دسته‌ها
دانلود فیلم

نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: The Twilight Zone ، The Trip ، Jungleland ، The Craft: Legacy ، Lupine III: The First و موارد دیگر

The Twilight Zone: فصل دوم – راه اندازی مجدد اصلی CBS All Access از منطقه گرگ و میش (من معتقدم که اکنون تکرار چهارم سریال مورد احترام است) ثابت می کند که ایده های بزرگ هرگز نمی میرند. این نمایش که توسط جردن پیل برگزار می شود ، یک داستان علمی-تخیلی / تعلیق / درام / یک درازا یک ساعته است که سنت های سریال اصلی را ادامه می دهد اما آن را برای مخاطبان مدرن به روز می کند. این فصل دوم شامل 10 قسمت جدید است و ما ترکیبی از طعم های مختلف علمی تخیلی ، پارانویا ، تنش و عدم اطمینان را دریافت می کنیم. CBS بار دیگر با اطمینان از اینکه هر قسمت از اعضای محبوب بازیگران است ، تمام توقف ها را متوقف کرده است: به دنبال همه افراد از George Takei ، Morena Baccarin و Damon Wayans ، Jr گرفته تا Topher Grace ، David Krumholtz و Ethan Embry باشید. این یک اقدام جالب جدید در مورد یکی از محبوب ترین نمایش ها در تمام دوران است و اگرچه نسخه اصلی همیشه مورد علاقه من خواهد بود ، اما این یک سریال بسیار لذت بخش است که باید در آن غوطه ور شوید.

https://www.youtube.com/watch؟v=ydaOzfrCxPQ

The Craft: Legacy – حدود 30 سال پس از کلاسیک اصلی فرقه هنر و صنعت (یک فیلم بسیار دهه ‘90 در مورد چهار دختر دبیرستانی که به جادوگری / جادوی تاریک دست می یابند) ، سرانجام دنباله ای خواهیم داشت. مرتب کردن بر اساس این یک دنباله کمتر از یک به روزرسانی است ، اما ممکن است یکی یا دو چهره آشنا از فیلم اول وجود داشته باشد که با ظاهری زیبا ظاهر شود. داستان یک بار دیگر چهار دختر دبیرستانی را دنبال می کند که یک جادوگر تشکیل می دهند ، و – البته – وقتی نوجوانان و جادوی سیاه را با هم مخلوط می کنید ، همه چیز همیشه روان نیست. بازیگران اصلی دختران توسط بازیگران ناشناخته ایفای نقش می کنند ، به جز Cailee Spaeny عالی حاشیه اقیانوس آرام: قیام و یک شب بد در ال رویال. با این حال ، دیوید دوچوونی و میشل موناگان حاضر می شوند تا کمی قدرت ستاره ای به روند کار اضافه کنند. در این فیلم تفسیرهای اجتماعی بسیار بیشتری وجود دارد ، اما تنش بسیار کمتری نسبت به فیلم اصلی دارد ، با لحن فیلم که گاهی اوقات کمی ناهموار است. این ساعت به اندازه کافی آسان با ویرایش سریع و سرعت سریع است اما در نهایت کمی یکبار مصرف است.

فیلم پیشنهادی  یک دزد در تریلر 12 ساعته کار اشتباه می کند

https://www.youtube.com/watch؟v=J60ueFp-jv8

سفر: وعده چهار دوره ای – تصور اینکه استیو کوگان و راب برایدن از ورود نهایی خود در فیلم نیمه واقعیت فیلمبرداری کرده اند ایمن به نظر می رسد (اما نه واقعاً) سفر سریال ، اگرچه هرگز به طور قطعی نمی دانید. حق رای دادن در سال 2010 با شروع شد سفر، در سال 2014 با ادامه داد سفر به ایتالیا، سپس 2017 با سفر به اسپانیا، و در نهایت در سال 2020 به ما داد سفر به یونان. کوگان و برایدن در فیلم ها نسخه هایی از خود را بازی می کنند ، سفر می کنند ، غذا می خورند ، زندگی و خنده و ناامیدی را با یکدیگر تقسیم می کنند. آنها زمان زیادی را در رستوران ها می گذرانند (این به نوعی نقطه شروع داستان است) ، اما در نهایت ما از رستوران ها خارج می شویم و بیشتر به کشورها می رویم. فیلم ها فیلمنامه نویسی زیادی دارند و تبلیغات زیادی انجام می شود ، اما این تعامل بین کوگان و برایدن است که باعث می شود فیلم ها خیلی خوب کار کنند. این مجموعه چهار دیسک هر چهار فیلم را در یک مجموعه خوب جمع می کند ، اگرچه فقط در DVD موجود است و من ترجیح می دادم این فیلم ها را در Blu-ray نیز تهیه کنم. هنوز هم ، فیلم ها بسیار سرگرم کننده هستند و این یک روش خوب و مقرون به صرفه است که همه آنها را در یک عکس بگیرید.

https://www.youtube.com/watch؟v=K9bPJmy68Rs

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *