دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: در The Heights – “موزیکال بسیار سینمایی”

آیا موزیکال برگشته است؟ بزرگترین نمایشگر در حالی که هیو جکمن میزبان اسکار بود ، میلیون ها نفر را بر اساس باریکترین ایده ها جوانه زد. لا لا لند یکی بهتر رفت ، تعیین نوعی رویکرد مدرن به ژانر و برنده شدن اسکار در حال انجام است. لین مانوئل میراندا به فیلم ها نگاه نمی کرد ، قلب او به صحنه تعلق داشت ، بنابراین در دانشگاه (در قرن گذشته) نوشت در ارتفاعات، نخست در سال 2005. فقط 16 سال بعد ، و تا حدی به دلیل موفقیت یک نمایش کوچک نیز توسط میراندا به نام همیلتون ، در ارتفاعات اولین فیلم خود را دریافت می کند.

کارگردان جان ام چو (دیوانه ، آسیایی ثروتمند) داستان مهاجران کارائیب و آمریکای مرکزی را که در محله واشنگتن هایتز در منهتن نیویورک زندگی می کنند ، می گیرد و تمام ایستگاه ها را بیرون می کشد – ساخت یک موسیقی بسیار سینمایی.

در ارتفاعات با داستان Usnavi شروع می شود (آنتونی راموس) ، صاحب بودگا (فروشگاه گوشه ای) در آستانه تحقق آرزوی بازگشت به جمهوری دومنیکن برای خرید بار ساحلی پدرش است. Usnavi به کلودیا نزدیک است ، همه ابوئلا (اسپانیایی برای مادربزرگ ، بازی فوق العاده توسط اولگا مردیز) زنی که همه افراد در ارتفاعات را به عنوان فرزندخوانده خود حساب می کند. در ارتفاعات ، همه به هم متصل هستند. دوست جوان Usnavi سانی (گریگوری دیاز) به او کمک می کند تا bodega را اجرا کند ، جایی که همه برای نوشابه وارد می شوند ، از جمله کوین (جیمی اسمیت) و دختر نینا که در استنفورد حضور دارد (لزلی گریس) ، Usnavi crushe Vanessa ، که آرزو دارد از آرایشگری به سمت طراحی مد حرکت کند (ملیسا باررا) و دوست اوسنوی بنی که برای کوین کار می کند و برای نینا کاج می زند (کوری هاوکینز) زندگی شخصیت ها طی چند روز به هم می پیوندند ، زیرا از اثر خاموشی معروف نیویورک در سال 1977 رنج می برند ، که به طور نامتناسبی بر ارتفاعات واشنگتن تأثیر گذاشت و آنها را برای مدت 48 ساعت در دمای بیش از 100 درجه قدرت نداشت.

بازیگران ، هیچ کدام با شهرت قابل توجه ، بازیگران بسیار خوبی هستند و به زیبایی آواز می خوانند و این بازبینی تمام کار عدالت آنها را انجام نخواهد داد (فریاد بزنید تا دافنه روبین-وگا به عنوان دانیلا). رپ برای تنظیم کلمات آشنا از همه همیلتون در اینجا تاسیس شد ، و میراندا یک کاموای زیبا ایجاد می کند. تنظیم رقص عالی است و بهتر این فیلم آموزشی است. چو در حال حاضر یک فیلمنامه بسته بندی شده دارد که می تواند از آن استفاده کند ، اما او همچنین می تواند داستان مشکلات مدرن مهاجرت را ببندد. این فیلم جشن روح latinx با همان انرژی است اسپایک لی کار درست را انجام دهید، مبارزات روزمره فقیران را گرفته و آنها را با غرور ، امید و رنگی روشن احاطه کرده است. در واقع ، خیلی از در ارتفاعات کار می کند ، انگشت گذاشتن بر روی این که چرا این یک فیلم پنج ستاره نیست ، سخت است.

اولین دلیل ممکن است در مورد انتظاراتی باشد که از میراندا وجود دارد. به طور مشابه هنگام تماشای فیلم ساخته شده از فیلمنامه آرون سوركین ، در ارتفاعات آبها را بین تأثیر سبک شناسی چو و اهداف اصلی میراندا گل آلود می کند. بسیاری از نقاط داستان نسبت به نمایش و این داستان خشن ، کوچکتر از آنچه در آن گفته شد تغییر کرده است همیلتون، این ایده را روشن می کند که میراندا هنوز در حال انجام کار خود بود.

فیلم پیشنهادی  کیانو ریوز و الکس وینتر با کلاس فارغ التحصیلی سان دیماس سال 2020 صحبت کردند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *