دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: The Collector Tax، Death on the Nile، Penny Dreadful، Eli Roth’s History of Horror، The Wonderland و موارد دیگر

باجگیر – خوب ، بنابراین در سطح آن ، ممکن است یک اکشن / درام باند-بانگر که مشهورترین ستاره شیعه است ، بزرگترین قرعه کشی در جهان به نظر نرسد. اما بعد متوجه می شوید که فیلم توسط دیوید آیر نوشته و کارگردانی شده است (جوخه خودکشی، خشم، پایان ساعت) و ناگهان بسیار جالبتر می شود. و گرچه ممکن است با انتخاب شخصیت Leboeuf به عنوان یک شخصیت اسپانیایی ابروهایی بالا بکشد ، او همچنان به ما یادآوری می کند که او در واقع یک بازیگر خوب است. او پر از تهدید به سختی مهار شده است ، و بدون شک ترسناک است. داستان بیشتر درباره شخصیت بابی سوتو است. این دو نفر مجری یک کارتل مواد مخدر هستند. وقتی همه چیز به سمت جنوب پیش می رود ، خانواده سوتو به سمت قتل عام کشیده می شوند ، که برای جلوگیری از آن همه کاری انجام می دهد. من این را می گویم: اگرچه این یک فیلم عالی نیست ، آیر می داند که چگونه سکانس های تنش و اکشن را درست کند و فیلم یک دیگ از فضای تاریک ، اسلحه بازی های شرور ، افراد شیطانی و اتفاقات بد است. این یک فیلم شاد نیست ، اگرچه کمی طنز سیاه در آن وجود دارد و به طور کلی ، من از آن لذت بردم. این فیلم در DVD و Blu-ray موجود است ، اما همچنین نسخه استیل 4K Ultra HD نیز وجود دارد که بسیار خوب است. قالب برتر به وضوح تصویری می دهد که غیرقابل انکار است و اشباع رنگ باعث ایجاد نشاط واقعی در فیلم می شود. این یک فیلم تاریک است ، بنابراین مثل اینکه رنگ از صفحه نمایش بیرون نیاید ، اما همه چیز بسیار عمیق و زنده است. به همین ترتیب ، موسیقی متن موسیقی فراگیر احساس خوبی را ایجاد می کند ، هنگامی که تیراندازی به پایان می رسد ، یک پایان بسیار خوب و پرتحرک دارد. در مجموع ، این یک ارائه سمعی و بصری بسیار قوی است.

https://www.youtube.com/watch؟v=HVjAwiwyfuk

مرگ بر روی نیل – دیوید سوچت – که البته هرکول پوآرو یکه تاز است – به عنوان کارآگاه مشهور در اقتباس 2007 از یکی از محبوب ترین کتاب های آگاتا کریستی بازگشت ، مرگ بر روی نیل، که برای اولین بار نسخه Blu-ray دریافت می کند. در حالی که Suchet عنوان اصلی است ، این اقتباس نیز غیر از Emily Blunt (همیشه مورد استقبال قرار می گیرد) و JJ Feild (Netflix’s) گمشده در فضا) این واحد واحد در یک کشتی تفریحی در نیل اتفاق می افتد ، جایی که یک زن ثروتمند آمریکایی توسط یک سابق تحت تعقیب قرار می گیرد. البته ، کارهای تاریکی اتفاق می افتد و این هرکول پوآرو است که می تواند روز را نجات دهد. با نسخه جدید تئاتری با بازی کنت براناغ سال آینده در سینماها (دنباله ای برای موفقیت او) قتل در Orient Express) ، تعجب آور نیست که این نسخه اکنون به Blu-ray راه می یابد ، اما خوشحالم که آن را می بینم زیرا بسیار سرگرم کننده است.

فیلم پیشنهادی  برنده مرحله مادر در DVD

https://www.youtube.com/watch؟v=raUtqVSv-0M

پنی مخوف: شهر فرشتگان – این بخش محبوب Showtime است ادبیات کم کیفیت ستارگان سریال ناتالی دورمر (بازی تاج و تخت) ، کری بیشه (متوقف کردن و گرفتن آتش، اسکراب) ، و دانیل Zovatto (نفس نکش) ، و به طور کامل نمایش را دوباره اختراع می کند. در حالیکه ادبیات کم کیفیت در لندن ویکتوریا برگزار شد ، شهر فرشته ها در دهه 1930 لس آنجلس اتفاق می افتد ، اما این یک لس آنجلس تاریک و حیرت انگیز است (فکر کنید محرمانه LA ملاقات می کند کوکب سیاه) این نمایش حول یک قتلی شکل می گیرد که بسیار مورد توجه قرار می گیرد ، اما برخی از عناصر کم نظیر در آن آمیخته شده اند ، از جمله شخصیت دورمر که بسیار بسیار بیشتر از آنچه در ابتدا به نظر می رسد ، است. من این را می گویم: نمایش جذاب است ، اما من واقعاً وقت داشتم که در آن غرق شوم. کمی کند است ، بعضی از شخصیت ها فاقد کاریزما هستند و من آن را جذاب نمی دانم. با این حال ، طرفداران نمایش اصلی ممکن است این پیچ و تاب جدید را در حق رای دادن دوست داشته باشند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *