دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: The Rhythm بخش ، مانند یک دختر و… حرکت کنید

خوب ، مردمی ، اکنون واقعاً سرعت آن کم می شود. با نسخه های بررسی شده توسط Coronavirus ، فقط چند عنوان برای گزارش در این هفته دارم. در اینجا نگاهی به عناوین جدیدی مبنی بر این که در این هفته در ویدیو منتشر شده است ، می پردازیم.

بخش ریتم – ستاره بلیک لایولی و جود لاو در این فیلم اکشن / درام dour که به نظر من بسیار ناامیدکننده بود. تریلر این فیلم باعث شده این فیلم مانند اکشن-فیلم-بریده بریده-آرتاموس-درام باشد و حدس می زنم این دقیقاً همان چیزی است که من کردم. با این حال ، آنقدر تاریک ، دلهره آور و آهسته حرکت است ، با شخصیت هایی که همه در داخل مرده اند ، لذت بردن از هر یک از آن دشوار است. نیم ساعت و 40 دقیقه قبل از هرگونه اقدامی خوب است و اگرچه در نیمه دوم فیلم چند صحنه اکشن شدید وجود دارد ، فیلم دقیقاً مانند ابر غم و افسردگی است. من می فهمم که داستان – برخورد با یک زن جوان که خانواده اش در یک بمب گذاری در هواپیما کشته می شوند و به دنبال انتقام از عاملان هستند – از مکانی تاریک سرچشمه می گیرد ، اما این حس غرق شدن در تاریکی فیلم را تحت الشعاع قرار می دهد. من گمان می کنم افرادی هستند که این فیلم را دوست دارند ، اما متأسفانه ، من فقط یکی از آنها نیستم.

فیلم پیشنهادی  جیک رایان Savage در تریلر درام نیوزلند است

مانند یک دختر سوار شوید – بازیگران بزرگی از جمله ترزا پالمر ، سام نیل و ستاره سالیوان استپلتون در این درام ورزشی خوب بر اساس رویدادهای واقعی احساس می کنند. این فیلم داستان واقعی میشل پین را می گوید ، زن جوانی که آرزوی پیروزی در جام ملبورن ، معتبرترین رویداد مسابقه اسب در استرالیا را داشت. با این وجود ، یک آسیب دیدگی باعث شد تا اولین زنی که در این مسابقه با خطر جدی روبرو شود ، شود. همانطور که می توانید تصور کنید ، این فیلم بر مبارزات او برای غلبه بر مصدومیتش و برخاستن از تلاش و قهرمان شدن تمرکز دارد. من هیچ چیزی را برای شما خراب نمی کنم ، اما فکر می کنم ترزا پالمر بازیگر فوق العاده ای است ، سام نیل و سالیوان استپلتون همیشه از سایر بازیگران استقبال می کنند ، و فیلم در حال افزایش و الهام بخش است. چه چیزی بیشتر از شما می توانید بخواهید؟

https://www.youtube.com/watch؟v=gLn7UOw-tF8

این هفته در ویدئوی خانگی نیز موجود است:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *