دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: توهمات کشنده – “فیلم Cheesy ، آشغال ، مدرسه قدیمی ، فیلم ساخته شده برای تلویزیون”

فکر کنم حدود پانزده دقیقه مانده بودم توهمات کشنده وقتی از خودم پرسیدم ، “این برای چه مدت بیشتر طول می کشد؟” این واقعیت که بیش از 90 دقیقه پاسخ بود ، برای عصر شنبه من ناامید کننده بود. برای پاکسازی این قسمت از کام من قطعاً لازم است چند قسمت از جزیره Temptation را پر کنم. بله ، حتی آن واقعیت نمایشی بیش از این فیلم فریب و تعلیق برای من دارد که این نمایش در ماه مارس از Netflix آغاز شد و این سه شنبه ، اول ژوئن به سایر سیستم عامل های دیجیتال و VOD راه پیدا می کند.

کریستین دیویس (جنس و شهر) برای بازی در نقش مری موریسون ، نویسنده یک سری بسیار موفق از رمان های مرموز قتل ، از کرایه تعطیلات اخیر rom-com فاصله می گیرد. او با شوهرش تام زندگی می کند (درموت مولرونی) و دو کودک ، که فقط به عنوان وسیله طرح برای معرفی شخصیت اصلی سوم استفاده می شود. او در سنین زیادی کتاب جدیدی ننوشته است ، به جای اینکه مادر و همسر باشد ، ادعا می کند که نوشتن باعث می شود “تبدیل به شخص دیگری شود”. با این حال ، دو نماینده از انتشارات او به او ادعا می کنند که تجارت مشکل دارد و به کمک او نیاز دارند. آنها برای زنده ماندن به او احتیاج دارند که کتاب جدیدی از مجموعه پردرآمدش را بنویسد. ناشران علی رغم کشمکش هایشان ، به نوعی به مری پیش پرداخت 2 میلیون دلاری پیشنهاد می دهند و از آنجا که تام اخیراً در معامله ای که هرگز کاملاً توضیح داده نشده بود ، پول خود را از دست داده است ، مجبور به گرفتن معامله می شود.

مری برای متمرکز کردن تمام تلاش خود برای نوشتن رمان جدیدش ، که قصد دارد آن را به طور کامل با استفاده از کاغذ ساده و بدون خط و قلم انجام دهد ، مری قصد دارد یک پرستار بچه را از شرکتی که بهترین دوستش ، ایلین است ، استخدام کند (بی شرم، شانولا همپتون) پس از مصاحبه با تعداد زیادی از زنان جوان کلیشه ای برای این کار ، او به گریس (گریر گرامر) یک کرم کتاب که کاملاً علاقه مند به نویسنده است و یک کمد لباس دخترانه دارد که ظاهراً از پس مانده های ویدیوی “Baby One More Time” بریتنی اسپیرز خارج شده است. اما هنگامی که شروع به کار کتاب خود کرد ، روابط مری با جوان کار به یک خیال پردازی جنسی تغییر می کند. به آرامی (اوه خیلی آهسته) واقعیت مری تاریک می شود و داستان او را به هم می پیوندد ، زیرا شما می توانید از عنوان عواقب مرگبار آن را جمع کنید.

فیلم پیشنهادی  Pathé The Great Escaper را با بازی مایکل کین و گلندا جکسون اعلام کرد

توهمات کشنده کاملاً ساده ، فیلمی با انتخاب های ضعیف ، هم برای شخصیت هایش (مطمئناً مری ، خرید سینه بند گریس برای خریدن چند روز از استخدام خود در حالی که از بلوک نویسنده رنج می برید ، یک ایده بزرگ به نظر می رسد) و فیلمساز ، نویسنده / کارگردان آنا الیزابت جیمز. انتخاب عکسبرداری مستقیماً به نورهای پس زمینه واضح وجود دارد. انتخاب صدایی وجود دارد که گفتگو را در مواقع عجیب و غریب کمرنگ می کند ، یا آن را به طرز نامفهومی لایه بندی می کند و با وجود این که صدایی برای کسی به وجود نمی آورد ، صدای مناسبی برای تصرف اهریمنی دارد. همچنین انتخاب برخی صحنه ها وجود دارد که به نظر می رسد از صبح به طور غیر قابل توضیح در تاریکی شب شروع می شوند. گفت وگوهای باریک و پر از پیش بینی کلیشه ای است. من به سختی می توانم بازیگران را بخاطر عمدتاً بدون انگیزه سرزنش كنم ، زیرا در این فیلم چیزهای زیادی برای تشویق به اجرای پیچیده وجود ندارد.

فقط چیزهای زیادی وجود ندارد که بتواند آنها را بازخرید کند توهمات کشنده. آیا این یکی از فیلم های “خیلی بد خوب است” است؟ شاید ، از این رو انجام این کار ایمن است ، این می تواند یک شب سرگرم کننده باشد که با همسایگان صمیمی یا حتی گروهی از دوستانتان دور هم جمع شوید ، مقداری شراب به اشتراک بگذارید (به مقدار زیادی از آن نیاز خواهید داشت) و با حیرت مبهوت تماشا می کنید که این فیلم شیرین ، آشفته ، مدرسه قدیمی ، ساخته شده برای تلویزیون-تلویزیون را پیدا کرده ام. در آن سناریوی خاص ، سرگرمی ممکن است اینجا پیدا شود در غیر این صورت ، “تریلر” های زیادی وجود دارد که وقت شما را کمتر می گیرد و من می توانم توصیه کنم. هک ، حتی یک فیلم کریسمس کریستین دیویس ، یا چند قسمت از یک نمایش واقعیت خاص ، یک گزینه جایگزین مناسب است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *