دسته‌ها
دانلود فیلم

نقد و بررسی: سرقت اسبها – “نفس کشیدن”

استلان اسکارگورد ستاره های فیلم جدید کارگردان ، هانس پتر مولان. او نقش Trond را بازی می کند ، بیوه ای که تصمیم گرفته است سالهای باقی مانده از زندگی خود را در انزوا نسبی در حومه یک روستای کوچک نروژی نروژ زندگی کند. در زمستان سخت ، ترند وقت خود را صرف برش چوب ، پیاده روی با سگش ، خواندن و غصه خوردن برای همسر مرده خود می کند. او منتظر است تا در هزاره جدید ، مست و مست به طوفان برسد. یک دیدار فرصت با نیروهای همسایه اش Trond برای یادآوری سالی که او 15 ساله شد ، در سال 1948 به یاد آورد. به ویژه تابستان که با پدر غریب خود در جنگل های نروژ گذراند.

https://www.youtube.com/watch؟v=T3x0DjexIPA

فیلم با یک واقعیت سرد و تاریک شروع می شود ، برف در همه جا ، زندگی سخت است و ساده ترین کارها یک مبارزه است. اتاقها پراکنده هستند. مداحی با عدم تماس با انسان و تروند کسی جز سگ خود را برای شرکت ندارد. این برخلاف آشفتگی ، رنگهای عمیق و گرم جنگلی است که پدر تروند بیش از نیم قرن پیش در آن زندگی کرده است. به نظر می رسد که کابین ورود آنها پر از زندگی است ، حتی تا میانه ها ، در پرتوهای طلایی نور خورشید که در و پنجره های داخل کابین می ریزد ، روشن است. Trond جوان به همراه دوست خود Jon به سرقت در فضای سبز سرسبز می رود تا “اسب های دزدی” را بدست آورد ، جایی که پسران سعی می کنند به طور خلاصه سوار بر اسب های وحشی جنگل شوند.

فیلم پیشنهادی  نقد و بررسی: تب دریایی - مناسب ترین فیلم سال 2020

یک سلسله وقایع غم انگیز ، Trond جوان را وادار به مقابله با واقعیت خانواده ، به خصوص پدرش می کند ، که تعهد وی به ترند ، خواهر و مادرش چیزی نیست که او ناامید شد.

Moland با وقایع گذشته از گذشته خبر می دهد ، تصاویری از پدر ترند که گزنه را برای سوپ پس از گفتن به پسرش می گوید ما انتخاب می کنیم چه چیزی به ما صدمه می زند ، به طرز متناقضی با عکس هایی از گزنه های سیاه و سفید شده ، که تا حدی در برف سرد حال حاضر دفن شده است. .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *