنیایی از مردم آشنا می شویم که در اثر تصادف ، جراحت و درد روشن می شوند. این یک دنیای عجیب است که باید در آن غوطه ور شوید و این فیلم در زمان اکران بسیار بحث برانگیز بود. من نمی دانم که با تماشای آن در سال 2020 هنوز بحث برانگیز است ، اما همچنین نمی توانم بگویم که بسیار لذت بخش است. مطمئناً این یک فیلم جالب است ، اما هیچ شخصیتی وجود ندارد که بتوانم با آنها ارتباط برقرار کنم و همچنین داستان به خودی خود آنقدر جالب نیست که بتواند توجه من را جلب کند. از نظر بصری جالب و تا حدودی کنجکاوی است اما فیلمی نیست که فکر کنم اکثر مردم واقعاً “آن را دوست داشته باشند”. قدردانی کنید ، شاید باز هم ، فیلم برای کیفیت برتر شنیداری و شنیداری بازیابی و بازسازی شده است و مجموعه خوبی از ویژگی های اضافی وجود دارد که توسط یک آهنگ تفسیری با دیوید کروننبرگ برجسته شده است. طرفداران این کارگردان از دیدن فیلم اضافه شده به مجموعه معیارها بسیار خوشحال خواهند شد ، حتی اگر به وضوح یکی از کارهای کمتر او باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *