دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: The Croods 2، Fatale، She’s The Man، Crazy Samurai 400 Vs. 1 و بیشتر

The Croods: A New Ageکرودز برای من یک سورپرایز بزرگ بود من از تریلرها تحت تأثیر قرار نگرفتم و به نظر نمی رسید که نیکولاس کیج یک فروش بزرگ باشد. اما به نظر من فیلم بسیار جذاب و خنده دارتر از آنچه انتظار داشتم بود و من و خانواده ام کاملاً از آن لذت بردیم. حالا ما دنباله اجتناب ناپذیری داریم ، The Croods: A New Age. و یک بار دیگر ، خودم را از تماشای آن هیجان زده نمی کنم. این طور نیست که من فکر می کردم این به خودی خود خوب نخواهد بود ، فقط بیشتر اینکه فکر نمی کنم فیلم واقعاً به دنباله ای احتیاج داشته باشد. خوب ، من خوشحالم که گزارش می دهم که برای بار دوم خوشحال شدم The Croods: A New Ageگرچه شاید به خوبی مورد اول نباشد اما هنوز هم لذت بخش است. این بار ، خانواده Crood با Bettermans ، یک نوع غار غول پیکر “تکامل یافته” ملاقات می کند و البته … خوب ، بگذارید فقط بگوییم همه چیز به همین راحتی پیش نمی رود. تماشای این فیلم با شوخ طبعی بسیار آسان است و من از آن لذت بردم ، حتی اگر این یک شاهکار نباشد. گاهی اوقات فیلم ها فقط می توانند سرگرم کننده باشند ، و اشکالی ندارد. The Croods: A New Age در 4K Ultra HD ، Blu-ray و DVD در دسترس است و حق بیمه 4K واقعاً تصاویر فیلم را با رنگ های درخشان و تصاویر متحرک با تیغ زنده زنده می کند ، به علاوه موسیقی متن فراگیر منظره شنیداری را زنده می کند و بسیاری از موارد فعالیت بنابراین یک تجربه سرگرم کننده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=a-o8xbEcuSY

فاتال – هیلاری سوانک و مایکل الی در هیجان انگیز اجباری I-Had-An-Affair-And-Now-I’m-Caught-Up-In-Trouble-Because-Someone’s-Obsessed With-Me بازی می کنند. این بار ، الی است که وقتی با هیلاری سوانک درگیر می شود ، قربانی می شود. اضافه کردن یک چین و چروک اضافی این است که سوانک یک کارآگاه پلیس است که با استفاده از نفوذ خود به تحقیقات با الی منصوب می شود و او را بسیار ناراحت می کند. به خودم قسم خوردم که چند سال پیش تماشای این نوع فیلم ها را متوقف می کنم ، زیرا آنها همیشه کاملاً یکسان هستند. و ای کاش می توانستم بگویم فاتال متفاوت بود ، اما واقعاً اینطور نیست. Swank و Ealy خوب هستند (اگرچه به نظر نمی رسد قلب Swank در آن باشد) و فیلم به راحتی قابل تماشا است ، اما این فیلم آنقدر جالب و هیجان انگیز نیست و مطمئناً احساس تازه و جدیدی نمی کند. اگر مقداری غذای راحت می خواهید ، این کار انجام می شود ، اما اگر به دنبال چیزی هستید که فردا به یاد بیاورید ، این نیست.

فیلم پیشنهادی  انتشار Blu-ray و DVD ایالات متحده: Soul ، اخبار جهان ، Godzilla ، Event Horizon ، The Undoing ، Songbird و موارد دیگر

https://www.youtube.com/watch؟v=tH9Ns9a0xrg

اسکو بی دوو! شمشیر و مروارید – این جدیدترین فیلم انیمیشن Scooby-Doo مستقیم به ویدئو تغییر خوبی در روند پیشنهادی اخیر Warner است که متکی به انتخاب مهمان شیرین کاری مانند سوپراستارهای کشتی WWE و گروه راک KISS است. این بار ، Scooby و این باند در زمان قرون وسطی ، به دست یک جادوگر شیطانی به پایان می رسند. آنچه در زیر می آید ، خطرات رایجی است که باند Scooby را دنبال می کنند و این بار جیسون آیزاک و نیک فراست با ارائه صدای مهمان به آنها پیوستند. این فیلم به اندازه کافی لذت بخش در امتیازات Scooby است. این یکی از فیلم های برجسته این مجموعه نیست ، اما به اندازه کافی سرگرم کننده است و بچه ها آن را دوست دارند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *