دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: تنه – “تازه ، جسورانه و خلاقانه” و متلاطم ، زرق و برق دار و ناامید. همگی در یک زمان.”

در حقیقت کریستوفر نولان من این را به عقب نوشتم. من برای اولین بار در 150 روز عجیب و غریب شروع به فکر کردن کردم که چطور در سینما به پایان رسیدم و نتوانستم متوقف شوم. … بود …

اگر می خواهید ببینید که در نهایت برای دیدن این فیلم خونین چه چیزی را برای من ایجاد کرده است ، در زیر پرش آن را بخوانید. اگر اهمیتی نمی دهید و فقط برای نشان دادن ***** اینجا هستید ، به هر حال فقط ناامید خواهید شد و نباید مراقب باشید. بر اساس توییتر ، اکثر شما فکر خود را مطرح کرده اید و تا آنجا که می توانم ببینم ، بیشتر شما حتی آن را ندیده اید.

فیلم پیشنهادی  Marvel News: Fantastic Four ، Ant-Man 3 ، Black Panther 2 ، Armor Wars ، Ironheart ، Secret Invasion و موارد دیگر

با توجه به زنده ماندن از اکران ، واکنش اولیه من این است که فیلم قادر است همه چیزهایی باشد که مردم از آنها امید و ترس داشته باشند. این احساس احساس تازه ، جسورانه و ابتکاری می کند و متلاطم ، زرق و برق دار و ناامید است. همگی در یک زمان.

من با افتخار در اردوگاهی که دوستش داشتم می نشینم.

این واقعاً اثری جسورانه است که من را یادآوری کرد آغاز. این نفس اولیه به عنوان کسی که به قدری سطح بالایی فکر می کند – تا کنون خارج از جعبه – است که آنها نمی توانند جعبه را ببینند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *