دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی – آب سیاه: پرتگاه – “سریع و وحشیانه”

در سینماهای انگلستان – بله ، CINEMAS – در تاریخ 10 ژوئیه ، فیلم Black Water: Abyss توسط جان ریدلی (زندان Wentworth) و سارا اسمیت (همسایگان) نوشته شده است ، به کارگردانی اندرو تراکی (Black Water and the Reef) و ستارگان جسیکا مک نیامی (مگ) ، لوک میچل (خانه و دور) ، امالی گلدن (خانه و دور) ، بنیامین هوتجس (خانه و دور: همه یا هیچ چیز) و آنتونی جی شارپ (اسرار Murder Miss Fisher’s Murder).

https://www.youtube.com/watch؟v=cIbRs6jwU_c

تابستان در استرالیا شمالی است و جریک-برک اریک (میچل) و دوست دختر مظنون او-که در رابطه با اوست- جنیفر (مک نیامی) با همسر یولاندا باردار (طلایی) و ویکتور ویجمی آسم (Hoetjes) در یک ماجراجویی قرار گرفتند. . Cash (شارپ) همكار دهان اریك یك ورودی غاری را كشف كرده و از غارنوردی اریك می خواهد كه به او كمك كند تا آن را بررسی كند و ببیند آیا آنها می توانند این ادعا را انجام دهند و آن را برای گردشگران باز كنند.

صحبت از گردشگران ، دو نفر به تازگی مفقود شده اند. و غار درست در کنار رودخانه بزرگی پر از تمساح است. به هر حال ، بنابراین باند به غار وارد شده و مدت کوتاهی پس از طوفان عظیم برخورد می کند. راه مسدود شده توسط صخره ها و غاری که گیر کرده اند ، شروع به پر شدن از آب باران می کند. چیزهایی که از بد به دامن لعنتی در هنگام فهمیدن غار سیلابشان وجود دارد ، حاوی یک تمساح عظیم مردانه است.

فیلم پیشنهادی  راهنمای هدیه تعطیلات ویدئویی خانگی 2020

تنظیم سریع است و حمله متقاطع دنباله ای از پیش عنوان نرم و صاف است. درگیری های بعدی با کریس (ما نام آن را تمساح قرار دادیم) نیز به خوبی انجام شده است و قطعاً نکات برجسته فیلم و قدرت کارگردان تراکی. سریع و وحشیانه ، این توالی ها وحشت قربانی را با بریدگی های سریع ، آب ریزه ریختن ، دم های بریده شده ، لکه های دندان و عکس های گاه به گاه طولانی تر نشان می دهد که تمام بدن و اندازه و قدرت کریس را نشان می دهد. این غلتک های مرگ و میرها از زیر بسیار سرد و باورنکردنی هستند و به نظر می رسد با جلوه های عملی که اکثریت برای CG ترجیح می دهند.

بدیهی است که هم اکنون ما شاهد انتشار نسخه‌ی نیل مارشال هستیم ، بنابراین اگر قصد بهبودی از دلهره ناشی از حمله قلبی را ندارید ، حداقل می‌توانید آن را کپی کنید ، اما بخش غارنوردی دو سوم Black Water: پرتگاه هیچ تلاشی ندارد. پریشانی – حتی یک تونل “بسیار تنگ به نظر می رسد” می تواند به پایین تکان بخورد – و بیت های زیر آب به نوعی فاقد تنش هستند. این تا حدودی به دلیل عدم تحقق پمپاژ قلب ، شخصیت های منسوخته شده ای که به آنها اهمیتی نمی دهید و دلخوشی که قبلاً در بین ظهورهای کریس در آن وارد شده اید نیست ، به خصوص هیجان انگیز نیست.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *