دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: بادیگارد زن هیتمن – “ضرب وشتم شورانگیز ، خنده دار و مطلق Flippin ‘”

اغلب اوقات نمی بینید که یک عنوان فیلم دارای دو پیام رسان است ، اما چگونه دیگر می توان Lionsgate دنباله خود را برای موفقیت uber بادیگارد Hitman نسبت به پوستی افزودنی؟ بادیگارد Hitman’s Wife (THWB) ناامید نمی شود ، به همان اندازه که عملگر ، شبه خشن و خنده دار مانند سلف خود است.

فیلم با مایکل برایس شروع می شود (رایان رینولدز) در درمان ، ناامیدانه تلاش می کند تا از دست دادن درجه محافظ Triple A خود را که در طول حوادث بادیگارد Hitman. او یک شنبه را از تجارت محافظت در جزیره دوست داشتنی کاپری می گیرد ، اما به سرعت توسط همسر سونیا کینکاید پیدا می شود (سلما هایک) که از مایکل (یا به قول او “Breece”) کمک می گیرد تا به او کمک کند تا شوهر قاتل خود داریوش را استخراج کند (ساموئل ال جکسون) از مافیا. در همین حال ، ارسطو پاپادوپولوس تاجر سایه یونانی (آنتونیو باندراس) ، که از فروپاشی مالی یونان ویران شده ، مشتاقانه دست خود را بر روی دستگاهی قرار می دهد که می تواند به او کمک کند تا از بقیه اروپا انتقام بگیرد ، اما اگر مدیر اینترپل ، رناتا کاسوریا (تین جوسترا) و مامور اینترپل بابی اونیل (فرانک گریلو) با آن ارتباطی دارند. در یک سری از برخوردهای خنده دار و خونخوار با اشرار به رهبری مگنوسون محافظ فوق العاده محافظ پاپادوپولوس (تام هاپر، به ما نشان می دهد که Dickon Tarly می توانست اینقدر یخبندان باشد) نیروهایی که بعید به نظر می رسد برای رسیدن به ضرب وشتم و صرفه جویی احتمالی کل اتحادیه اروپا هستند.

کسانی که به دنبال واقع گرایی یا حس در طرح های فیلم هستند باید همین حالا متوقف شوند ، نکته این است THWB یک لذت ناب و نابالغ است ، به شکل انفجارهای فراوان ، شلیک گلوله به صورت و سلاح های خردمندانه. فیلمنامه نویس تام اوکانر – با کمک براندون و فیلیپ مورفی ، اسکریپت بی نقص دیوانه دیگری را ارائه می دهد که در حین وقوع اقدامات ، مضحکه را پس از مضحکه ارائه می دهد. همانطور که در بادیگارد Hitman، این فیلم به سه دلیل عالی است ، تحویل خط توسط رینولدز ، جکسون و هایک ، رقص بی نظیر مبارزه و ویرایش دقیق ، که به این معنی است که دوربین هرگز از خشونت ها ممانعت نمی کند. کارگردان پاتریک هیوز دقیقاً می داند که چگونه از سرنخ های خود در حال تیراندازی از خراش ها فیلم برداری کند چه زمانی مورگان فریمن در یک کامئو مسخره ظاهر می شود ، روشن است که ، در THWB جهان ، کمدی به همان اندازه اکشن مهم است. در حقیقت ، شوخی های بصری این فیلم به طور فزاینده ای سورئالیستی دارد.

فیلم پیشنهادی  نقد و بررسی: Murder Me، Monster - "پراکنده ، به زیبایی فیلمبرداری شده و عمیقاً عمیقاً عجیب"

هایک هیجان انگیز است ، با خطوط قاتل و زایمان عالی ، به راحتی به رابطه دوستان و پلیس که بین رینولدز و جکسون بسیار خوب کار می کند اضافه می شود. این فیلمی است که هرگز نفس نمی کشد و برای آن رنج نمی برد.

البته اشکالاتی در این نوع نمایش های گردن شکنی وجود دارد. در درجه اول ، نماینده روسل ، الودی یونگ ، یک بخش اساسی از بادیگارد Hitman در این فیلم حضور ندارد و حتی به آن اشاره نمی شود ، که احساس می کند نظارتی است که می توان با یک خط گفتگو اصلاح کرد. به همین ترتیب ، Banderas به همان اندازه شخصیت از یونانی است قفل ، سهام، و بهتر بود که یک بازیگر یونانی را انتخاب می کردید یا حداقل با هزینه باندرس ، شوخی می کردید. به همین ترتیب، THWB سهام در تجارت توهین های خلاقانه و در عین حال ضعیف است آلیس مک میلانعملکرد Asole (به نظر من منظور آنها ایزولدا) از سوی اینترپل اسکاتلندی این است که در کنار گریلو بایستد و سو abuseاستفاده نژادپرستانه را با نقاب زدن به عنوان گنگ دریافت کند ، که برای فیلم اکران شده در سال 2021 کمی قبل از فیلم احساس می شود.

درمجموع ، هیچ چیزی مانند ضرب وشتم دیوانه وار وجود ندارد بادیگارد Hitman’s Wife’s و فیلم سوم مطمئناً در موعد مقرر همراه خواهد بود – بادیگارد Hitman’s Wife’s Labradoodle انگشتر خوبی برایش دارد ، فکر نمی کنی؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *