دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: اسب رویایی

انتشار اسب رویایی مانند بسیاری از فیلم های دیگر به دلیل بیماری کورون ویروس به تعویق افتاد. به عنوان یک درام احساس خوب ، ممکن است یک روح خوب برای بلند کردن روحیه شما باشد. در ولز تنظیم و فیلمبرداری شده است ، یک غرور قوی ولزی وجود دارد که فیلم را تحت نفوذ قرار می دهد. از لهجه های ویلایی بازیگران برجسته (استرالیا تونی کلت کار قابل توجهی انجام می دهد) برای قرار دادن محصول برجسته کالاها و فرهنگ ولایی ، با این حال ، به عنوان ایستاده ایست ولز اکنون تمایلی به تشویق بازدید کنندگان ندارد. این تنظیمات به فیلم کمک می کند تا از ژانر افراد متداول برای رسیدن به یک رویا ، براساس داستان واقعی یک تعاونی ، که از یک مسابقه اتومبیلرانی برنده بودجه و ایجاد شادی (و بازگشت متوسط ​​سرمایه گذاری) به گروه برخوردار است ، بایستد.

جان ووکس (تونی کلت) در زندگی روزمره خود از ویل بی حوصله کار می کند که به عنوان صندوق دار در یک شرکت تعاونی کار می کند تا اینکه او هوارد دیویس را نادیده بگیرد (دامیان لوئیس) در مورد آخرین اسب مسابقه خود در یک میخانه افتخار می کند – ساکت ماندن در مورد این واقعیت که تقریباً او را ورشکسته کرد. با احساس اینکه هردو همان اشتیاق به اسب دارند ، او را متقاعد می کند که برای به اشتراک گذاشتن خطر ، تعاونی خود را تشکیل دهد. آنها با روستاییان محلی تیم می شوند و قهرمان خود را پرورش می دهند. بازیگران این گروه بزرگ هستند ، اما همه اعضا در نمایش های خود احساس متمایز می کنند ، اما تمرکز آن کاملاً روی ژان و هاوارد است. هوارد روز به روز در امور مالی فعالیت می کند و به همین ترتیب احساس می کند که در یک کار بی بند و باری است ، اما اگر فهمید که او دوباره با یک اسب مسابقه و بدهی احتمالی درگیر است ، اشتیاق خود را از خانواده اش نگران نگه می دارد.

فیلم پیشنهادی  برخی از فیلم های جایگزین کریسمس برای تماشای این فصل تعطیلات

به همان اندازه جالب توجه بازیگران این مجموعه ، این قاطعانه است تونی کلت فیلم او فیلم را با اعتقاد و چهره مصمم خود حمل می کند. حتی اگر فیلم نامیده شود “اسب رویایی”، اسب (که به آن رویا گفته می شود) به سختی در آن قرار دارد. اسب رویایی تقریباً یک مک گافین است ، و به عنوان یک کاتالیزور برای تغییر در شهر کوچک ویلسی تبدیل می شود. جان زندگی یکنواختی را پشت سر می گذارد ، اما با اسب ، دگرگون نمی شود بلکه شادتر و متمرکز تر است. اشتیاق او به رویای همان چیزی است که بر سایر روستاییان پیروز می شود ، هرکدام موافقت می کنند هفته ای 20 پوند برای تأمین هزینه آموزش اسبها و ورود به مسابقات بپردازند ، گرچه در ابتدا رویای در یک طرح اختصاصی پرورش می یابد.

با چنین امتیازات بازیگران بزرگ و نمایش های متعدد ، خوشبختانه فیلم با چنین کارگردانی با تجربه ای اداره می شود. کارگردانی این فیلم توسط یورو لین، که عمدتا در تلویزیون کار کرده است ، از جمله تحسین شده ها آینه سیاه قسمت “پانزده میلیون اعتبار” ، و همچنین قسمت های دکتر کی ، بورس اوراق بهادار و مواد تاریک او. این یک CV چشمگیر است و فیلم همانطور که انتظار دارید ، خوب فیلمبرداری شده است. آزار دهنده این دنباله ای است که درست قبل از اعتباری که یورو به عضلات هنری او می کند ، کشیده می شود. سکانس نهایی چنان مسخره کننده است که باعث می شود از فیلمی که تازه دیدید فاصله بگیرد. اسب رویایی نقشه های زیادی برای آزادی در اختیار دارد ، که یورو باید همه اینها را تحت فشار قرار دهد و قبل از ادامه فعالیت آن را به او بدهد ، بنابراین جایی برای آزمایش وجود نخواهد داشت. اسب رویایی سرگرم کننده است ، وسط جاده ، فقط نوع چیزهایی که ممکن است اکثر مردم در حال حاضر می خواهم.

Dream Horse در تاریخ 4 سپتامبر 2020 در سینماهای انگلیس است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *