دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: The Court Jester ، Batman: Soul of the Dragon ، Snowpiercer ، You ، Doom Patrol ، Fatman و موارد دیگر

Batman: Soul of the Dragon – من فیلم DC Animated Universe را تحسین می کنم که کمی شاخه کاری کرده و چیز جدیدی را امتحان کرده ام ، اما مطمئن نیستم Batman: Soul of the Dragon چیزی است که من واقعاً می خواهم ببینم آنها در حال انجام آن هستند. این فیلم جدید که در دهه 1970 اتفاق می افتد ، به نوعی ماجراجویی Batman-team-up-with-Bruce-Lee (یا در این مورد شخصیت برجسته DC ، Richard Dragon) شروع می شود. اما در نیمه راه ، ماجرا به یک ماجراجویی ماوراالطبیعه و ماوراالطبیعه تبدیل می شود که فقط در دنیای بتمن برای شخص من تقریباً به درستی کار نمی کند. این را هم اضافه كنید كه بتمن به نوعی جای خود را به شخصیت های دیگر (لیدی شیوا ، ریچارد اژدها و …) می گذارد و فیلم به طور كلی مشكلی ندارد. من همچنین این بار طراحی لباس را برای بتمن دوست نداشتم. من سعی در جمع کردن ندارم ، زیرا من واقعاً طرفدار کاری هستم که DC با فیلم های انیمیشن جهانی خود انجام می دهد. فقط این که برخی از آنها بازدید و برخی دیگر از دست رفته هستند ، و این یکی بیشتر از دست رفته برای من بود. Batman: Soul of the Dragon در 4K Ultra HD (همچنین DVD و Blu-ray) در دسترس است و در قالب حق بیمه فوق العاده به نظر می رسد و به نظر می رسد. انیمیشن با اشباع رنگ عمیق تر و رئوس مطالب سیاه و سفید به خوبی کار می کند و موسیقی متن صدای فراگیر یک زمینه صوتی قوی ارائه می دهد. این یک ارائه فنی بسیار قوی است.

https://www.youtube.com/watch؟v=eHCAgSuLog4

دادگاه مزخرف – پارامونت با این نسخه جدید کالکتور (و به اعتقاد من اولین پخش Blu-ray) نسخه فوق العاده Paramount Presents را ارائه می دهد دادگاه مزخرف، شاهکار کمدی موسیقی 1961 با بازی دنی کی ، آنجلا لانسبری و باسیل راتبون. این یکی از آن فیلم های کلاسیک هالیوود است که من از بچگی عاشقش شدم و حتی تا امروز هم خیلی خوب ادامه دارد. در آن ، كای نقش یك مجری كارناوال را بازی می كند كه به یك شورش شورشی علیه یك پادشاه ستمگر می پیوندد ، اما طلسم جادوگر باعث می شود تا او بین قطر مسخره و شمشیرباز جسور با ریختن كلاه ، تلنگر بزند. هرج و مرج پس از آن چیزهای طلای کمدی است. و گرچه من معمولاً دنبال کارهای موزیکال نمی روم ، این آهنگ خوب کار می کند زیرا آهنگ ها به خوبی نوشته شده اند و کل فضای فیلم بسیار سرگرم کننده است. طبق معمول با برچسب Paramount Presents ، پارامونت تصمیم گرفته است که کپی دیجیتالی از فیلم درج نکند ، که به نظر من غیر قابل توجیه است ، اما به غیر از این ، این یک نمایش عالی از یک فیلم عالی است.

https://www.youtube.com/watch؟v=Pt37TRvU_Mw

فیلم پیشنهادی  Emma Stone در صحنه تلویزیونی جدیدترین فیلم لایو اکشن دیزنی ، کرولا است

Snowpiercer: The Complete First Season – درست در زمان پخش فصل دو از تلویزیون ، فصل اول نمایش پرطرفدار TNT را دریافت می کنیم برف روب این هفته در Blu-ray (و DVD). با بازی جنیفر کانلی و همیلتونDaveed Diggs ، این نمایش در آینده ای اتفاق می افتد که جهان در آن یخ زده است و همه بشریت در یک مگا قطار با 1،001 ماشین زنده می مانند. در طول این اتومبیل ها ، تقریباً همه جامعه از فقرا و مستضعفان گرفته تا ثروتمندان و غنیمت ها داریم. این نمایش بر اساس فیلم اصلی (و کمیکی که براساس آن ساخته شده بود) گسترش می یابد و در هر قسمت ترکیب خوبی از جنگ طبقاتی و داستان داستانی را به ما ارائه می دهد. این یک نمایش تاریک است ، نه یک برنامه شاد با شوخ طبعی ، اما اگر به دنبال چیزی گوشتی برای فرو رفتن دندانهای خود هستید ، برف روب قطعاً متناسب با این لایحه است. عالی به نظر می رسد و عملکردهای قدرتمندی دارد. متوجه شدم که سرمایه گذاری در برخی از شخصیت ها کمی شنیده شده است ، اما با ادامه قسمت ها این کار آسان تر می شود. این مجموعه دو دیسک شامل هر ده قسمت از فصل اول به اضافه برخی از ویژگی های اضافی خوب است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *